Strelnice Prešov a okolie

Používateľov profilový obrázok
dongo
prispievateľ
Príspevky: 323
Registered for: 8 years 8 months

Príspevok od používateľa dongo »

Uz uplynul nejaky cas co som v PO na stanici bol, tak sa chcem opytat, ci je mozne strielat aj z dlhych zbrani (vtedy som este nevlastnil ziadnu, tak ma to nezaujimalo).Potrebujem vyskusat vz58 aspon na par ran.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3105
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa R »

s dlhou asi nie, lapače sú tam reťazové, by si ich pokosil. A ak náhodou hej tak sa po pár ranách udusíš, ventilačka nestíha ani výkonnejšie pištolové kalibre.
Používateľov profilový obrázok
miguelPO
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Registered for: 6 years 5 months

Príspevok od používateľa miguelPO »

StrelnicaPodRoháčkou napísal:dongo: Požičovna zbraní na našej strelnici funguje, použitie oceľových terčov je v cene poplatku za strelnicu ( ochrana sluchu a zraku detto...).
Prečítal som si toto vlákno a chcem sa podeliť o veľmi dobrú skúsenosť so strelnicou pod Roháčkou. Cesta z PO bola príjemná, zopár ostrých zákrut len spestrí jazdu autom. Ku chate vyjde aj obyč. oktávka predokolka v každom ročnom období. Tomáš-správca pripravený. Skontroloval čo trebalo, poučil zúčasnených, rozdal slúchadlá. Požičovňa zbraní na jedničku, a ten výber... Čo kus to 5e. Paráda. Striboga sme nazvali malým budhom a požičiavali si ho pri každej návšteve. Na záver čaj prípadne káva opať na chate. Zbalili sme sa, zaplatili a po ceste naspať do PO sa delili o pocity/dojmy. Len škoda že je to mimo PO. Nie žeby mi cestovanie prekážalo. Ide len o to, že celý pobyt na strelnici sa tým pádom predĺži o cestu tam a späť. Takže s tým treba rátať a vyčleniť si dostatok času. Každopádne palce hore. Well done
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Čomu som úprimne rád je fakt, že strelnica prestala oficiálne zvýhodňovať členov Ľudovej strany Naše Slovensko. Ich členovia mali ešte pred časom oproti bežným návštevníkom výrazné zľavy a benefity. Teraz tomu tak nie je. Čo považujem za veľmi dobré.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

teraz maju 50% zlavu clenovia folkloristickeho zdruzenia Slovenski Honci
tak si vyber :(

Dokonca aj clenom LT ponukaju zlavu, napriek tomu ze nie su (a pokym ja budem mat pod palcom partnerov tak ani nikdy nebudu) partnerom LT.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Dávať zľavu náckom typu Slovenskí branci?! Ja ich smerom teda ani nepozriem!
Používateľov profilový obrázok
StrelnicaPodRoháčkou
prispievateľ
Príspevky: 108
Registered for: 9 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa StrelnicaPodRoháčkou »

....strelnica prestala oficiálne zvýhodňovať členov Ľudovej strany Naše Slovensko....
Jednoduché - nebol záujem, tak sme to zrušili. Snažili sme sa podporiť zľavami aktivitu tzv. domobrany.
Panzer napísal:Dávať zľavu náckom typu Slovenskí branci...

roman napísal:teraz maju 50% zlavu clenovia folkloristickeho zdruzenia Slovenski Honci
...


Matica Slovenská tiež podporuje "náckov" ? Lebo "clenovia folkloristickeho zdruzenia" majú podporu Matice Slovenskej :idea:
roman napísal:...dokonca aj clenom LT ponukaju zlavu...

Áno, každú dobrú myšlienku podporíme.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ad matica - o mentalnej urovni predstavitelov MS nemam iluzie, takze nerozporujem ze mozu podporovat aj takýchto podivinov

ad zlava pre LT - zakazat vam to nevieme, ale partnermi nebudeme. Osobne by som bol radsej, keby sa dobre meno LT nevyskytovalo v jednom kosi s vyssiespomenutymi spolkami
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Tiež si nemyslím, že oháňať sa podporou Matice Slovenskej je práve výhra.

Kým bude akákoľvek ustanovizeň, napr. v tomto prípade strelnica, podporovať skupiny majúce charakter neonacistických či neoľudáckych strán či organizácií, nevidím dôvod propagovať na WF jej aktivity.

Očakávam buď sebareflexiu majiteľov strelnice alebo trvalý ban!
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Kedže napriek predchádzajúcim upozorneniam Strelnica Pod Roháčkou naďalej ponúka zľavy neonacistickej, resp. neoľudáckej organizácii, považujem jej ďalšie zotrvávanie na WF za nežiadúce. Bol udelený trvalý ban.
Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa Snypo »

Aké konkrétne pravidlo WF bolo porušené ?
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

13.) Propagácia akýchkoľvek politických strán a hnutí alebo ich predstaviteľov bude považovaná za hrubé porušenie pravidiel fóra.
Používateľov profilový obrázok
Formaggi
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Registered for: 7 years 8 months

Príspevok od používateľa Formaggi »

Hej ale to pravidlo sa tyká hádam o propagácii politických strán atď tu na fóre .. to pravidlo sa nevzťahuje na to že oni na svojej strelnici dávaju niekomu zľavu predsa.....
Ako tiež síce náckov nemusím ale keď vidím aký zbytočný hunbuk sa robí okolo tak mi je z toho zle .. To ako idete banovať aj tých čo si na tej strelnici idú zastielať lebo tam je zľava ?
wtf?
Tým že máju zľavu na strelnici absolútne neporušujú nejaké pravidla wf.. a to že si im presadil ban je len a len tvoj vlastný, subjektívny,ničím nepodložený a zbytočný počin, ktorý v konečnom dôsledku zas bude viest iba k zbytočnému dvýhaniu krvného tlaku.

Keď som pozrel posledné príspevky tak nikde som nevidel že by strelnica tu na fóre čokoľvek z daného pravidla porušila. Kým si to ty nezačal vyťahovať ani som nevedel, že nejakú zľavu dávajú.
Takže z môjho pohľadu si nejaku "diskusiu a propagáciu" ak sa to vôbec dá tak nazvať tých par postov okolo rozpútal ty .. a tudíš si vlastne ty porušil pravidlá wf nie oni ..

Takže fakt z tvojej strany mi to príde ako keby si sa za niečo chcel mstiť alebo si dokazovať sebe a ostatným akého dlhého máš ..hlaveň... a tým zbytočne upozorňovať na nejaký "problém"

PS pre rejpalov nie som členom ani zástancom žiadnej kotlebovej divne zmýšľajúcej spoločnosti ale je mi zle z toho ako furt kdesi ktosi musí furt vyvolávať a vyhľadať problémy aj keď tam niesu. A tým zbytočne furt vyvolávať emócie a vyvolávať zbytočne konflikty.
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

Panzer napísal:Kedže napriek predchádzajúcim upozorneniam Strelnica Pod Roháčkou naďalej ponúka zľavy neonacistickej, resp. neoľudáckej organizácii, považujem jej ďalšie zotrvávanie na WF za nežiadúce. Bol udelený trvalý ban.
Panzer, mal by si strčiť hlavu do umývadla so studenou vodou a potom sa poriadne prefackať!!! Teraz čo tu predvádzaš kurva! "Diktatúra proletariátu!!!" Čo sú toto kurva za boľševické maniere?! Či Štb-ácke? Na základe čoho si ty dovoľuješ "predpisovať" komu majú na Roháčke dávať zľavu a komu nie? Ty tú strelnicu prevádzkuješ?! Platíš ju zo svojho?! Kto si!!! Spamätaj sa človeče!!!

Normálne nechytám dych, tak som sa nasral!!! Úplne svojvoľný postup, prístup a ban! Ako admin fóra by si mal byť za toto okamžite "diskvalifikovaný"! Alebo vieš čo?! Kľudne môžeš "diskvalifikovať" radšej mňa, lebo tiež budem veľmi nešťastný, keby som mal mať s ľuďmi ako si Ty, Gewehr, Roman niečo spoločné. Je mi z Vás kurva zle, na hovno, na nič, na vracanie...
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa theplaky »

.. k tomu umyvadlu:
Podmienkou zaradenia sutazi pod Rohackou do ligy APSS bola kompaktibilita preteku. V pripade ze v Lige APSS dosahuju najlepsi strelci plnenie 60%-70% an preteku u Vas cez 90%. Je tazke vysvetlit strelcom co odstrielaju 6-7 pretekov v lige ze stacil jeden pretek pod Rohackou na vyhranie celej ligy. A nemuseli sa trapit cely rok po strelniciach. Zjavne sa Vam to zda fer nam vsak nie.
- prevzate z ineho diskusneho vlakna

Nebudem tu delit ludi na dobrych a zlych, ani na Vychodnarov a Pastikarov, ale s Presovom (kde mam aj vela kamaratov) mam jednu "podobnu" skusenost ako maju v APSS:

23/6/2015 zorganizoval miestny kub KVvZ na strelnici pod Bikosom kvalifikacny pretek v Trojboji (mierenka na 25m Pi/Re). Pocas nastupu pri zahajeni preteku oznamil organizator sutaze zucastnenym ze "uz prebehla NULTA SMENA" a ze strelci Karol Hruska a Jozef Pavlovicik uz maju odstrielane OBE discipliny (rozumej pistol aj revolver = takze museli vlastne prebehnut DVE nulte zmeny nakolko v kazdej discipline sa vratane neastrelu striela 39 ran). .. a ze vysledky ktore v tejto/tychto nultych smenach dosiahli uz vysia pripichnute na bufete:
Pistol: Pavlovcik 348b (prve miesto), Hruska 339b (druhe miesto) ..z 350 moznych, slovensky rekord bol vtedy 349b
Revolver: Pavlovcik 347b (prve miesto), Hruska 341b (druhe miesto) .. slovensky rekord bol vtedy 348b
- ak by niekto neveril, kompletna vysledkova listina je tu: http://www.szvvz.sk/archiv/2015/05_vysl ... Presov.pdf

Strelit vysledok ktory zavana slovenskym rekordom 2x posebe v to iste rano (bolo uz svetlo??) sa da iba v privatnej smene s posvatenim organizatora (Julius Priputen) a hlavneho rozhodcu (Michal Magnus).

U nas v SZVvZ tento pocin vyustil v protest na Majstovstvach Slovenska kde sme sa ako strelci svorne dohodli ze sa vzdame medailovych ambicii, nakolko nam to stoji za to aby sme poukazali ako je pre nas dolezite aby sa na nasich pretekoch NEPODVADZALO! Strelba nas bavi, nikoho z nas to nezivi a ked uz ide o fazulky tak nech sa to aspon robi cestne!
Mimochodom obaja "vitazi" z Presova boli na MSR nominovani, napriek obrovskej iniciative ostatnych pretekarov aby Zvaz vo veci konal a podvod v Presove potrestal. Tato snaha bola zo strany vtedajsieho vedenia Zvazu "aktivne prehliadana".
- ak by niekto neveril ako moze vyzerat vysledkova listina z MSR v Zvaze kde strelci nechcu aby sa na pretekoch podvadzalo tak nech sa pozrie sem: http://www.szvvz.sk/archiv/2015/MSR_SZV ... rojboj.pdf

Takze tolko k podvodom a tolko k Presovu..
- ak Vas v Presove "skrie" ze strielanie Vam zastresuju ludia ktorym nieje svate asi uz nic, tak taketo placlive vylevy piste im a nie sem administratorovi fora. Neprihrievam si polievocku u admina, uz som tu tiez dostal ban, iba som naozaj presvedceny ze hlavu do umyvadla by si mal vopchat niekto iny.

-howgh!
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"