Strelnice Prešov a okolie

vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Tu story som pocul z tej druhej strany sice, no mne to vyznelo uplne inac. K tomu podvodu, to je silne obvinenie, bolo to patricne i setrene? Pripadne je nejaky vysledok z toho? Uz je to nejaka doba co som o tom pocul..
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

SperkyB napísal:
Panzer napísal:Kedže napriek predchádzajúcim upozorneniam Strelnica Pod Roháčkou naďalej ponúka zľavy neonacistickej, resp. neoľudáckej organizácii, považujem jej ďalšie zotrvávanie na WF za nežiadúce. Bol udelený trvalý ban.
Panzer, mal by si strčiť hlavu do umývadla so studenou vodou a potom sa poriadne prefackať!!! Teraz čo tu predvádzaš kurva! "Diktatúra proletariátu!!!" Čo sú toto kurva za boľševické maniere?! Či Štb-ácke? Na základe čoho si ty dovoľuješ "predpisovať" komu majú na Roháčke dávať zľavu a komu nie? Ty tú strelnicu prevádzkuješ?! Platíš ju zo svojho?! Kto si!!! Spamätaj sa človeče!!!

Normálne nechytám dych, tak som sa nasral!!! Úplne svojvoľný postup, prístup a ban! Ako admin fóra by si mal byť za toto okamžite "diskvalifikovaný"! Alebo vieš čo?! Kľudne môžeš "diskvalifikovať" radšej mňa, lebo tiež budem veľmi nešťastný, keby som mal mať s ľuďmi ako si Ty, Gewehr, Roman niečo spoločné. Je mi z Vás kurva zle, na hovno, na nič, na vracanie...

Nezvyknem reagovať na takéto vulgárne posty, ale v tomto prípade to považujem za potrebné.

Som adminom najnavštevovanejšieho diskusného fóra majiteľov zbraní a ich fanúšikov na Slovensku.

Strelnicu neprevádzkujem, ani ju nefinancujem. A je mi jedno, či dáva zľavy Eskimákom alebo Pygmejom. Nie je mi však jedno, ak ktokoľvek, kto je na WF zaregistrovaný ako užívateľ (a využíva možnosť propagovať tu bezplatne svoje komerčné aktivity) dáva svojim správaním najavo sympatie k hnutiam, ktoré zapáchajú.
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

"Som adminom najnavštevovanejšieho diskusného fóra majiteľov zbraní a ich fanúšikov na Slovensku.

Strelnicu neprevádzkujem, ani ju nefinancujem. A je mi jedno, či dáva zľavy Eskimákom alebo Pygmejom."

Práve preto si nemal nikdy urobiť to, čo si urobil,..., osobne Ťa nepoznám, takže ani nemôžem napísať: "sklamal si ma". Hoci by som rád. Verím ale, že budem mať tú česť nepoznať Ťa navždy. Všetko, Panzer.
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

Tiez sa mi to zda unahlene a zbytocne tvrde opatrenie. :( Pan konatel GP kandidoval za LSNS, tak mu a jeho zamestnancom zakazeme pristup :!: , zamkneme vlakno o GP :?:
VeeTeriz
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Registered for: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa VeeTeriz »

Panzer napísal:Kedže napriek predchádzajúcim upozorneniam Strelnica Pod Roháčkou naďalej ponúka zľavy neonacistickej, resp. neoľudáckej organizácii, považujem jej ďalšie zotrvávanie na WF za nežiadúce. Bol udelený trvalý ban.
Nasa obcianska iniciativa PRIDE bojujuca za prava LGBTI osvob, v plnom nadseni sledujeme a kvitujeme spravne rozhodnutie administratora WF udelit BAN vselijakim neonacistom, fasistom a kotlebovcom, ma nasu 100% podporu!!!
Uz z minulosti mame poucenie ze tato skupina fasistov a hlavne ich prisluhovacou (ako je strelnica pod Rohackou) sa snazila vyhladit nasu krehku LGBTI komunitu a romsku populaciu. Na zaklade tohto nebojacneho, hrdinskeho cinu sme sa rozhodli v spolupraci z romskou iniciativou, administratorovi WFa jeho priatelovi AKIMU udelit cesne clenstvo v nasom LGBTI zdruzeni a verejne ich povyzdvihnut na nasom duhovom pochode 5.maja2018, kde ich srdecne pozyvame.
Vseci sa na vas tesime chlapci, vase skutky su prinosom pre vsetkych nas- zatial nepochopenych.

Peter Kundic
Používateľov profilový obrázok
Gabo.45
prispievateľ
Príspevky: 210
Registered for: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa Gabo.45 »

super vlakno pani, takmer vacsia sranda ako Romanov odkaz na vodcovho akvaristu :D
Jean
prispievateľ
Príspevky: 460
Registered for: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa Jean »

:lol: Teraz sa na rychlo neviem rozhodnuť čo je horšie LSNS alebo LGBTI. No takto dobre som sa uz davno nezasmial :D.

Pancer sorač že tu pišem mimo temu... imho tiež mam take skusenosti ze sa tam schádza pospolitost v zelenom.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Urazeny zelenotrickovy majitel strelnice v Prdeli Pod Lopuchom si predvcerom zaregistroval novy nick a zmohol sa na uzasne vtipnu repliku.
Thats all folks.
Uvidime kolko dalsich nickov si este zaregistruje.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Myslím, že zbytočné príspevky v tejto téme, irelevantné k STRELNICIAM V PREŠOVE A OKOLÍ, by mohli byť bez újmy na všeobecnosti zmazané... :?: :!:
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

slavmiro napísal:Tiez sa mi to zda unahlene a zbytocne tvrde opatrenie. :( Pan konatel GP kandidoval za LSNS, tak mu a jeho zamestnancom zakazeme pristup :!: , zamkneme vlakno o GP :?:
Poprosím o označenie príspevku, kde p. Kuracina, ako kandidát LSNS propaguje svoje výrobky.

To sa budeme naozaj tváriť, že náckovia v modrej farbe tu majú zelenú? Kto z vás má pocit, že p. Kuracina je nácek?
Používateľov profilový obrázok
Formaggi
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Registered for: 7 years 7 months

Príspevok od používateľa Formaggi »

Tak teda Panzer my poprosime teba nech oznacis prispevok od Strelnica.. kde prezentuje a propaguje LSNS zaujmy alebo co .. okrem toho ako si tu ty zacal pisat ze zvyhodnuju clenov , o tom tu on vobec nepisali ani to neprezentovali .. to si tu zacal vytahovat ty ..

Ked pozriem celu temu tak davaju normalne informacie zo stelnice tak ako aj v ostatnych vlaknach prezentuju iny vlastnici dianie na vlastnej strelnici ...
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

idem si spraviť pukance a sadám za PC. Konečne správna vianočná atmoška miesto blbostí v telke. :D
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Strelnica pod Rohačkou je moja domovská strelnica. Bol som pri zakladaní streleckého klubu, odmakal som si svoje, ked sme strelnicu rozbiehali, dodnes tam vo svojhom osobnom voľne investujem čas, prostriedky a energiu aby strelnica fungovala. Strelnica patrí môjmu dobrému kamarátovi - máme diametrálne odlišné plitické názory, ale nebudem ho preto odsudzovať! Napĺňa ma smútok, ked vidím ako osoba ktorú si vážim ubíja slobodu v mene slobody. Dvíha mi žalúdok, ked čítam slovné zvratky o "boji proti extrémizmu" extrémnymi prostriedkami. To zase bojujeme za mier, odstraňujeme triedneho nepriateľa a vytrhávame plevel?

Že nemenovaný člen LT tu pľuje jed na všetko čo je z východu, špecialne na túto strelnicu a kamarátov obchod, mi tlak nedvíha - nech má on vysoký tlak. Ale že ty Panzer ....

Dámy a páni, dúfam že dostanem ban, lebo poznám niekoho, kto pozná niekoho, kto pozná "extrémistov". Šťastné a veselé sviatky vinčujem.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

bujny napísal:
Že nemenovaný člen LT tu pľuje jed na všetko čo je z východu, špecialne na túto strelnicu a kamarátov obchod, mi tlak nedvíha - nech má on vysoký tlak.
Moj tlak je v poriadku, dakujem za opytanie :) Ak niekto blbne, poukazem na to bez ohladu na to ci je zo Sobraniec, Bystrice alebo z Petrzalky.
Kazdopadne je to nejaky vychodniarska specialita, urazat sa o jeden kvalt vyssie ked si z vas niekto robi srandu alebo vas kritizuje. V tomto si berte priklad zo zahorakov, z tych si robia srandu vsetci ale este som nevidel ziadneho sa urazit.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

bujny napísal: Že nemenovaný člen LT tu pľuje jed na všetko čo je z východu,
Tak pod toto sa podpíšem a aj podtrhnem silnou čiarou.
Lebo roman (lebo o ňom je reč), aj napriek tomu utvrdzovaniu ohľadom blbnutia od iných, pľuje vyslovene do ksichtu ...
Doporučujem romanovi JULS - termín "urážka", "kritika", "sranda"...pozrieť si rozdiely vo význame.

Osobne si nemyslím, že by som nejak blbol, no napriek tomu sa jeho výsosť realizovala (nie kritizovaním alebo srandou) na moju osobu. Lebo ja som za každú srandu, kritiku nemám problém prijať...horšie je to z urážkami, tie nezvyknem nechať bez povšimnutia. Len určité okolnosti mi zabránili dať adekvátnu odpoveď.

Špecialita paštikárov je čo ? Povýšenosť, nadradenosť, pýcha....???
Pche, už za socíku to tak bolo, sa celé Slovensko malo posrať z tej Blááávy.
Naposledy upravil/-a arminius v 21 Dec 2017, 14:54, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"