Člen streleckeho klubu a skupina E

thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 14 years 10 months

Člen streleckeho klubu a skupina E

Príspevok od používateľa thrash »

chcem si poziadat o zbrojny p. v skupine E (zatial) a zatial co som sa docital pokial ho chcem ziskat musim byt clenom streleckeho klubu a to sa chcem opytat co obnasa take clenstvo okrem toho ze treba zaplatit clenske..
zaujima ma hlavne: podam ziadost do klubu - vezmu ma - dostanem potvrdenie.. a hned mozem ziadat o ZP sk E ?
dalej: ked som celnom klubu musim sa zucastnovat aj nejakych sutazi? teda mam nejake povinosti voci klubu /reprezentacia a tak/ alebo si len tak pridem ked sa mi bude chciet zastrielam si a idem domov a o nic viac sa nestaram?
dopredu diky za odpovede
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Odpoved je jednoducha - na tvoju otazku neexistuje jednoznacna odpoved :wink:

Konkretne 'pravidla hry' si urcuje kazdy klub. Niekde staci raz do roka zaplatit clenske, inde vyzaduju aktivnu ucast na sutaziach a akciach. Niekde je sucastou clenstva neobmedzeny vstup na klubovu strelnicu, inde nie. Takisto vyska clenskeho sa moze znacne lisit.

Ak chces ziskat presnejsie informacie, pytaj sa na konkretny klub, prip. aspon konkretnu lokalitu. Tak skor najdes niekoho, kto bude vediet fundovane odpovedat.

Plati ale to, co si napisal - akonahle dostanes od klubu potvrdenie o clenstve, mozes ist poziadat o E-cko.
friendly_cartwright

Príspevok od používateľa friendly_cartwright »

Ludia neviete ako je to v Glock clube v BB?Ako casto tam musim chodit?Kolko sa plati clenske?Musim sa zucasnovat sutazi?
thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa thrash »

moment-moment..
ako som uvadzal skor, mam zaujem o ZP E a aj A a B ( ale to nieje az tak podstatne)
-co je podtstne je to ze chcem si kupit SA vz. 58 no ale.. do teraz som si ho chcel dat na E - problem nastal ked som sa tu trocha rozcital a to na teme ZP skupina F, dalej ZP na Sa.vz.58 a pod. kde su same nejasnosti sposobene samotnym nejasnym zakonom!
co sa chcem opytat ?
iba tolko.. chcem vlastnit SA vz58 a chodit na strelnicu sem-tam vystrelit nejaku 500vku nabojov aku skupinu si mam zriesit aby som nebol atakovany policajtami pri vybavovani ZP s toto mojou hore uvedenou poziadavkou
---pri E by malo stacit clenstvo v klube a je to.. ALE citam ze niekde su mudry a vyhovaraju sa ze ak strelnica nestriela s dlhymi tak sa neda a + skonci celnstvo prip strelnica a si nahraty ked nemas po ruke inu..
---pri F nieje problem vlastnit vz58 tu je skor problem zo strielanim..
tak ja neviem.. ved nechcem vela :) len si zaprasit zo straeho dobreho sapika :)
btw- viem mi niekto poradit klub/strelnicu kde by som sa mohol ralizovat so SA vz 58 bez najakych nutnych ucastiach na sutaziach (len zaplat clenske a nic viacej.. )
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Tak snad bud A alebo B :D
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

ziadaj skupinu E, na sporotvu strelbu.
k ziadosti potrebujes dolozit clenstvo v sportovom streleckom klube.
argumenty, ze lokalne nemas dlhu strelnicu su irelevantne a nie je vobec vhodne, aby policajt take nieco riesil.
ak bude niecim podobne banalnym namietat, vyziadaj si to pisomne s jeho menom, podpisom a peciatkou, ze sa chces odvolat na nadriadeny organ.
som si isty, ze taky krok, ho urcite umlci, lebo sam dobre vie, ze je mimo zakon.
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rob999 »

to trash: stále si nenapísal lokalitu odkiaľ si. To je podstatné. Alebo budeš kvôli "500vke" nábojov chodiť napr. z BA do PO?
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

taktiez uplne irelevantne.
mozem byt z BA, byt clenom klubu v KE a chodit na strelnicu v TT.
thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa thrash »

rob999 napísal:to trash: stále si nenapísal lokalitu odkiaľ si. To je podstatné. Alebo budeš kvôli "500vke" nábojov chodiť napr. z BA do PO?
jasneee sorry hore ked som sa pytal ci nevie niekto poradit nejaku strelnicu s tymi "podmienkami" co som vypisal som zabudol uviest PRESOV.. ja som zo sabinova ale najbizsie s niecim takym bude PO tak ked niekto vie, budem rad ked poradi

- inak ked sa vratim k tomu ZP a skupinam, aj ked budem chciet vz 58 na sportovu strelbu myslim ze nieje povolene mat "full-auto" alebo sa mylim?
-nestudoval som zatial zakon /zaco sa ospravedlnujem-kedze sa pytam co je niekde jasne napisane ale radsej skusenych ludi ako nezrozumitelny zakon, ktory si uz planujem kupit na ucenie koli skuskam/
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

nie, ani full auto na sportovu strelbu mat nemozes.... jedine ze si kamos s ministrom
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

thrash napísal: jasneee sorry hore ked som sa pytal ci nevie niekto poradit nejaku strelnicu s tymi "podmienkami" co som vypisal som zabudol uviest PRESOV..
...
http://ppssk.szm.com/
http://www.combatcondor.sk/
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Priklad ako uz chalani spominali,my mame clenov aj s BA,E-skupinu maju co je koho do toho aka je strelnica.Hlavne ze je schvalena na dlhe :!: keby si sa nahodou s klubom rozisiel zle moze na teba napisat na policiu ze ukoncil klub s tebou clenstvo,oni pozru mas E-skupinu nemas klub mozu chciet aby si si zohnal dalsie potvrdenie.Vacsinou policiu zaujima ci si v klube ked predlzujes,alebo maju o tebe nejake pochybnosti.Raz u nas nastastie tie casy su preč bol policajt co ziadal ze musis byť iba v klube KVVZ,alebo si musel podlozit doklad s vysledkovou listinou ze sa zucastnujes akcii kde sa pouziva Sa.58.Podstatne je aby si sa snazil aspon nacas platit a nie aby ta niekto vyzyval.Niektore kluby to ani nerobia ,nezaplatis ahoj....
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Thrash, zákon o strelných zbraniach a strelive si nemusíš kupovať, nie je problém si ho stiahnuť. Stačí zadať do googlu.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

BALISTIK napísal:Hlavne ze je schvalena na dlhe :!:
Neviem o tom, ze by podla zakona tvoj klub musel mat strelnicu schvalenu na dlhe, aby si aj ty mohol mat dlhu na E.
Ved treningovo aj sutazne mozes strielat kdekolvek, nie len na klubovej strelnici.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Su kluby ktore nemaju vobec strelnicu a chodia na verejne.
To je asi nejaky omyl. :lol:

Ak nie, tak treba dat daneho policajta okamzite preverit ,ci nepozil pred ci pocas sluzby alkoholicke napoje ci nebodaj drogy, ked taketo veci drista. :lol: :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"