ZP sk A okres GALANTA

friendly_swanson

Príspevok od používateľa friendly_swanson »

Zdravim romen,
Na margo toho A na prvy krat - musis si to odovodnit. V Galante ti urcite nikto nebude trhat nechty zato, ze si si dovolil o to A zaziadat a takisto sa tam s tebou nebudu hadat o tom ci ti ziadost akceptuju alebo nie. Ak splnas co zakon vyzaduje, ziadost ti zoberu a cakas na telefonat. Srdcervuci pribeh na A4 nechaj doma (usetri si robotu, aj tak to tu este nikomu nepomohlo ak si dobre pametam) - ako som vyssie pisal, staci cestne prehlasenie a dobre formulovat vetu "navyse" v ziadosti.
Vela stastia prajem 8)
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa romen3 »

super. tak to je dost pozitivne. dakujem
jalso
prispievateľ
Príspevky: 108
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa jalso »

Netusim ci je to v Galante bezne, ale ja som pred par rokmi dopadol tak, ze moju ziadost na Acko prijali, ale o par dni mi prislo postou oznamenie o odmietnuti. Potom ako som sa bol informovat osobne, mi oznamili, ze moje zdovodnenie nebolo dostatocne, tak som musel napisat nove, nebolo to sice na A4 ani srdcerevuci pribeh, ale bolo to na viac ako 3 riadky :)
eager_franklin

Príspevok od používateľa eager_franklin »

Ja som dal ziadost na A E a 5.8. idem na skusky, tak som zvedavy ako to dopadne.
Dudosk
občasný prispievateľ
Príspevky: 17
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa Dudosk »

Darthelan napísal:dobre formulovat vetu "navyse" v ziadosti.
Ahoj, vedel by si to prosimta konkretizovat?

Dakujem
friendly_swanson

Príspevok od používateľa friendly_swanson »

Ahoj,
konkretizovat to mozem ale neviem ci ti tym vyraznejsie pomozem. Tou vetou som mal na mysli ( a rovnako prislusnicka) slovne doplnenie (zdovodnenie) preco mas vlastne potrebu nosit zbran. Teda okrem toho ze som tam napisal klasiku: "Ochrana (zdravia) osoby a majetku" som musel doplnit nieco konkretnejsie zo zivota co ma motivovalo k tomu prijst a poziadat rozsirenie o sk. A. V pripade ze k tomu prilozis nejake potvrdenie ( podnikatel, napadnutie, prevoz vecsej hotovosti, atd.) pravdepodobne nic take potrebovat nebudes. Ta doplnujuca informacia mala byt strucna, ale nie len nejake klucove slova, normalne to sformulujes do jednej pripadne dvoch viet. Ved vies preco chces nosit zbran, tak to mudro sformulujes a napises 8) Ono v podstate keby som trval len na tom co som napisal mam pocit ze by mi to akceptovali (nakolko zakladatel tohoto topicu nemusel nic dopisovat :wink: ), ale bolo mi jasne povedane ze toto moze vyrazne zvysit sance na schvalenie.
Dudosk
občasný prispievateľ
Príspevky: 17
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa Dudosk »

dakujem
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa romen3 »

Ziadost podana na A,E,F ale uvidime ci sa aj podari. este mi poradili daco dodat od zamestnavatela, to je uz na ceste. snad budem uspesny. inak chlapik na oddeleni bol velmi prijemny a priatelsky, normalne vystupujuci, ziadne neprijemne pohlady, proste sa spraval maximalne slusne. pochvala.
eager_franklin

Príspevok od používateľa eager_franklin »

Tak skusky su uspesne za mnou. Celkovo pohoda, po odpovedi ziadne doplnuje otazky. Mohol som si sice aj lepsie otazky vytiahnut, ale dalo sa. ZP bude pripraveny poobede, skusim ci daju hned aj NP nech tam nemusim zajtra zase ist.
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa romen3 »

MakeLove a ziadal si A tak ze si len bezny obcan alebo podnikatel ci policajt, vojak a nieco podobne?
eager_franklin

Príspevok od používateľa eager_franklin »

Ako bezny obcan, dokonca student.
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa romen3 »

Super gratulujem inak. bal som sa ci nerobievaju nejake rozdiely na skuskach...ja som este ani odpoved na ziadost nedostal.
friendly_swanson

Príspevok od používateľa friendly_swanson »

romen3, rozdielov na skuskach by som sa urcite nebal :) Ale to uz je skor debata na SS.
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa romen3 »

Caute, tak dnes som bol na skuskach a isiel som tam nauceny. boli sme dvaja, ako dopadol druhy pan netusim, ale podla mnozstva, co pisal na priprave, asi exelentne. prebiehalo to super, uplny klud, a dokonca dali zbrojak na pockanie, co bolo od nich velmi velmi mile, nakolko dnes odchadzam prec. musim ich pochvalit hlavne ako sa k nam stavali a chovali, ziadne vycitave pohlady, uplna ucta, no fakt super. ukazkove dodrziavanie kodexu policajta. drzali sa predpisov, ziadne zlahcovanie ale ani zbytocne stazovanie a hadzanie polien pod kolena. velka chvala.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"