Strelnica Hodkovce, KE-okolie

Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

electron napísal:Panzer
nie kazdy pracuje a nie kazdy pracuje v statnej sprave :wink:
Aj za socíku, ktorý už skončil, platilo - "bez peňez do hospody nelez". Alebo tiež, že vyskakovať môžem len do výšky svojho príjmu. Streľba nie je ústavné právo, ale koníček, na ktorý buď mám alebo nie.
robogti napísal:Hovorím o streleckom klube, ktorý je samostatný subjekt, odlišný od strelnice... a stojím si za tým, že klub nie je nútený ísť cestou zvyšovania členského. Bolo by odo mňa nefér tuto rozoberať interné záležitosti klubu, ak chceš dáme stretko a môžme sa osobne porozprávať. Možno ma presvedčíš, že sa mýlim, nemám problém si to uznať.
K tomu len jedno. Ak si dobre pamätám, v minulosti pri členskom 20 Eur boli pre členov dva vstupy týždenne. Teraz je členské 50 Eur a vstupov je šesť v týždni. Mesačne to vychádza 4,20, čo si myslím, že nie je likvidačná suma, pri porovnaní cien zbraní a nábojov.

Takže fakt nechápem zmysel tejto debaty. Preboha, veď keď nie som spokojný s cenami v Tescu, idem do Lidla. Vysoká cena v Hodkovciach? Idem na inú strelnicu.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Panzer
si mozno jediny komu to zvysenie nevadi,lenze tych ludi ,ktorym to vadi a nenapisali /nie su foristi/ je dost.Im stacilo v pohode si za 20.-E ist 2x zastrielat /casovo viac nestihali/... je to nekonecna debata.
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa robogti »

Panzer,
nepamätáš sa dobre, predtým boli dohodnuté tri dni v týždni na strieľanie pre členov klubu.

Asi tak ako napísal electron, málokto je taký, že si ide zastrieľať aspoň 1 -2x týždenne, osobne viem o jedinom. Čas, peniaze na muníciu, cesta na strelnicu cca 15-20km od Košíc.

Napísal si " Vysoká cena v Hodkovciach? Idem na inú strelnicu." :lol:
Takže zaplatíš členské klubu v Hodkovciach a aj na ostatné strelnice chodíš grátis? To som nevedel. Tak to sa potom oplatí :lol:
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Nerozumieme si.

Ako neclen idem do Hodkoviec raz za mesiac a zaplatím za stav a hodinu 9,60. V Niznej Hutke 6 Eur.

Ako člen ŠKH idem raz za mesiac do Hodkoviec a stojí ma to 4,20. Alebo 4x za mesiac a opäť len 4,20.

Ušlo mi niečo?
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa niko »

Inak to s tym zvysovanim clenskeho je u nas na vychode (nie len v KE)vecna debata. :roll:

Moj nazor je, ze ked vrazis do municie rocne 500 € (2500 nabojov). Tych par euro na clenske sa uz strati.
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa miro285 »

Panzer, myslím že zovšeobecňovanie v tomto prípade nie je na mieste. Ako písal electron, nie každý pracuje a nie každý pracuje na lukratívnom mieste.

Argumentácia tým, že vzhľadom na cenu munície sa tých "pár" eur na členskom stratí rovnako nie je na mieste. Aj v tomto prípade preto platí, že nie je každý pracuje a nie každý pracuje na lukratívnom mieste. Nie každý si môže dovoliť minúť +500€ ročne na muníciu, x ďalších eur na nové zbrane a podobne. Preto je pre mňa smiešne, že SK Hodkovce citujem "NIE JE NÚTENÝ ísť cestou zvyšovania členského", ale predsa ho zvýši.

Napr. taká strelnica na Námestí osloboditeľov (tuším Hunter sa volá) cenu ročnej permanentky znížila z tuším 70, alebo 80€ na 50€. Samozrejme nedá sa porovnávať vnútorná strelnica so strelnicou vonkajšou, no ide o ten princíp...
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Na vysku clenskeho sa kazdy pozera inak, a to najma z pohladu svojho prijmu. Na vychode SR je bezny cisty prijem 400-500 Eur, takemu cloveku sa necudujem, ze zvysenie ceny cohokolvek sa mu nepaci. Na druhej strane si treba ale uvedomit, co za to clenske dostavam. Ja platim rocne clenske 25 Eur, na klubovu strelnicu to mam 30 km. Problem vsak nastava vtedy, ak tam chcem prist. Nebudem sa tam predsa trepat s jednou pistolou, chcem si vziat viac zbrani, takze sa na strelnici zdrzim viac hodin. Najprv si musim zohnat spravcu, ktory tam so mnou bude. Idem po neho domov, prideme na strelnicu, zacnem strielat. Po 2 hodinach mi spravca povie, ze musime ist prec, pretoze mu volala zena a musi odist. Tak sa zbalim, odveziem ho k zene a nasraty idem nazad domov 30 km. A teraz mi povedzte, co mam z toho, ze clenske je lacne ? Radsej by som platil 50 Eur rocne, ale ked pridem na strelnicu hoci len 1x mesacne, chcem si zastrielat az do "roztrhania tela", bez obavy z toho, ze spravca strelnice visi na spagatiku.
inspiring_kare

Príspevok od používateľa inspiring_kare »

neviem ci som ja slepy ale nenasiel som otvaracie hodiny, mohli by ste niekto skopcit a napisat to sem? alebo staci uviest kedy je strelnica otvorena ak vobec cez vikend, dakujem
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Po-So: 08.00-18.00 hod.
inspiring_kare

Príspevok od používateľa inspiring_kare »

vdaka moc, cize normalne tam pridem v sobotu a bude otvorene? objednavat sa netreba? a ako to tam vlastne je? je to nekryta vonkajsia strelnica ako pozeram, takze ked prsi tak sa tam asi moc nestriela nie? ci ako to riesite vy?
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

urcite sa najprv ozvi spravcovi strelnice, kontakt mas na stranke, strelnica moze byt uzatvorena pre sukromnu akciu.

Cez vikend nezabudaj, ze v nedelu sa nestriela.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Pozeráš zle :D. Na puškovom stage je strieška, spod ktorej sa dá strieľať aj v daždi. Zmokneš len cestou k terčom. :D Taktiež pištoľové boxy majú prístrešky.

Najlepšie je zavolať ráno okolo ôsmej správcovi (čísla sú na stránke www.strielaj.sk), či tam nie je nejaká akcia a dohodnúť, kedy môžeš prísť.
inspiring_kare

Príspevok od používateľa inspiring_kare »

vdaka za rady, cenim si to
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Doplním...v pondelok som sa osobne unúval .

Maník mi povedal , že :
- doobedu cez pracovné dni strieľajú ozbrojené zložky
- po obede už dľa objednávok
- alebo podľa voľných stavov

Ale ako bolo spomenuté , jednoznačne radšj zavolať vopred ...

P.S.:
...pýtal som sa aj na cenu .....mierne ma pribil sumou 9,50 € / hodinu ...
inspiring_kare

Príspevok od používateľa inspiring_kare »

ano viem panzer ze tam kde strielas je kryte, skor som myslel ze ak poriadne prsi tak z terca (ak je papierovy) tak za dve minutky v dazdi ostane uz len mokra gulicka :-) z toho hladiska som to chcel vediet, teda ci je kryty aj terc, ale to asi nie, tak ze ako to asi je v dazdi, ako sa drzi terc ci uz niekto nezazil...
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"