MANNLICHER EUROPA SCHIESSZENTRUM - Wr. Neustadt

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Dantes : v CR aj v AT som zatial problem so slovenskym ZP nemal. Stacil im ako doklad o tom, ze viem strielat a zbran mi zapozicali a nerobili dalsie cavyky
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Dátum registrácie: 10 years 9 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

To Roman: takze si bol v MES? 300m je krytá?
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

športová činnosť je samozrejme aj tréningová streľba mimo súťaží.
V kontexte tejto témy však nemôže autor (Steyr H5) len tak zobrať svoju flintu a ísť ju prevetrať na rakúsku strelnicu. Zákony obmedzujú voľný pohyb so zbraňami len na súťaže konané v zahraničí, poľovačky, vývoz, dovoz, predaj a výstavy.

Neoficiálne praktiky by som tu moc nerozpisoval, aby niekto zase v médiách nerozoberal, že aký bordel vládne na našich či zahraničných strelniciach :wink:

čo sa týka toho centra, tak na fotkách vidno, že vonkajšie strelište má niekoľko stanovíšť a to dlhé je asi vonku.
http://www.schiesszentrum.at/index.php? ... eight=600m
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Dátum registrácie: 10 years 9 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

Ďakujem za usmernenie od kompetentneho. Ešte teda pre úplnosť, aké formality/náležitosti musí "potvrdenie" o účasti na súťaži/poľovačke obsahovať? Samozrejme ak je to mimo CZ jazyka tak aj úradný preklad. Stačí teda od strelnice potvrdenie že som pozvaný na súťaž, tot si nechám úradne preložiť a následne požiadať o súhlas príslušné PO?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

nie , nebol som tam. Bol som na inej strelnici kusok od Wr.Nsdt
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa niko »

Potrebujes pozvanku. Hoci aj v povodnom jazyku. Vraj v Petrzalke potrebovali uradny preklad, ale tak to zu je Bohapusta buzeracia. V podstate nemusis mat ani pozvanku, staci preukazat dovod cesty. napr. ze si zaregistrovany na pretek atd. Dalej potrebujes vypisat formular s nazvom Oznamenie o vyvoze a opätovnom dovoze zbrani a streliva. To potom ukazes na prislusnom oddeleni PZ. Zamerne pisem ukazes, kedze mas iba oznamovaciu povinnost.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"