Idem na skúšky, držte palce!

klapek
prispievateľ
Príspevky: 109
Registered for: 8 years

Príspevok od používateľa klapek »

v stredu 23.3 som oodal ziadost na A v BA5 na 5.5 na 8 rano som dostal temin. Boli celkom ohotny.
sory za gramatiku nie som Slovak.
ondro21
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 8 years 8 months

Príspevok od používateľa ondro21 »

Vcera podana ziadost v Nitre bez problemov. Skusku mam 19.5. :)
Azariel
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Registered for: 7 years 11 months

Príspevok od používateľa Azariel »

Ahojte všetci. Dnes 21.4 som úspešne absolvoval skúšku na ZP skupina A v Banskej Bystrici. Išiel som štvrtý, jeden nespravil, bolo nás cca 14. Komisia úplne v pohode, prokurátor vedel aj naviesť na správnu odpoveď ak náhodou niekto zaváhal, doplňujúcich otázok nebolo mnoho, ale boli.

Takže doteraz som bol Váš tichý spoločník a teraz už môžem aj čo-to poprispievať :)
izzy
občasný prispievateľ
Príspevky: 13
Registered for: 7 years 11 months

Príspevok od používateľa izzy »

Ahoj aj ja som bol 21.04 v B.B. a celkom v pohode trocha stresu ale dalo sa to zvládnuť čakal som to horšie.
A komisia ústretová ..
Používateľov profilový obrázok
Falcon666
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 7 years 11 months

Príspevok od používateľa Falcon666 »

Tak, teda, vitajte :-) Ja som tiež relatívne čerstvý :-)
inspiring_albattani

Príspevok od používateľa inspiring_albattani »

Takisto jeden čerstvý ZP :) Dnes ráno úspešne zložené skúšky v Trenčíne na skupiny AEF, komisiu som k slovu nepustil, iba ma takmer pri každej odpovedi policajt zastavil a posunul na ďalšiu otázku. Nakoniec pochvala, vraj dlho takú odpoveď nepočuli, takže som so sebou spokojný. Jediný malý nedostatok až na konci pri manipulácii so zbraňou-vybíjaní zbrane(držal som ju prvý krát v živote)..teóriu som vedel, prax trošku viazla :D

Celá debata s komisiou asi 10minút, príprava cca 15minút.
Inak komisia zložená z dvoch policajtov a mladého prokurátora veľmi priateľská, bola aj sranda, a dvoch ľudí čo som počul odpovedať predo mnou čo toho veľa nevedeli sa snažili naviesť na správnu odpoveď, poradiť... Bolo nás asi 8 ľudí na skúškach.
Pre ZP mám prísť v piatok.

Týmto pekne ďakujem všetkým za rady prostredníctvom správ, veľmi ste pomohli!
ondro21
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 8 years 8 months

Príspevok od používateľa ondro21 »

Prepacte ze som neinformoval skor. Takze skuska 19.5. v NR uspesne zvladnuta. Bolo nas cca 18. Komisia bola v pohode, snazili sa naviest na spravnu odpoved. Z tych co boli predo mnou nespravil len jeden clovek, ja bol som niekde v polovici.

Dakujem vsetkym, ktory posielali uzitocne rady na forum, dost pomohli.

P.S.: Bolo to tam skoro ako na statniciach, az na to, ze tam nikto nejedol chlebicky :D
infallible_shaw

Príspevok od používateľa infallible_shaw »

Ahojte,

Vcera som uspesne spravil skusku (AEF v BA II) a chcel som sa pochvalit a zaroved podakovat vsetkym, ktori sem prispievate, velmi mi to pomohlo v priprave a v ujasneni si pojmov, bol som na tychto strankach v poslednych tyzdnoch ako doma. Skuska bola, kedze som sa zacal ucit este pred podanim ziadosti, pre mna relativne bezproblemova a ani doplnujuce otazky neboli problemom. Buduci tyzden by mohli byt papiere a potom hura na nakupy :)
eloquent_sutherland

Príspevok od používateľa eloquent_sutherland »

Zdravím ľudia, takže dnes úspešná skúška na A,F v Nitre. Týmto ďakujem celému fóru a všetkým čo sem prispievajú, človek tu našiel veľa užitočných informácií . :)
Používateľov profilový obrázok
maximus
občasný prispievateľ
Príspevky: 26
Registered for: 7 years 6 months

Príspevok od používateľa maximus »

Dnes uspesne absolvovane skusky v Leviciach.
Skupiny A,C,E,F
Zostava: Dvaja policajti z oddelenia a prokurator
Pristup priatelsky, mal som dojem, ze by pomohli v pripade potreby a naviedli na spravnu odpoved.
Ziadatelia sme boli traja, vsetci uspesne.
Obrovske dakujem patri celemu foru a vsetkym prispievatelom, docital som sa tu mnoho uzitocnych rad a nazorov. Dalsie dakujem patri tvorcovi mobilnej aplikacii Zbrojny Preukaz. Ucil som sa prakticky len z toho (hned ako som si overil presnost voci knihe ktora je prakticky 100%)
V neposlednom rade velke dakujem patri uzivatelom: electron a peterson za odbornu pomoc pri podavani ziadosti a hlavne zdovodnovani :) "pani ste borci, dakujem"

Velmi rad sa sem budem vracat a cerpat z tohto fora a ked budem mat cim aj rad prispejem do debaty :)

Lubos
tomas120
častý prispievateľ
Príspevky: 706
Registered for: 7 years 6 months

Príspevok od používateľa tomas120 »

Zdravím, dnes som úspešne absovoval skúšky z odbornej spôsobilosti v NR na Zbr. skupinu A a E. Touto cestou by som sa chcel poďakovať všetkým ktorí boli nápomocní. Chcel by som upozorniť na chyby ktoré sú popísané v tej modrej knihe ,jedného pána tam dusili kvôli tomu že odpovedal tak ako to bolo uvedené v tej knihe, ale odpoveď nebola podľa nich správna. Dokonca aj prokurátor si musel zalistovať v tej knihe kvôli tomu :D :D Ešte raz ďakujem..
Tomáš
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

to je take vtipne ked prokuratura meni nazor na zakon na zaklade sukromnej publikacie :)
tomas120
častý prispievateľ
Príspevky: 706
Registered for: 7 years 6 months

Príspevok od používateľa tomas120 »

Tam sa jednalo o jednu z tých B- čkových otázok, konkrétne tú či postupoval držitel ZP skupiny D správne ak jeho agresivný sused vkročil na jeho pozemok a v ruke cca 30 metrov od neho mu vulgárne nadával a vyhrážal sa železnou tyčou. Použitím zbrane došlo k ťažkmu poraneniu suseda. POdľa tej knižky je použitie zbrane proti agresívnemu susedovy adekvátne a opodstatnené. /neviem presnú citáciu otázky/No skúšajúci bol iného názoru, nakoľko zrejme hrozba železnou tyčou na dialku 30 metrov nie je životohrozujúca.. Ja si o tom myslím svoje a hlavne tá otázka je nešťastne sformulovaná, každý si po tým predstaví iné... Prokurátor bol v pohode celý čas si odfajkával správne odpovede :D :D
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

To je preto, ze tie odpovede su spracovane tak lajdacky a povrchne. Ked som robil vlastne vypracovanie otazok pre webovu aplikaciu (ktora neuzrela svetlo nakoniec), tak odpovede brali do uvahy samostatnu nejasnost zadania a boli skou uvahami.
tomas120
častý prispievateľ
Príspevky: 706
Registered for: 7 years 6 months

Príspevok od používateľa tomas120 »

Tie odpovede sú písané uplne na prd, obzvlášť pre tých ktorí sa to učili, bez toho aby nad tým rozmýšlali.. myslím si že dáka webaplikácia by bola veľmi užitočná pre prípravu na skúšky.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"