Psychotesty - psychológovia, odporúčania

Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3697
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Psychol, lekarske.
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa sirdo »

ako bolo spomenute, nemaju. naozaj zalezi od toho co dotycny robi. ja mam kazdy rok psycho aj kompletnu preventivu na Oddeleni leteckeho lekarstava a kazdy druhy rok este plus k tomu psycho a preventivu na pracovnom lekarstve (ano, kazdy druhy rok ma 2xpsycho a 2xpreventivu), ale to je skrz toho co robim a nie len preto, ze som v OS SR...
Adieu
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 8 years 7 months

Príspevok od používateľa Adieu »

Zdravim, ja som robil psychotest cca 2 roky dozadu u PhDr. Henrieta Tóthpetiová, Sokolovce, okres PN. Prijemna mlada doktorka, na zaciatku kratky pokec, dotaznik, popisanie svojich dobrych/zlych vlastnosti, klasicky velky test, test na cas (logika, pozornost), kreslenie (postava, strom) a Rorsachov test. Trvanie nieco cez hodinu, cena vtedy 70e. Karticky mala vlastne :)

Za mna spokojnost, mozem vrelo odporucat.
colombo
občasný prispievateľ
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa colombo »

Viete odporučiť nejakého psychológa na psychotesty žiadatela zbrojného preukazu v Bratislave prípadne blízke okolie?
Vdaka
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Trea s.r.o., BA-Krasnany
http://trea.sk/
Používateľov profilový obrázok
MacGyver
občasný prispievateľ
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa MacGyver »

Nepisem sem tento prispevok preto aby som ziadatelom pomahal hladat ten najjednoduchsi a najrychlejsi test cez ktory prejde aj cvicena opica. Pisem tu preto aby sa ziadatelia vyhli testom ktore su neprimerane narocne, dlhe a neumerne zvysujuce sancu ze test sa im nepodari uspesne obsolvovat.

Trea = Neodporucam. Mne to odporucil znamy ktory tam bol robit testy, ked vypuklo to sialenstvo s Lipsicom. Vtedy brali ludi po skupinach aby stihali kasirovat ten napor nedobrovolnych zaujemcov.
Ja som tam bol pred par mesiacmi. Bol som sam. Psycholog (mlady chalan s podobanou tvarou) si na mna spravil tri hodiny casu. V osobnom pohovore ktory trval jeden a pol hodiny my kladol otazky o veciach do ktorych ho nic nieje a snazil sa ma vyprovokovat aby som mu strelil jedno zaucho. No nakoniec som psychotesty obsolvoval so zaverom sposobili. A po tamtom teste som mal dostat minimalne povolenie na nosenie automatickych zbrani.
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Dátum registrácie: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

PRe zaujemcov o ZP, Dolny Kubin:
Psychotesty u Regulyho (a manzelky), doba cca 3 hodiny, 70 €.

Uvodne testy na inteligenciu, pohotovost, potom dotaznik na osobnostny profil, kresba postavy, potom pohovor, ruky a roschbacherove machule.

Zaver: sice to trvalo, ale neurobil by to snad len totalny vypatlanec, ktoremu zbran asi fakt do ruk nepatri.
Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 906
Dátum registrácie: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa djuri »

Machead napísal: roschbacherove machule.
asi myslis Rorschacha
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Machead napísal:... ale neurobil by to snad len totalny vypatlanec, ktoremu zbran asi fakt do ruk nepatri.
Nechcem ti kaliť tvoj optimizmus, ale dotazník, Rorschach ani pohovor už s princípu nemajú jednoznačnú metodiku vyhodnocovania. Takže závisí primárne od vyhodnocovateľa, akým spôsobom bude test vyhodnotený.

To, že dnes prevažná väčšina testovaných testom prejde neznamená, že to tak musí byť vždy. Stačí, ak v budúcnosti niekto komore psychológov mierne upraví "noty"...
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Dátum registrácie: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

yarco: je mi jasne, ze cele psychotesty su „vestenie z krystalovej gule“ a so serioznou vedou to nema nic spolocne. Holt, slnieckarska a politicky korektna doba, kedy sa nenosi racio,ale rozne pavedy.
mihi
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa mihi »

Zdravíčko, keby niekto zháňa psychológa na vyšetrenie pre získanie ZP v Trenčíne tak za seba môžem odporučiť psychologickú ambulanciu SAPIENTI SAT s.r.o. na Stromovej ulici 2.
velice príjemný prístup, v stredu som mal testy, v piatok boli vystavené kartičky.
Vyšetrovala ma pani Žmuráňová ktorá bola milá a vôbec s ničím nemala problém. (inde keď som sa opýtal na vyšetrenie na nosenie zbrane videl som hned na psychologovi ako zmenil pristup a ako sa hned inak na mna pozeral).
cena 80 eur
od vstupu do ambulancie po odchod to trvalo 1 hod 30 min so všetkým
najsôr som vypĺňal nejaké 3 papiere plus sme sa rozprávali o rodine a vztahoch v rodine, potom prišli kartičky so škvrnami na ktorých som mal niečo vidieť a potom kartičky s rukami ktoré boli v rôznych polohách a mal som povedať čo tá ruka na obrázku robí. nakoniec boli 2 testy, jeden cca 80 otázok druhý cca 115 otázok a len som škrkal vo vyplňovacom hárku možnosti súhlasím/nesúhlasím.

nehodnotím teraz cenu (ale myslím že v okolí TN asi nič lacnejšie nezoženiete) ale prístup psychologičky.
Za seba môžem odporučiť.
miselito
prispievateľ
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa miselito »

Dakujem za tip. Ulahcil si mi to. Dnes som sa konecne rozhodol, ze si urobim zbrojak a isiel som hladat komu sa dam "vysetrit". :D
AweOne
občasný prispievateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa AweOne »

Myslím, že už to tu bolo spomínané, ale nech je to pekne pri sebe :) .. v Trenčíne môžem doporučiť PHDr. Fusekovú, na námestí sv. Anny. Trvanie okolo 1 - 1,25h, najskôr pokec a potom testy na reakciu a séria otázok.
Cena 80e, kartičky ihneď. Chcel som pôvodne ísť na Stromovú, ale mali to dosť narvané a nedohodli sme sa na termíne, rozhodne ale nelutujem.
martinhej
občasný prispievateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa martinhej »

V Kosiciach Mgr.Ľubica Dusková Lejková, cena 50e. Zenska do berie vazne, trapila ma cez 2 hodiny, vyhodnotenie a vystavenie potvrdenia vsak bolo hned. Tiez sa s nou celkom dalo pokecat a niektore tie jej ulohy boli celkom sranda. Nema ziadne predsudky voci ziadatelom o ZP. Testy myslim prejde kazdy ktoremu tam nevyskoci nieco "patologicke" ako to nazvala :D Mne tam vyskocila prilisna hravost a detskost, no ale tak kto z nas sa tu nerad hra s peknymi hrackami, ze? ;)
Používateľov profilový obrázok
MadRabbit
občasný prispievateľ
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa MadRabbit »

Zdravím Vás, máte prosím niekto skúsenosť s psychologičkami v Bratislave: PhDr. Etela Mišaničová, ktorá sídli na šustekovej, prípadne s PhDr. Jana Grešová na rovniankovej? Vďaka moc.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"