Strelnica Hodkovce, KE-okolie

friendly_mcclintock

Príspevok od používateľa friendly_mcclintock »

Idealne je byt clenom klubu a strielat sa da za akychkolvek podmienok, ktore je strelec ochotny a schopny tolerovat :wink:
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Siberian napísal: a strielat sa da za akychkolvek podmienok
Ja síce viem , že nie každý rád zmokne a podobne ........mňa nevynímajúc ...

ALE

Vezmime si napríklad nejakého poľovníka , schovaného pod šírym nebom - žiaden posed a začne liať ...k autu ďaleko , zver poblíž ...nuž vydrží na čas príhodnej rany .

Vojakov a či policajtov v tých situáciách snáď nie je potrebné spomínať , tiež nie vždy je jasný deň a či noc ...
Ako sa vraví " Ťažko na cvičisku , ľahko na bojisku "....
friendly_mcclintock

Príspevok od používateľa friendly_mcclintock »

Ja osobne mam rad vsetky podmienky. Strielal som uz v horucave, v dazdi, snehu a zime, sneh a slnecno, sero, mrholenie. Chybaju mi uz len nocne strelby ale aj tie je mozne na strelnici si dohodnut...
inspiring_kare

Príspevok od používateľa inspiring_kare »

a este jedna otazka? zvykne tam niekto chodit casto v sobotu? lebo napriklad tu poslednu som tam chcel ist a celu si ju objednali nejaky polovnici ci kto, aspon tak mi povedal ten co som mu tam volal... aka je asi sanca dostat sa tam v sobotu? je to stale obsadene alebo som akurat zly cas vychytal?
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Ondro. Všetci ta tu chápeme, vrátane electrona. Proste ked tí to nevyhovuje tak tam nechod. Ja na vonkajšiu strelnicu nedám dopustiť, či je zima dážď alebo slnko. Ked som bol na strelnici a zacalo doslova liať , tak sa akurát terč prilepil ku drziaku. A ked sa chces dostať na nejakú strelnicu vtedy ked je plno,tak si ju vopred rezervuj. Prečo hladas problem tam kde nie je....
inspiring_kare

Príspevok od používateľa inspiring_kare »

aj na to som myslel, ale to asi nebude zadarmo, ci?
Používateľov profilový obrázok
mgke
občasný prispievateľ
Príspevky: 41
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa mgke »

Rezervácia je zadarmo. Zavoláš a dohodneš sa na termíne. To je všetko. Nič neplatíš.
inspiring_kare

Príspevok od používateľa inspiring_kare »

vdaka mgke :-) urcite to vyuzijem
friendly_mcclintock

Príspevok od používateľa friendly_mcclintock »

V Sobotu su vacsinou rezervacie resp. je casto obsadene, pretoze cez vikend ma skoro kazdy volno, co je logicke. Je potrebne si dostatocne vcas zarezervovat post, najma ked je pekne pocasie.

V Nedelu je zatvorene, pretoze strelnica je takto dohodnuta s dedinou Hodkovce. Aby mali dedincania klud.

Ak je nepriaznive pocasie, clovek moze zmoknut alebo zmrznut dokonca aj pod pristreskom. Terc zmokne na 100% ale jeho funkcnost to neovplyvni. Ti, ktori nechcu strielat len mierenku, maju moznost vyuzit Combat Parkur resp. box cislo 2, v ktorom su padacie terce roznej velkosti a v roznych vzdialenostiach.

Strielat z kratkych zbrani je mozne aj v pripade, ak polovnici strielaju v boxoch pre dlhe zbrane. V pripade ak strielaju na holuby je bezpecny iba Combat Parkur box...

Kazdemu, kto ma zaujem prist strielat (aj cez tyzden) odporucam zavolat aspon den vopred spravcovi a informovat sa resp. nahlasit.

Zabudol som na nieco? :wink:
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Dátumy, kedy bude strelnica uzatvorená. Ak sa akcia týka Streleckého klubu Hodkovce, je pre členov klubu strelnica samozrejme prístupná.

8. jún 2013
08:00-15:00
Strelecký klub-súťaž Pi 25 m (mierenka)
celá strelnica

15. jún 2013
08:00-18:00
Poľovnícky zväz – súťaž M-800
celá strelnica

16. jún 2013
08:00-18:00
MDD
nedeľa

19. jún 2013
12:00-18:00
Súkromná akcia
celá strelnica

22.jún 2013
08:00-15:00
Strelecký klub – súťaž Sa vz.58 (pravidlá KVZ)
25 m boxy voľné

28. jún 2013
08:00 -18:00
Súkromná akcia
celá strelnica
50BMG
prispievateľ
Príspevky: 201
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa 50BMG »

Zdravicko,

Neviete niekto kedy bude clenska schodza na tento rok a nejake info ohladom platenia clenskeho?
50BMG
prispievateľ
Príspevky: 201
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa 50BMG »

No dnes som si bol troska zabuchat a popritom som sa spytal aj na tu schodzu. Tak ak sa nieco nezmeni tak by sa mala uskutocnit 17.1.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Presne tak.

Členská schôdza sa uskutoční dňa 17.01.2014 (piatok) o 17.00 hod. v priestoroch Hotelovej akadémie Košice, ul. Južná trieda 10.
50BMG
prispievateľ
Príspevky: 201
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa 50BMG »

Ahoj Panzer,

Chcel by som sa ta spytat ci budes organizovat predansku na temu NO a KN v klube ako si minule spominal?
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Áno, je to naplánované na niektorý z jarných mesiacov. Malo by to byť spojené s kurzom streľby, prvej pomoci a pod. Bližšie info budú včas zverejnené na WF aj na stránke klubu. 8)
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"