Opakovanie psychotestu pri rozšírení ZP

Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

touto citáciou si odpovedal na otázku.
eager_lamport

Príspevok od používateľa eager_lamport »

No odpovedal ako odpovedal najprv tvrdíš že musím ale podľa tej citácie by som nemusel teda ak to dobre chápem.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

na tvojom okrese ti môžu uznať na sk.D staré psychotesty podľa "jeden krát za život"- ale môžu sa na to pozerať aj tak ako som napísal.
Ide ale o nové konanie o vydanie ZP, takže to vidím skôr na nové psychotesty bez ohľadu na skupinu, o ktorú budeš žiadať.
50BMG
prispievateľ
Príspevky: 201
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa 50BMG »

Asi tu budeme zbytocne teoretizovat. Vytlac si prislusny paragraf a hor sa na oddelenie. Ale ak sa na to budu pozerat ako na nove konanie tak by mali vyzadovat aj teoreticku a prakticku skusku a tento paragraf vygumovat zo zakona.
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

Drzitel ZP dovrsil 62 rokov a konci mu platnost zbrojaku,ale vlastni okrem inych zbrani aj 58čku - je treba aj potvrdenie od psychologa ?
luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luco »

samozrejme
inspiring_shirley

Príspevok od používateľa inspiring_shirley »

ja uz naozaj neviem. ked mam sk. B ktoru som robil zaciatkom roka 2014 .vtedy som predkladal aj psychotesty. a teraz by som chcel sk. A tak musim alebo nemusim ist znova na psycho. vysetrenie???? ako to je s tym ze nie starsie ako tri mesiace?
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

pri podávaní žiadosti predkladáš potvrdenie o vykonaní psychotestoch nie staršie ako 3 mesiace. Dôležitý je dátum na kartičke o vykonaní psychotestov :wink:
inspiring_shirley

Príspevok od používateľa inspiring_shirley »

no sak prave ze ten datum bude s pred roka,,
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

chod na testy tam, kde si bol prvy krat, maju o tebe uz zaznam a daju ti zlavu na opakovany test, ja som dostal bez toho aby som si ju pytal
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"