Webforum - zbrane, strelivo

Strelecké kurzy
Aktuálny čas je 17 Dec 2018, 16:37

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  Stránka 8 z 8
 [ Príspevkov: 109 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strelnice Prešov a okolie

Autor Správa
Zbrane Brownells
 Predmet príspevku: Re: Strelnice Prešov a okolie
PoslaťNapísal: 10 Jan 2018, 16:01 
Administrátor
Obrázok užívateľa

theplaky píše:
Ja zas nechapem preco o panovi Orvalkovi ktoreho poznal Tvoj dedko diskutujes vo vlakne Strelnice Presov a okolie (..a prosim nevysvetluj mi to).

Lebo Snypo si potrebuje do mňa rýpnuť. Skúša, do kedy vydržím.

BTW: Nebol to žiadny Orválek ale Dr. Urválek. Tvrdý komunistický prokurátor 50-tych rokov, stojaci za množstvom vykonštruovaných procesov.

A keďže sa tu spomínalo strelectví.cz, má Snypo možnosť vyskúšať si, ako by na takéto podrypovanie reagoval tamojší admin. Má 30 dňový ban.

PoslaťNapísal: 10 Jan 2018, 17:27 
Snypo píše:
Nechápem výhody spoplatnenia - kto chce porušovať pravidĺa fóra, bude. Rozdávanie BANánov je fajn, veď admin v rámci súkromného fóra si určí čo je ešte korektné a čo už nie. Môj dedko mi rozprával o jednom pánovi, Orválek sa volal, on to robil rovnako :shock:

Nechápeš, pretože si stále nepochopil, za čo dostala "Strelnica pod Roháčkou" ban. Ja som to pochopil po prvom Panzerovom vysvetlení, ktoré nasledovalo zakrátko po mojom "manifeste". "Strelnica pod Roháčkou" si robí (robila) na tomto fóre reklamu. De facto teda bezplatne využívala služby tejto súkromnej webovej platformy. Na svojej stránke prezentuje svoj vzťah k SB, pozitívny vzťah tým, že poskytuje členom tohto spolku zľavy. Panzer spozoroval zjavnú koreláciu "využívam služby zadarmo - prezentujem na webe svoj pozitívny vzťah k SB - de facto prezentujem spôsobom nepriamym SB aj na tomto fóre". Tento "úzky kanál" súvislosti sme v "zápale boja" prehliadli, keďže ide ozaj o jej nepriame vyjadrenie. Ak by bolo fórum spoplatnené, Panzer by na základe týchto súvislosti nemohol "banovať". Resp. mohol by najsamprv užívateľa "Strelnica pod Roháčkou" upozorniť a následne po skončení predplateného obdobia ho aj "zabanovať", za predpokladu pretrvávajúceho stavu "SB pozitív". Za tohto stavu by jestvovala aj možnosť okamžitého banu ihneď po upozornení a za predpokladu pretrvávajúcej absencie sebareflexie. Následne by sa užívateľovi "Strelnica pod Roháčkou" poplatok vrátil...snáď pomohlo.

P. S.: ja osobne vidím aj dôvody, pre ktoré nemusel byť hneď udelený ban. Resp. iné súvislosti, lenže adminom ja nie som, rozhoduje Panzer. Názor ohľadne spoplatnenia fóra zastávam aj naďalej, ale aj v tejto veci rozhudnuté už bolo.

P.S. 2: principiálny význam spoplatnenia vidím hlavne v tom, že diskusia by sa dostala na vyššiu úroveň, nakoľko by prispievali a teda platili len tí z nás, ktorí o to majú ozaj záujem. Tých, ktorí len rýpu, resp. produkujú len primitívne jednoriadkové "výkriky do tmy", tých by spoplatnenie určite odradilo, všetkých zrejme nie, ale väčšinu z nich určite.

PoslaťNapísal: 10 Jan 2018, 18:50 
častý prispievateľ

To su iba teorie... pozri sa na diskusne prispevky spoplatnenych clankov sme, dennik n alebo trendu a porovnaj to napr s nespoplatnenou castou sme.sk, aktuality.sk a pravdou, ktore publikuju zdarma. Uroven je podobna (nizka) akurat kvantita je u spoplatnenych nizsia.

Dalsi tvoj chybny predpoklad je, ze od cloveka, ktory ma peniaze a je ochotny ich tu minat ocakavas, ze bude inteligentny, a zaroven predpokladas , ze hlupak peniaze / chut platit nema a preto nebude prispievat.

Platenie ma velku prednost v tom, ze mozes platit profikov, aby udrziavali uroven fora. Cize bude prehladnejsie, bude tam menej prispevkov (menej balastu). Ale to neznamena, ze sa viac dozvies.

PoslaťNapísal: 10 Jan 2018, 21:30 
Administrátor
Obrázok užívateľa

Oba prezentované názory majú, podľa môjho názoru, svoje racio.

Ale ako som už raz bol napísal, webforum je platforma bezplatná, a takou zostane až do prípadnej zmeny názoru majiteľa domény.

BTW: SperkyB analyzoval môj postup v tejto veci presne tak, ako bol mnou ponímaný.

Moderátori: igoros, yarco, electron, Jack, BALISTIK

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  Stránka 8 z 8
 [ Príspevkov: 109 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť