Strelnica v Pezinku

dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2036
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Bol som tam prvý krát a páčilo sa mi. Streľali sme na 10m bez použitia posuvných terčov - jednoducho sme sa posunuli mimo stavov. Je ale pravda, že sme tam boli len dvaja. Ak by nás tam bolo viac museli by sme sa dohodnúť a náročnejšia by bola aj kontrola a výmena terčov. Tu by sa hodili diaľkovo posúvateľné terče.

Inak výborné ceny aj prístup, bez problémov sme strieľali prinesené strelivo (strieľali sme len pištole). Dajú sa strieľať aj popre a strelnica je vraj vhodná aj pre dlhé zbrane, čo nie je v prípade krytých strelníc samozrejmosť. My sme ale dlhé nestrieľali.
Používateľov profilový obrázok
gereta
prispievateľ
Príspevky: 109
Registered for: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa gereta »

Dnes mi dali na obed v Trnave kosom, ze maju plno a tak som zavolal do Pezinku ci su otvoreny...
Mal som strasnu potrebu otestovat novu nastajlovanu 58icku.
Majitel ustretovy, prijemny strelnica velmi podobna tej v Lozorne (kto pozna), avsak "len" 25m.
Strielat sa tam da na terce rozneho druhu + popre + gongy.
Vyblaznil som sa do syta. ODPORUCAM!!!
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Tento tyzden je strelnica po predchadzajucom tel. kontakte otvorena az po 1600H.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

tak som sa dnes nasral, previezol som sa do PK a o 17h tam prebiehal trening, par ludi pobehovalo po ploche pred tercami, takze som sa mohol otocit domov.
To som mohol ist do CC alebo TaT kde by sa mi to nestalo a to aj nabuduce urobim.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

Do PK je vhodné si zavolať a opýtať sa, či je niekto nahlásený. Ja som tam zatial pochodil vždy k spokojnosti.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

no ale to do CC ci TaT volat nemusim. Pridem a strielam, max sa mi stalo ze som 10minut cakal kym sa uvolni box.
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Registered for: 10 years 8 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

Do PK volat vzdy vopred, overit si ci neboli pred tebou SA58 lebo to nerozdychas (ma slabu vzduchotechniku, nejboze mali najaku firmnu akciu a buchli 300ks tak nevidis ani na terce!) a cca 2-3 krat do roka preraba val a to ma zavrete aj 2dni, sem tam ide spravca na dovolenku a potom je iba po 16:00 . Takze tak :roll:
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"