Nové poplatky pri vybavení ZP v € od 2009

eloquent_albattani

Nové poplatky pri vybavení ZP v € od 2009

Príspevok od používateľa eloquent_albattani »

Zdravím vospolok,

rád by som si vybavil zbrojný preukaz na A a E. Keďže sme prešli na € - vie niekto povedať, aké sú aktuálne hodnoty kolkov pre jednotlivé úkony??

Ďakujem!
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Začiatočník

Asi si nepozeral celé fórum :wink: :wink:

POZRI
arminius napísal:Koľko zaplatíme na úradoch !

http://www.pluska.sk/politika/2009/01/k ... adoch.html
eloquent_albattani

Príspevok od používateľa eloquent_albattani »

vdaka za info.. nasiel som, kupil som a isiel som si podat ziadost.

Zial, mily pojicajt ma vratil s tym, ze ak nemam zivnost - "A" nedostanem.. :shock: :shock: :? :?

Vraj maju taky rozkaz od Packu.. (Tomu celkom verim - niektori ludia su naozaj yntelygenti..)

Nevie niekto co dalej? Ako postupovat v takomto pripade???

Vdaka za pripomienky!



edit:electron
necitujte prispevok na ktory chcete reagovat a ktory predchadza vasmu
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

Ziadaj o "Béééčko" :wink:
Alebo mozno by uspokojilo pana policajta aj nejake potvrdenia od zamestnavatela, ze to "Áááčko" fakt potrebujes !
eloquent_albattani

Príspevok od používateľa eloquent_albattani »

No, potvrdenie od zamestnavatela som mal - ale ai si ho neprecital - vraj to vobec nemozu brat do uvahy..

A "B" je mi na nic. V principe tu zbran nepotrebujem (keby som ju potreboval - tak si ju predsa nekupim legalne :wink: ) takze becko je mi na nic..

A to som si tak velmi chcel kupit sapika.. :?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 27 Dec 2009, 16:58, upravené celkom 1 krát.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

"SAPÍKA" ? :lol: :lol: :lol: :P :P :P
Tak chod do profesionalnej armady, tam sapika budes mat :lol:
Alebo aj na strelniciach poziciavaju "sapiky" :lol:
Ale ak ti staci aj pistol, tak naco ju chces ? ked ti ani Bcko nestaci a nie si ani podnikatel ?
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Začiatočník
jedneho "sapika" som videl ,na gulicky v airsoftaku :D
Používateľov profilový obrázok
TouchHD
občasný prispievateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa TouchHD »

V tom linku od arminiusa nie je uvedené, čo teraz pýtajú za preukaz zbrane. Na 100% som to tu na fóre niekde čítal, ale ani za svet to neviem nájsť. Zdá sa mi, že to bolo 16.5€ za nákupné povolenie a 3.5€ za preukaz zbrane.. Opravte ma, ak sa mýlim.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

16,50-EUR mas za nakupko a 4,50-EUR mas za preukaz zbrane :wink: uz som to platil 2x za nakupka ... po novom :lol:
Používateľov profilový obrázok
TouchHD
občasný prispievateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa TouchHD »

Od januára už dve nákupné? Čo si kupoval?
Inak, tých 4.50€ platíš vždy, keď prihlasuješ novú zbraň predpokladám. A ku každej zbrani dostaneš samostatný preukaz zbrane, však?
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2913
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Začiatočník napísal: A "B" je mi na nic. V principe tu zbran nepotrebujem (keby som ju potreboval - tak si ju predsa nekupim legalne :wink: ) takze becko je mi na nic..
Že som taký smelý. Ak zbraň nepotrebuješ, načo ti potom je? Väčšina z nás, čo sem prispievame, totiž zbraň potrebujeme. Pretože potrebou je aj nutnosť chrániť seba alebo svojich blízkych pred darebákmi.

Navyše tá Tvoja hláška ... "keby som ju potreboval - tak si ju predsa nekupim legalne" ... vyznieva tak, že ak by si aj mal legálnu zbraň, tak ju máš skôr pre dobrý pocit a pre skutočnú potrebu si zaobstaráš nelegálnu. Neber to osobne, ale tak to ďakujem pekne za takého držiteľa zbrane. :evil:
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

TouchHD: hej, 2 nakupka...jedno bolo na Glocka, ktoreho uz mam a druhe este len caka na novu zbran :) v najblizsich 2 tyzdnoch by som ju uz snad mohol mat aj doma - ale to bude nejaka dlha samonabijacia malokalibrovka :D

A hej...nakupko mas na 1kus zbrane podla vyberu co udas...ako druh zbrane daj samonabijaciu a to budes mat aj v nakupku a potom v predajni sa rozhodnes presne a to ti napisu uz presny nazov a kaliber do preukazu zbrane a ano, na kazdy preukaz zbrane (na jeho vydanie) potrebujes 4,50-EUR kolok.
Používateľov profilový obrázok
TouchHD
občasný prispievateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa TouchHD »

Xader: Vďaka, zajtra skúsim v praxi :wink:
Už sa neviem dočkať. Len dúfam, že na poštách už nie sú také problémy s kolkami, ako tomu bolo začiatkom roku.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

Posty su dobre zasobene, nemusis mat obavy. Taktiez idem zajtra na policii po preukaz zbrane na novu hracicku :twisted:
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"