Strelnice Prešov a okolie

pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Registered for: 11 years 9 months

Strelnice Prešov a okolie

Príspevok od používateľa pietro32i »

Zdravím. Vie niekto, kde by sa v Prešove a okolí dalo ísť zastrieľať, ak nie som členom žiadneho streleckého klubu? Nechce sa mi veriť, že jediná možnosť je pri autobusovej stanici.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Pod Bikošom je kvôli geologickému prieskumu a skúšobným vrtom v okolí momentálne až do odvolania (do konca roka?) mimo prevádzky!
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Cemjata je ešte volna, len tam som nikdy nevidel nejakého správcu, dá sa strieľať dole na puškových stavoch, vzadu je ešte Kombat Klub Kondor IPSC strelnica, teoreticky ak niekoho poznáš dá sa zastrieľať aj tam.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Do Presova chodim castejsie ako do KE. Ako sa dostanem do tej strelnice pri stanici ? Pridem autom, odstavim pri Baumaxe a dalej ? Na googli som to nasiel, vraj Masarykova 26. Je tam aj nejaka reklamna tabulka na ulici ? Treba sa tam vopred nahlasit ? Cena za hodinu ? Moznost vlastneho terca ? Chlapci z PO, poradte.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Je to hneď pri autobusovej stanici. Ked výjdeš na autobusovú zastávku, je tam výškova budova a dole majú taku žltu reklamu. Nebol som tam neviem ako je to s personálom a cenami. Jedine info čo som našiel.INFO
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

bus driver
kludne si mozes doniest vlastny terc,
ak to este nestopli tak si pri vstupe dostal terc gratis
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Vdaka za rady, najblizsie, ked budem v PO, tak tam zabehnem a zavesim sem cerstve info.
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Registered for: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Igrlik napísal:Pod Bikošom je kvôli geologickému prieskumu a skúšobným vrtom v okolí momentálne až do odvolania (do konca roka?) mimo prevádzky!
Bol som na ich stránke, ale nikde som nevidel možnosť pre verejnosť za poplatok. Pochopil som to tak, že je to len pre členov klubu.
bujny napísal:Cemjata je ešte volna, len tam som nikdy nevidel nejakého správcu, dá sa strieľať dole na puškových stavoch, vzadu je ešte Kombat Klub Kondor IPSC strelnica, teoreticky ak niekoho poznáš dá sa zastrieľať aj tam.
Aj o Cemjate som počul, že je výlučne len pre členov. Nepoznám nikoho v žiadnom streleckom klube, ani sa do žiadneho neplánujem hlásiť. Teda prihlásil by som sa ak by bola možnosť, aj akékoľvek členské by som platil, ale vzhľadom na to ako málo často strieľam a koľko málo mám času, nemôžem chodiť na nejaké brigády členov a pod., a ani súťažne strieľať nemám záujem. Takže ak, tak len pasívny platiaci člen. A o takých zrejme kluby záujem nemajú.
bus driver napísal:Do Presova chodim castejsie ako do KE. Ako sa dostanem do tej strelnice pri stanici ? Pridem autom, odstavim pri Baumaxe a dalej ? Na googli som to nasiel, vraj Masarykova 26. Je tam aj nejaka reklamna tabulka na ulici ? Treba sa tam vopred nahlasit ? Cena za hodinu ? Moznost vlastneho terca ? Chlapci z PO, poradte.
Odstaviť nemusíš až pri Baumaxe, môžeš na parkovisku oproti tej budove, vedľa benzínky Shell alebo priamo na nej. Na mapke toho odkazu čo dal bujny, je to presne vyznačené. Asi tam tiež zájdem.
Jean
prispievateľ
Príspevky: 460
Registered for: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa Jean »

Strelina PPSSK (Bikos) je naozaj minimalne do konca roka zatvorena. Hlavna vec ze si vseci clenovia zaplatili clenske poznam jedneho co si ho zaplatil tento mesiac ... a na strelnicu samozrejme nemaju pristup. Na stranke som vsak ani ja ziadne info nenasiel. Nechapem preco sa aspon nedohodlo s Condorom aby sa dalo chodit tam...

Co sa tyka toho ci ma klub zaujem o clena ktory len plati a nijako inak sa neangazuje je odpoved samozrejme ze ma. Clenom klubu mozes byt aj preto aby si mohol vlastnit nejaku sportovu zbran kategorie E.

PS ak je niekto clenom klubu v condore a dalo by sa znim ist na cemjatu tak sa ozvite do pm.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Ohľadom streľby na Cemjate alebo členstva v KKK odpyorúčam spýtať sa v Black Markete ( obchod pod Táborom) . Majiteľ je aktívny členom, bude vedieť podať najlepšie info.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Dnes som si zastrielal na strelnici v PO, pri autobusovej stanici. Terc som dostal zadarmo, ale hodi sa tak akurat na vzduchovku. Dobre, ze som si doniesol vlastny terc. V strelnici prijemne teplo, bol som tam s kamaratom, strielali sme z troch zbrani, vystrelenych cca 350 nabojov, odvetravanie to v pohode stihalo, osvetlenie dobre. Moze sa strielat iba z kratkych zbrani, dlzka strelnice 15 m. Cena za osobu / hodinu 6,50 Eur. Musim vsak upozornit na jednu vec, ktora sa mi nepacila, aj som sa proti tomu ohradil, no nepomohlo to. Cisty cas strelby bol cca 55 minut. Po strelbe sme pozbierali nabojnice kvoli prebijaniu, zbrane a zvysne naboje ulozili do tasky a isli sme zaplatit. Cakal som cenu 13 Eur, ale museli sme zaplatit 19 Eur, vraj sme tam boli 1 hodinu a 15 minut. Vysvetlovanie, ze sme nestrielali tak dlho, ako nam uctuju, ze po prichode na strelnicu sa ihned nestriela, pretoze si musime vylozit zbrane a naboje, pripevnit terce, po strelbe ulozit zbrane a naboje a pozbierat nabojnice na prebijanie, nepomohlo. Zrejme tam uctuju aj cas, kym zidete po schodoch do pivnice a aj nazad. Skoda, celkovy dobry pocit z tejto strelnice razom zmizol :(.
Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa Snypo »

Mam rovnaku skusenost s tou krytou strelnicou. Bol som tam s partiou raz a nikdy viac. Cennik je nestastne spracovany,vybavenost ok.

Strelnica klubu PPSSK aj Condor su len pre clenov a v case sutaze sutaziaci strelci.

PPSSK ma dobru vybavenost,WC,bufet v lete. Vhodna skor pre mierenkarov a malorazky. IDPA sa tiez realizuje,ale zatial to nieje na 100%. Pristup autom len na povolenie (karta v aute).

Condor klub - vybavenost slabsia ale staci, zameranie jednoznacne na dynamicku strelbu pistol/puska,vela padacich zeliez (pistol/puska). Priami pristup autom.
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Registered for: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Takže som bol minulý týždeň pri stanici tiež a nemám teda žiadnu výhradu. Pol hodina je za 3,50, hodina za 6,50. Odvetranie dobré, terče sa tam dajú za 30-40 centov kúpiť, sluchátka v prípade potreby poskytnú zrejme zadarmo. Budem tam chodiť asi častejšie. S tým časom som mal opačnú skúsenosť, pretiahol som pár minút (nie 15), kým som sa pobalil a trochu za sebou poupratoval, ale neúčtovali mi nič navyše. Bol som tam sám, takže pohodička.
Existuje niekde nejaká predloha na tlač terčov?
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Napríklad http://www.reloadbench.com/pdf.html
...a množstvo ďalších... brácha gúúúgl pomôže! :lol:
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Na klubovej stránke PPŠSK bol zverejnený oznam o strelnici pod Bikošom:

"Od 15.12.2012 do 6.1.2013 sa nevykonáva geoprieskum nad strelnicou. Členovia klubu môžu využívať strelnicu. Počas strelieb je potrebná účasť aspoň jedného člena ktorý má preukaz správcu strelnice. Prajem presnú mušku. J. Priputen - predseda" :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"