Psychotesty - psychológovia, odporúčania

Používateľov profilový obrázok
Dannyk
občasný prispievateľ
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa Dannyk »

Ruzomberok - PhDr. Monika Navrátilová
https://plus.google.com/112101196337930 ... l=sk&hl=sk
http://www.zzz.sk/?profil=3630

velmi seriozne jednanie, ziadne podpasovky, vysetrenie, vysvetlenie, zaplatenie, karticky.
60e bezny smrtelnik
moznost zlavy na 50e ak je dotycny prislusnik OS SR ale to nezarucujem.
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa Hektor »

Mozem odporucat PhDr. Stojnicovu na Tr. SNP 1 v KE.
Mila pani doktorka, ktora so mnou presla vysledky testov a vysvetlila ako k nim prisla. Tymto ju pozdravujem.
Tlacivka ma vlastne a vsetko som mal hned zalaminovane.
Cela procedura trvala necele 2 hodiny a to asi len preto, lebo nas bolo viac.
Cena je 42E
friendly_margulis

Príspevok od používateľa friendly_margulis »

zdravim pozeral som si platnost dokladov a zrazu hop zbrojak mi konci februar 2015 takze v januari musim poziadat o vydanie noveho ZP preto sa chcem opytat na odporucenie dake normalne psycho vysetrenie nezaujate bez dakeho vypocuvania tipu naco? a preco? v BA dakujem
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa sirdo »

citat vies, tak si tu odpoved najdes lahko, alebo to potrebujes na striebornom podnose?...
friendly_margulis

Príspevok od používateľa friendly_margulis »

no teda fakt sa mi nechcelo citat 24 stran ale asi budem musiet dik za ochotu :?
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa sirdo »

myslim, ze viac ako 5 stran spat sa nebudes musiet vnorit do historie, aby si nasiel spravnu odpoved :wink: ...
Naposledy upravil/-a sirdo v 05 Apr 2014, 13:28, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

cipik tu nejde o ochotu, ale nase psychicke zdravie :-)
Nikto novy tu nic necita, len sa rovno spyta a potom sa cuduje, ze su ostatni nasrdeni.
Stale plati, citat, citat, citat a ked uz si nevies dat rady sa spytas.
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa pif paf »

cipik: Žiadnych 24 strán, stačilo sa pozrieť len na prvú stranu a hľa hneď v druhom príspevku je to čo hľadáš.
inspiring_shirley

Príspevok od používateľa inspiring_shirley »

vcera absolvovane u PHDr Grešovej. pristup fantasticky. karticky na pockanie. jedna zalaminatovana, jedna len tak papierik ze pre policajtov a jeden harok A4 pre doktorku.. link http://www.zzz.sk/?profil=3068 . a chalani este otazkaa este stale treba k psychologicke nosit potvrdenie alebo akysi vypis zdravotnej dokumentacie od obvodnej lekarky? nezrusili to?
buro
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa buro »

Ten vypis je potrebny na zaklade vyhlášky 105/2012 Z.z.
Ale kedze si uz absolvoval testy tak ti je zbytocny, psycholog by ho mal pozadovat pred testami a bez neho by testy nemal vykonat.

Jeho obsah popisuje §3 odsek 5 tej vyhlasky.

Moja obvodacka tiez netusila co do toho ma napisat, musel som si to napisat sam a ona to len opeciatkovala a podpisala.
Ak nizsie uvedene nesplnas, tak si to budes musiet upravit podla seba ;-)
Zdravotná dokumentácia Meno Priezvisko neobsahuje záznam o organických poškodeniach centrálnej nervovej sústavy, duševných poruchách, poruchách správania, rizikových faktoroch a stavoch, ktoré sú kontraindikáciami psychickej spôsobilosti na držanie alebo nosenie strelných zbraní a streliva, alebo záznam o závažných ochoreniach a úrazoch, ktoré môžu mať vplyv na činnosť centrálnej nervovej sústavy.

Zdravotná dokumentácia Meno Priezvisko neobsahuje záznam o posudzovaní psychickej spôsobilosti na držanie alebo nosenie strelných zbraní a streliva, alebo o vydaní doterajšieho psychologického posudku.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

thio napísal:vcera absolvovane u PHDr Grešovej. pristup fantasticky. karticky na pockanie. jedna zalaminatovana, jedna len tak papierik ze pre policajtov a jeden harok A4 pre doktorku.. link http://www.zzz.sk/?profil=3068 . a chalani este otazkaa este stale treba k psychologicke nosit potvrdenie alebo akysi vypis zdravotnej dokumentacie od obvodnej lekarky? nezrusili to?
Je to povinne, ten vypis zo zdravotnej dokumentacie pre psychologa, doktor mi ho dal, a psychologicka ho pytala, ze si ho ona musi zalozit k sebe do spisu. Neviem co to presne musi obsahovat, ale obvodak mi tam napisal nieco v v tom zmysle, ze momentalne netrpim ziadnou psychyckou poruchou, neliecim sa a ani v minulosti som sa neliecil na psychiatrii ani na neurologii. Plus nejaky balast okolo… Doktor ma sam ZP tak snad vie co to ma obsahovat. Len sa hodne zacudoval kolko stoji psychologicke vysetrenie, kedze aj jeho to o nedlho caka… :-D

Co ma prekvapilo, tak ze obvodak mi da potvrdenie o zdravotnej sposobilosti az potom, co mu donesiem potvrdenie o psychickej sposobilosti.
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 14 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

Tak teraz som sa dako stratil. Najskor treba ist obvodnemu a potom psychologovy alebo naopak?
buro
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa buro »

Najprv treba ist k obvodnemu a vypytat si vypis zo svojej zdravotnej dokumentacie na ucely posudku sposobilosti psychologom.
Psycholog ako vstup na vystrenie, okrem ineho, potrebuje aj tento vypis.
Teda aspon ta vyhlaska mu to tak uklada.
Co ma obsahovat vypis je v tej vyhlaske v paragrafe 3 odsek 5.

To co som dal o dva prispevky vyssie je presne obsah toho vypisu, ako to pozaduje vyhlaska, ak to samozrejme splnas.
Ak si mal nejake problemy, alebo mas nieco zapisane v zdravotnej dokumentacii, tak to tam musi obvodak uviest.
Co musi a co nemusi uviest je napisane vo vyhlaske.

Nezavysle od toho by ti obvodak mal dat zdravotnu sposobilost.
Obcas ale maju obvodaci pocit, ze do zdravotnej sposobilosti spada aj psychicka sposobilost.
Takze na to aby ti dali obvodaci papier pre policajtov, pozaduju vystup z psychotestu.
inspiring_shirley

Príspevok od používateľa inspiring_shirley »

Na zaciatku som podpisoval cestne vyhlasenie ze niesom psychicky chory a pod. A ak si dobre pamätam tak sa tu niekde riesilo ze preco by som mal davat psychologicke moju zdravotnu dokumentaciu ked psychologicka neni doktorka. A sa mi zdalo ze potom to niak padlo. Ale asi sa mi to naozaj iba zdalo
Používateľov profilový obrázok
aparapi
častý prispievateľ
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa aparapi »

lubor napísal:Tak teraz som sa dako stratil. Najskor treba ist obvodnemu a potom psychologovy alebo naopak?
Zatelefonuj psychologovi ku ktorému chceš ísť na psychotesty, čo bude vyžadovať a podľa toho sa zariaď, budeš si na istom.
Ak už ZP máš a rozširuješ ho a je stále platný, tak je pravdepodobné, že psycholog nebude chcieť nič od tvojho lekára, lebo fakt, že už ZP máš dokazuje, že máš zdravotnú spôsobilosť (bol si predtým u lekára). V takom prípade mu len ukážeš platný ZP a podpíšeš čestné vyhlásenie, že ti nepreskakuje :lol: Aspoň ja som mal takú skúsenosť, u iných psychologov to môže byť iné. :twisted:
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"