Psychotesty - psychológovia, odporúčania

Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa hornet »

Telefonicky. Zavolal som tam v stredu a v piatok ma zobrali. Musis ale od nich zobrat najskor taky papier, s ktorym zbehnes za obvodakom. Jedna A4 kde obvodak pise somariny, ci mas karte zaznam na liecenie z alkoholizmu a podobne...
Používateľov profilový obrázok
JanWeber
občasný prispievateľ
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa JanWeber »

Ok, vdaka za odpoved. V utorok si skocim pre ten papier a rovno k obvodacke. Asi by som chcel prilis aby som mal doktorov z krku v jeden den :D
crossbowhunter
prispievateľ
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa crossbowhunter »

To by si si s nimi musel dohodnut dopredu. Ja idem v utorok zmuranovej v tn. Obvodacka v piatok a co som cital tu na fore, tak som skoro u obvodacky trhol rekord so 44€.
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa hornet »

Da sa to stihnut za jeden den.

44 eur za zdravotku? Wow, ja som platil 25 a uz to mi prislo zlodejstvo, prakticky za nic.
crossbowhunter
prispievateľ
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa crossbowhunter »

mne to síce spojila s komplexkou, ale aj tak je to prehnané to súhlasím. Žmuráňová bude stáť 80. A v stredu zaniesť papiere a čakať na pozvánku ku skúškam. skupiny A,E,F
urgo
občasný prispievateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa urgo »

ako som tu už pisal mna stala obvodna čistych 45 € , len za vypisanie papiera +prijmovy bloček ani do ust mi nepozrela...... ;-) ostal som taky zaskočený že som jej to vyplatil a isiel preč, moja chyba , mal som sa pýtať do predu, dokonca mi ani tu malu kartičku nedala že ona to nema musel som si ju zohnať a dostatočne orazit , potom zhucala na sestričku že ich treba objednať. ........
crossbowhunter
prispievateľ
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa crossbowhunter »

Malu karticku nemam ani ja, len velku A4. Ved tu malu dava len cvokarka nie?
Používateľov profilový obrázok
Mr.DRAKO
prispievateľ
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa Mr.DRAKO »

urgo
občasný prispievateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa urgo »

crossbowhunter napísal:Malu karticku nemam ani ja, len velku A4. Ved tu malu dava len cvokarka nie?

No musiš mať dve jednu od obvodnej , druhu od cvokarky.......
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 14 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

S tou kartickou neviem, obvodna mi dala potvrdenie pre policiu A4 a na recepte rukou napisala pre psychologa karticky mi ukazala ale su len pre soferov. Vsetkym to stacilo a nikto po mne nechcel karticku od obvodnej , iba od psychologa. Je to aj logicke lebo psycholog sa bez potvrdenia obvodnej ani neunuva nieco riesit a az potom ziskam karticku o psych. sposobilosti.
Moze ale platit pravidlo "iny kraj, iny mrav".
crossbowhunter
prispievateľ
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa crossbowhunter »

dnes absolvovanie vyšetrenie v SAPIENTI SAT s.r.o., V Trenčíne na Stromovej 2.
taká hodinka a pol trvanie, výborný prístup ( pro gun orientácia ). cena 80 Euro, pre členov SK INOVEC 10 euro zlava.
osobne môžem odporúčať. ak by mal niekto záujem, tel.č. ambulancie : 032/7440971
pracujú tam dve lekárky : PhDr. Bernardína Vylámová a Mgr. Janette Žmuráňová.
ja som absolvoval u Žmuráňovej. kartičky na počkanie.
Používateľov profilový obrázok
JanWeber
občasný prispievateľ
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa JanWeber »

Tak dnes v Salvus-e uplna balada. Za hodinku a pol som uz sedel dole na kavicke a cakal na karticky. Pani psychologicka uplne pohodova. Aj sme sa dost zasmiali.
Ale situaciu som zabil hned na zaciatku, ked som ich poprosil o nabijacku na telefon :D
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

Oznam pre ziadatelov a drzitelov ZP z Banskej Bystrice a okolia:

Dr. Lubomira Kuracinova, klinicky a dopravny psycholog otvára novu ambulanciu na adrese:

Dr. Lubomira Kuracinova
Horna 61/A
Banska Bystrica


Termin vysetrenia na preskumanie psychickej sposobilosti drzat zbran a strelivo si mozete dohodnut aj telefonicky alebo e-mailom tu:

tel. 0907/ 213 850, 0903/ 905 432
lubina.kuracinova@gmail.com
Používateľov profilový obrázok
skcookie
prispievateľ
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa skcookie »

Tak dnes uspesne zvladnute psychotesty v ziline:

PhDr. František Skokan
http://www.fesko.sk


velmi príjemna asistentka :D a sympaticky psycholog profi pristup (sam je polovnik) takze zadne proti gun zmyslanie.
testy trvali cca 2,5h, 80€ karticky hned.

za tip na tuto ambulanciu dakujem webforistovi "mickej" :wink:
Používateľov profilový obrázok
ronin
občasný prispievateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa ronin »

Zdravím, psychotesty absolvované v RA u p. Snitkovej, (myslím že tu bola už aj spomenutá, 60 Eur). Ja len doplním podrobnosti: trvanie dva a pol hodiny, klasické testy s otázkami o povahe, potom 200 otázok dookola to isté (či neklamem) a naposledy prišli kartičky, najprv obrázky rúk (čo mi pripomínajú) a samozrejme rorschachov test, na ktorý som sa dopredu pripravil aj vďaka tomuto fóru. Potom ešte voľný rozhovor o mojej osobe a ako inak, skončili sme pri biednom stave nášho okresu. Žiadosť o ZP sk. B hneď potom podaná, už sa len učiť, učiť a učiť. :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"