Strelnice Prešov a okolie

Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Snypo:
obe strelnice su v presovskom kraji a na oboch sa podvadzalo - toto je ten suvis ktory nevidis no napisane to tam je.
- nakolko sa nachadzame v diskusnom vlakne na temu strelnice Presov a okolie tak je to k veci (co sa o animovanych gifoch povedat neda)
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

Hmmm... danu strelnicu nepoznam (je pre mna trochu daleko) a v jej prispevkoch som si nikdy nevsimol "prislusnost" ku konkrétnej politickej strane... az pokial to Panzer nenapisal.
Podla mna znacne prehnana reakcia + aplikacia pravidiel webfora na cinnost mimo webfora.
Od niektorých ludi by ma to neprekvapilo, od Panzera ano.
tomas120
častý prispievateľ
Príspevky: 706
Registered for: 7 years 6 months

Príspevok od používateľa tomas120 »

Navrhujem a žiadam adminov aby všetky strelnice v republike, ktoré podvádzajú pri súťažiach boli postihnuté trestom najvyšším tj. vymazaním z análov WB a aby boli dôrazne pokefované pred nastúpenou jednotkou, kázeň musí byť!!!
Ďalej žiadam: https://www.youtube.com/watch?v=QJyMftEUvks
Prajem všetkým príjemné sviatky, páni
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Ďakujem všetkým diskutujúcim za viac či menej hodnotné príspevky. Väčšina z diskutujúcich sa zjavne domnieva, že prispievanie na súkromnom diskusnom fóre je ústavou garantovaným právom.

Sklamem ich. Nie je. Pokiaľ bude majiteľ tohoto súkromného fóra (teda súkromne plateného, financovaného) ochotný ma tu trpieť ako admina, potiaľ budem určovať jeho tvár. Inak povedané, ak budem mazať náckovské posty, alebo to čo považujem za náckovské ja, či iní moderátori, potiaľ budú mazané. Ak majiteľ povie, že je to OK, zmaže mňa a moderátorov.

To je asi tak všetko, čo s mojim pôsobením tu môžete robiť. Komu sa to nepáči, prispievajte do iných zbraňových fór, kde budú vaše komenty trpieť.

A kecy typu Panzer a jeho láska k Legis Telum si nechajte na doma. Som radový člen, nie funkcionár tohto združenia.
tomas fuk
prispievateľ
Príspevky: 192
Registered for: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa tomas fuk »

Panzer. Jenze jediny, kdo tady zacal psat o nackoch si TY. Dokud si nezacal, tak vetsina lidi ani netusila, jakym politickym smerem a nazorum je Strelnica pod Rohackou naklonena.
Jinymi slovy si tu napsal, ze si tady na tom foru budes delat co chces, dokud Te nekdo nezastavi. Takze sis se vsemi ucastniky verejne vytrel p.r.d.e.l.
Strelnici pod Rohackou si dal BAN neopravene!!! I kdyby na te strelnici meli v kancelari obrazy s A H, na strelnici vlala vlajka s hakovym krizem a hodina stala 14,88 €, tak Te to neopravnuje jim tu davat BAN. Oni tu zadnou propagandu nacismu nedelali!!!
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Mne to pride ( udelenie BANu) ako keby osobna zalezitost. Mozno je to iba moj pocit.
Keby mali zlavu SMER, SNS, KDH...tiez by dostali BAN? Nazory LSNS mnoho ludi zdiela, aj nezdiela, ale ked sa mi ich postoje nepacia, tak ich vypustim z hlavy. Ale je to strana v parlamente, my to neovplyvnime, a je na rozhodnuti majitela strelnice komu da zlavu. Ked si idem strelit, je mi jedno, ci vedla mna lezi "nacko" ako sa tu uvadza, alebo sympatizant inej strany...strielam si pre vlastne potesenie. A ked niekto ma zlavu, tak to respektujem a nestaram sa do toho. A preco by som sa mal? Akym pravom?
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Nemohlo by sa to tu zamknúť na nejaký čas, myslím že politických vlákien tu máme dosť a predsa len by si človek chcel prečítať niečo o strelniciach v neďalekom kraji.

O tej pod Roháčkou tu bolo napísané už asi všetko.
Používateľov profilový obrázok
Formaggi
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Registered for: 7 years 7 months

Príspevok od používateľa Formaggi »

Zamknúť téma aby sa ako zabudlo na to ako si Panzer rieši osobné komplexi? Ako som už písal pred x postami toto je od Pazera iba zneužitie moci a dokazovanie si akého má "veľkého".
Ja predpokladám, že mu už asi došlo že spravil blbosť keď ban zvalil na porušovanie pravidiel fóra... pretože to sa nestalo... Ale musel by si priznať chybu a hlavne to tu priznať osobne a to mu už hrdosť nedá. A tak zlatal neaku blbosť o tom že verejné fórum a že majiteľ mu verí a blabla...

Proste do očí bijuce ako si dačo dokazuje... Oháňať sa pravidlami fóra a ich porušením, pritom nevie dať jediný príklad kde boli porušené.... Tie boli porušené iba z Panzer ovej strany a keby mal kúsok chrbtovej kosti tak ban zruší ale...
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Pozri, padlo rozhodnutie ake padlo, Panzer tu myslim si dosta jasne napisal medzi riadkami, ze tak sa rozhodol a tak bude. Navyse si myslim, ze toto mozete adresovat priamo sukromnymi spravami, mozno by to padlo viac na urodnu podu. Mna tieto miestnopoliticke boje nezaujimaju a kedze tento kraj mam nedaleko, tak radsej tu citam, co ma ktora strelnica nove.

Pripadne by som velmi rad poziadal moderatorov aby to presunuli niekam inam, aby sa rozprava o udelovani BANanov rozoberala niekde inde. Idealne 8)
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Zajtra sú Vianoce. Preto odporúčam všetkým urazeným, osobne dotknutým či znechuteným z môjho postupu sa na chvíľu zastaviť a zamyslieť sa pred opätovným vypľutím jedovatej sliny mojim smerom. A že pľuť viete niektorí excelentne ma výrazne prekvapilo. Najmä u tých, ktorých poznám osobne. OK, nová životná skúsenosť.

Som si vedomý, že mladá generácia má výrazný problém s čítaním písaného textu s porozumením, od majiteľov strelných zbraní však očakávam základnú gramotnosť.

Skúsme preto ešte raz, hoci u zaslepených si nerobím žiadne ilúzie.

Je strelnica. Komerčný subjekt žijúci z návštevnosti. Zaregistruje sa na WF a využíva zadarmo, opakujem zadarmo, možnosť prezentovať svoju činnosť. Keďže ponúka zľavy Kotlebovcom je upozornená zo strany WF, že to nie je kóšér. Zľavy zruší. A zavedie zľavy Slovenským brancom. Neprezentuje ich na WF, nechváli sa nimi. Len ich má.

A teraz prichádza moja drzosť, že si dávam dokopy strelnicu a jej aktivity, o ktorých nehovorí. Len ich má v portfóliu. Áno, je tu užívateľ, ktorému nevadí, ak má strelnica vyvesenú fotku hoci aj AH, napriek tomu ju považuje za OK. Ja som drzý. Ja to nepovažujem za OK. Dávam ban.

BTW: skúste takéto demokratické debaty viesť napr. na strelectvi.cz. Dávam vám pár hodín do trvalého banu. Ale na WF "no problem". Poďme si kopnúť do nedemokratického Panzera. Borci od klávesnice.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Po niekoľkonásobnom zvážení, ozrejmení si faktov a prečítaní medzi riadkami som došiel k zrelej úvahe že Panzer má v konečnom dôsledku pravdu. Je doba komerčná a všetko niekomu patrí. Youtube, Facebook aj Webforum, aj Strelnica pod Rohačkou. Keď niečo niekomu patrí - môže si s tým robiť čo chce - zakazovať, vymazovať, banovať, blokovať .... Či sa to páči alebo nie - je to tak. Keď na WF Strelnica pod Rohačkou nebude - tak nebude. Dôvody ... To už je teraz irelevantné.
Strelnica pod Rohačkou nieje klubovou strelnicou kde si strieľa člen klubu vo vyhradených klubových hodinách ale komerčnou. (prečitajte si medzi riadkami že majiteľ musí z niečoho žiť a pokúša sa osloviť každé relevantné zoskupenie ochotné platiť, aby mal z čoho zaplatiť mesačné odvody, dane a aspoň párkrát za mesiac sa najesť)

Subjektívny postoj - ak si mám vybrať medzi 500m strelnicou, kde mám full comfort a ktorá poskytne zľavu skupine ľudí ktorý sú mi ukradnutý, nie sú oficiálne zakázaný a sám som ich tam ani nestretol, a nejakou inou 10-15-25-50 hoci aj 100 metrovou strelnicou... Tak nebudem plytvať strelivom, puškami, terčami a časom na kropenie pod nohy. Ešte raz Šťastné a veselé sviatky.
Jean
prispievateľ
Príspevky: 460
Registered for: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa Jean »

Osobne sa citim tak trocha ukrateny ze strelnica neposkytne zlavu povedzme clenom webfora ale radsej inym skupinam aj napriek tomu ze si tu robila reklamu zdarma... .

Z druhej strany tiez som rad ze v okoli mame podobne zariadenie a teda je moznost si ist strelit aj na vecsie vzdialenosti ako 100m, ale zaroven nepovazujem za povedme nazvem to "mudre" propagovat podobne zoskupenia bez ohladu na sympatie&nesympatie.

PS: Stastne a vesele hlavne vela zdravia. :wink:
Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa Snypo »

theplaky napísal:Snypo:
obe strelnice su v presovskom kraji a na oboch sa podvadzalo - toto je ten suvis ktory nevidis no napisane to tam je...
Už chápem, PO = podvod ? Zaujímavé. Čo sa deje v 1.Pšsk to neviem, ale na Roháčke žiadne "nulté" strelecké smeny a podobne neboli. Jediné zmeny voči zverejneným propozíciám súťaže bola napríklad zmena času na streľbu jednotlivých disciplín a aj to po odhlasovaní zúčastnenými strelcami.
Takže krivé obvinenia voči strelniciam v PO kraji odporúčam prehodnotiť :wink:
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Snypo, chlape, co si dostal malo darcekov?
- na 3tej stranke mas popisane akym sposobom zosnovali pod Bikosom podvod - ze je Bikos v Presove mi nevycitaj. Napisal som to tam preto lebo sme vo vlakne "Strelnice Presov a okolie". Ak zastavas nazor ze pretek ktory prebehne tak ako som pisal je regulerny len preto ze si z Presova tak mi Ta je luto. Este dodam ze nebyt chalanov z Poruby (tiez z Vychodu), ktori podali protest, tak by sa o tom ze sa podvadzalo mozno ani nebol nikto dozvedel.
- o tom ako to bolo ked sa na Rohacke strielal Long Range v ramci APSS nech sem napise niekto kto tam bol - ja som sa o tom dozvedel len z prispevku organizatora (to som sem aj napisal), ked som na webe Rohacky hladal vysledkovu listinu, nepochodil som.

Strhavat debatu do roviny Presov/Vychod je plytke..
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

bujny

Vystihol si to presne tak, ako som to myslel. Nezakazujem strelnicu. Nemám na to žiaden nárok, ani právo. Zakázal som len jej propagáciu na WF. A nikomu nezakazujem na nej strielať. Práve naopak. Veď podobných strelníc (vzdialenosti na streľbu, komfort, ústretový prístup personálu) je ako šafránu. Prajem jej veľa spokojných strelcov. A ak náhodou do budúcna Strelnica pod Roháčkou prehodnotí svoj prístup k poskytovaniu zliav určitým skupinám, nič im nebude brániť sa prezentovať na WF (tak ako doposiaľ, teda bezplatne).
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"