Zbroják, skúšky a literatúra

Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

To také robia pre odbúranie stresu dobre pripravených žiadateľov.
Používateľov profilový obrázok
snajprd
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa snajprd »

Potvrdzujem, že mi to pomohlo. Stres som mal jak hovado. Ráno som sa zobudil už pred piatou
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

"Ak žiadateľ nespĺňa podmienky pre vydanie zbrojného preukazu príslušnej skupiny, policajný útvar konanie zastaví proti tomuto rozhodnutiu nie je prípustný opravný prostriedok.“.

to bude kriku :D
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

počuj bráško- nastraš tu ľudí, lebo zhoríš v pekle s "neprajníkmi".
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

to len aby neupadli do letargie
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

electron napísal:"Ak žiadateľ nespĺňa podmienky pre vydanie zbrojného preukazu príslušnej skupiny, policajný útvar konanie zastaví proti tomuto rozhodnutiu nie je prípustný opravný prostriedok.“.

to bude kriku :D
Prelozene do slovenciny nasich dni, kedze jedna z podmienok vydania je "dovod (na buzerovanie ludi)": prv nez clovek poziada o zbrojak najde si známeho ktory ma známeho ktory zabezpeci aby policajny utvar preukaz vydal.

Niektorym policajtom sa to bude pacit, clovek sa prisposobi (ved to tak funguje aj v iných aspektoch zivota) a ze je to tak nespravne? Na SK nepodstatne...

A nie, do letargie sme neupadli :)
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

tak hura do jednoty ,kym sa hubert nerozpreda
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

Niektore odborne kruhy to nazyvaju erebosova brzda PZ
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

to je ta erebos-ova brzda na ktorej trval
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

V takom pripade si erebos s...e do huby, pretoze on to tu na fore prezentoval uplne inak.
Samozrejme neprekvapuje ze to vyzera takto, zarobkova cinnost ma na SK vzdy prednost.

Ale v kazdom pripade je zaujimave vidiet ako a komu to robi radost :)
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

d-s: radosť?? Smajlíky vidím len v tvojich príspevkoch
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

electron napísal:to bude kriku :D
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Len zakazujte, buzerujte. A o par rokov si pozrieme na youtube video po slovensky, so slovenskym policajtom. Podobne video ako toto : https://www.youtube.com/watch?v=Lil51T7UIrc
Aby bolo jasne, nie som za to, aby zbrane boli v drzbe psychodrbkami, kriminalnikmi a detmi "a la Adam Lanza, Nikolas Cruz" a pod. Ale najprv umoznit vlastnit vojenske samocinne prerobene na samonabijacky a potom vymyslat buzeracne podmienky na ich dalsiu drzbu je chore. Nejake tupelo z PPZ si mysli, ze zakazom a buzeraciou zlepsi bezpecnostnu situaciu na SK ? HOVNO !!! Zbrane prejdu do ilegality. V GB si ilegalne zbrane bezne posielaju dobierkou, na viackrat, rozobrate na viacero casti. Su hodne pred nami, co ? U nas Vam nepustia ani puskohlad, ani zasobnik z cudziny. Z tohto uhla pohladu zlata Britania, ze ? Sam som mal moznost kupit ilegalnu zbran, no nekupil som ju. Preco aj ? Tento stat do mna "vopchal doveru" a mozem drzat neobmedzeny pocet legalnych zbrani, co aj patricne vyuzivam. Preco zrazu ta strata dovery ? Lebo buzeranti z Bruselu ? Myslim si, ze nie, vsak nam idu zakazat a obmedzovat aj to, co nam Brusel umoznil drzat skrze Grandfathering :evil:.
Mudrc
občasný prispievateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 4 years 11 months

Príspevok od používateľa Mudrc »

Citam si knizocku na skusky a akoze neda mi to ... na aky **** sa na skuskach riesia veci ktore somnou a mojim uzivanim zbrane nemaju absolutne nic spolocne? 8 z 10 otazok sa tyka byrokratickych somarin ktore maju vediet policajti a skusobna komisia a nie ja. Nechapem na co mam vediet ake su postupy pre toto alebo hento alebo co je zakazana strela(ked si ju logicky nikde nemozem kupit)? Pride mi to ako dalsi retarder na ceste k ziskaniu zbrojaku, uplne zbytocne. Ucit sa 400 stranovu bychlu na to aby som uspokojil neviem koho ked realne z toho potrebujem vediet tak 10 stranok je dost na palicu. Jasne ze nie kazdy Jano z hornej dolnej by mal mat zbran ale pride mi to strasne cele prekomplikovane.
Používateľov profilový obrázok
fotograf
častý prispievateľ
Príspevky: 800
Dátum registrácie: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa fotograf »

Dobré ráno, stará mama!

Sorry, nedalo mi - piatok poobede... (nech mi to mod pokojne zmaže)
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"