300-metrová strelnica v okrese Žiar nad Hronom

millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

300-metrová strelnica v okrese Žiar nad Hronom

Príspevok od používateľa millos »

Chlapci držte palce, koncom týždňa sa ide vybavovať v okrese Žiar nad Hronom jedna bývalá milicionárska strelnica. Snáď budú obecní poslanci súhlasiť... v čo dúfam. Stačí to na obecnom zastupiteľstve odklepnúť, dajú mi splnomocnenie a do max.dvoch mesiacov je to na papieri a strieľame. Bola to oficiálne tristovka, ale dá sa tam oprieť na 400m. Nič tu v okolí nie je, najbližšie sa údajne dokončuje tristovka v Leviciach. Takže, len veriť, nech to vydá na obci.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Veriime a dufajme v neskorumpovanost, ked si nikomu asi nic nedal 8)
Používateľov profilový obrázok
Mike75
prispievateľ
Príspevky: 256
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Mike75 »

Drzime palce.
Používateľov profilový obrázok
Tigrík
prispievateľ
Príspevky: 126
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Tigrík »

Bodaj by sa zadarilo :wink:
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Predbežný rozhovor vykazoval známky súhlasu, vo štvrtok budem najmúdrejší. Časť je na pozemku obce, niečo urbár...no uvidíme.
inspiring_shockley

Príspevok od používateľa inspiring_shockley »

daj potom vediet aky je vysledok, drzim palce :wink:
Používateľov profilový obrázok
Tigrík
prispievateľ
Príspevky: 126
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Tigrík »

Jasne. Dojdeme na krst.
Predpokladam ze sa bude krstit olovom :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Peterko
prispievateľ
Príspevky: 259
Registered for: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa Peterko »

Nemám to síce zrovna najbližšie, ale držím palce všetkému co prospeje strelectvu na Slovensku :wink:
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

V dobrom vam tu nastavajucu tristovku zavidim :) Drzim palce.
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

takže páni, hurááá, som poslom dobrých správ...Včera som sedel u starostky, mimochodom veľmi príjemná baba, aj na pohľad, bola tou strelnicou veľmi nadšená, vraj si nemám robiť starosti s urbárom a poslancami v obci, vraj to veľmi uvítajú, súhlasí s tým. Mám to považovať ako stopercentný súhlas. Len dúfať, že nájde v archíve doklady od strelnice, do utorka jej mám dať na to čas, hádam to vyhrabú niekde z prachu. lTakže správcov strelnice,prevádzkový poriadok,pár bezpeč.opatrení...to už mám všetko pripravené ...Ak to budem mať v rukách, tak do 2-3 týždňoch je strelnica na papieri a môžme cez APSS si tam ešte pridať nejakú súťaž. Údajne sa tam dá streliť na 450metrov, to mi vraveli bývalí policajti, čo tam asi pred 15-rokmi strielali, ale vraj si to veľmi nepamätajú, lebo streľby boli ako vedľajšia činnosť popri hojnom občestvení. Nevadí, je to zarastené, treba to vyčistiť, dúfam, že sa z okolia pár ľudí nájde a priloží ruku k dielu, ktorí si chcú streliť nad bežnú vzdialenosť, zatiaľ sme asi štyria. V utorok to idem pozrieť, poprípade sem hodím nejaké foto, v akom je to stave.
Používateľov profilový obrázok
Mike75
prispievateľ
Príspevky: 256
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Mike75 »

Gratz. Dufam ze ustne sluby sa potvrdia aj na papieri, kedze sme na Slovensku...

Mozes uz prezradit miesto?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Gratulujem i ked trosku predcasne, ale ked sa vratim a dam pusku a naboje dokopy, tak sa urcite ukazem a zapukame.
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

No, papiere už mám v ruke, budúci týždeň idem za babami na zbrane, povedia mi , čo ešte doniesť, a už to bude mať dúfam rýchly spád. Termíny rozhodnutí snáď budú promptné. Nie snáď, ale určite. Jarovi J. veľká vďaka, prisľúbil upraviť ten zarastený terén. Takže ďalšie pozitívne správy...
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Sakra, trošku sa to predĺži so strelnicou, v dokladoch sme nenašli nikde schválenie od Polície...nejaké rozhodnutie alebo súhlas...Bude treba dotiahnuť balistika, nech vypracuje posudok. Súhlas od majiteľov pozemkov je, tak už len toto. Tak ide sa na to, niekoho zohnať v BB-kraji. Neviete o niekom za normálnu cenu?
Používateľov profilový obrázok
Tigrík
prispievateľ
Príspevky: 126
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Tigrík »

Hádam sa niekto ozve. :?
Kde konkrétne je vlastne tá strelnica?
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"