Zbrojny preukaz - OR PZ Humenne

Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

zopakuj si cislene rady :lol: a nesnaz sa moc klamat, lebo ti nato dojdu (A automaticky neprejdes. Treba si dat pozor, lebo otazky sa budu aj opakovat, ale v inej podobe, musis si stale pamätat ako si na zaciatku odpovedal, nieje to najlahsie, ale da sa to prekuknut), psycholog v prvom rade vyhodnocuje skalu spolahlivosti. Dalej nastuduj si na internete Rorschachov test a urcite najdes na nete aj spôsob akym mas nakreslit ten stromcek s clovekom. Pekne sa tam usmievaj a hlavne pred tym sa dobre vyspi :wink: :). Myslim, ze pre cloveka co ma aspon mierne nadpriemerne IQ a dokaze triezvo uvazovat, by to nemalo byt problemom. A drzim ti palce.

Inak toto je cast z tych psychotestov (Su podobne), ale treba zaplatit (Tusim okolo 3-4€ to stoji):
http://www.psychotesty.psyx.cz/ospat/vedma0.php
http://www.psychotesty.psyx.cz/vykonove-testy.php
http://www.psychotesty.psyx.cz/bitept/vedma0.php


ja osobne psychotestom moc neverim (v minulosti presli cez ne uz aj vrahovia a dost bestialni, napriklad Kajinek). ALe to, ze niekomu pri posudku zistia, ze je vyzsie akcentovanana osobnost (Ma na nieco nachylnost, paranoidna osobnost, emocne nestabilna osobnost, schizoidna osobnost a pod.), alebo ze ma nizsie IQ, este neznamena, ze niekomu v buducnosti so zbranou urcite ublizi! Do buducnosti nemalo takychto ludi psychlogovia zdiskriminuju (Mozno az jednu tretinu) a tym aj poskodia, pretoze im zoberu moznost sa ucinne branit, napriek tomu, ze doteraz este nikomu nic zle v zivote nespravili. Ak by dokazali vytriedit fakt len ludi s preukazatelnou dusevnou poruchou tak som za psychotesty aj ja, ale inak nie, lebo potom je to nieco ako astrologia a vestenie :lol:. Netreba aj zabudat, ze pre psychologov su psychotesty dost vynosnym biznisom. Teraz je to dost aktualna tema, tolko som k tomu chcel povedat.
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

No psychotesty passed. Bolo to celkom zaujimave. A vykonostne ma celkom bavili. Akurat som sa tesil na tie machule (nemal som), iba daky osobnostny , iq a este asi do 10 min pokec s doktorom a dal osvedcenie. Aj zlavu 20e som dostal na vysetrenie.
A este som zabudol. Nekreslil som ani strom ani postavicky.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

kolko to cele trvalo a kolko si platil? bol ten uvedeny lekar v komore psychologov?
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

Uf neviem o tej komore.. Daky Marian Sirka. Dosiel som tam kolo 8:00 testovanie nebolo dlhe zalezalo od mojej sikovnosti. Nikam som sa neponahlal tak som si robil v klude odchadzal som okolo pol 10 uz s posudkom.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Peter ak mozes rospis to prosim ta podrobnejsie do samostatneho vlakna, aby aj ostatni vedeli ako to prebieha. Dik
friendly_noether

Príspevok od používateľa friendly_noether »

aj mna by to zaujimalo, kedze ma to tiez caka........
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Mňa zaujíma, koľko si šarlatán zapýtal, že veľkoryso poskytol zľavu 20 percent.
:twisted:
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

Tak tu som moj dnesny zazitok popisal si myslim viac nez obsirne ...na tie vykonostne testy mozem aj obrazky nakreslit ked bude potreba.
http://www.webforum.sk/viewtopic.php?p=75708#75708
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

No nakresli, som zvedavy. Zaujimave, ze tie ciselne rady si tam nemal. Ale chvalabohu, lebo ja som matematiku nikdy nemal moc rad :lol:.
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

tak zajtra to nakreslim..snad bude cas alebo len daku machlanicu ...a nie ciselne rady neboli.. ale tak mne sa to testovanie pacilo ...zazil som aj horsie (takmer 6 hodinove na 3. triedu Air traffic controller tymi som zial nepresiel na zaklade osobnostneho dotazniku :()
Jack napísal:Mňa zaujíma, koľko si šarlatán zapýtal, že veľkoryso poskytol zľavu 20 percent.
:twisted:
a to nie 20% ale 20eur ale v reale to bolo necelych 20
z 46 na 30 cize zlava 16eur...tiez potesi :)
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

No chlapci dnes som si dal ziadost (A,F) teta policajtka to odomna zobrala so slovami, ze mi to zamietnu (ze v zakone sice nic nieje ale, ze maju smernicu a isto to zamietnu a v den skusky sa ma spytaju ci chcem B ak nie zamietnu mi ziadost) Ako mam postupovat aby mi dali to A? ak budu chciet zamietnut v den skusky mam ziadat to pisomne odovodnenie alebo je to len daco zavadzajuce... Skusku mam 11.11.2010

Staci, ze zoberem potom to B (aby som nemusel pisat neviem ake odvolania) a potom niekedy po spraveni skusky poziadam len o rozsirenie o A? Potom mi uz musia dat to A?

Este k tej knihe na F ..povedane mi bolo ze ma byt predierkovana a ocislovana ...oko to mam predierkovat tomu nechapem

dikes za odpovede na moje mozno hlupe otazky.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

uchvatne....dat k****** hlupemu 30 € za nic.... mal si mu na hlavu nakreslit stromcek ...a nech si ho zotne
volmet
prispievateľ
Príspevky: 110
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa volmet »

to: peter9898 aj mna (na OR PZ v ZA) zbuzerovali ze mam mat knihu predierkovanu, tak som ju na stojanovej vrtacke navrtal 5mm vrtakom a zviazal mi ju uz policajt na zbranovom. pisem o tom v inom topicu.
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

Peter, ak chces A-cko, trvaj na tom, ak sa ti do toho nechce, ohni chrbat
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

No ako chcem A len sa bojim, ze ked na tom budem trvat tak mi ziadost zamietnu a co potom nechce sa mi posielat odvolania ci to budu len na mna skusat ? Neviem totiz co co si mozem dovolit. Preto sa pytam aby som bol pripraveny na chlpatych.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"