Psychotesty - psychológovia, odporúčania

inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

tak to mas zavadzajuce info
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 636
Dátum registrácie: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa mabo »

ja zase naopak poznám iba takých, čo dostali kartičky za počkaním priamo po ukončení testovania...
vrátane mňa (samozrejme)
tomas120
častý prispievateľ
Príspevky: 706
Dátum registrácie: 7 years 6 months

Príspevok od používateľa tomas120 »

Slavmiro: Tebe keď klin. psycho. neposkytol výsledok testu /15 min. záležitosť/ a vyplnenú kartičku po teste / čo trvá všehovšudy 10 min./ , vypracovanie správy tiež zrejme nezaberie veľa času - ktorý si si ty ako klient mimochodom pekne zaplatil, povedal ti pádny dôvod prečo tak nespravil?
majan0
občasný prispievateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 6 years 5 months

Príspevok od používateľa majan0 »

Ja som to nemal na počkanie, po 2 dňoch mi volala psychologička že som ,,prešiel,, a mam si prísť pre kartičky...
duskoko
občasný prispievateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa duskoko »

mohla by mi to dať hneď, bez tak musím čakať do januára kým sa vôbec dostanem na tie testy, už tak ma to čakanie nebaví
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

tomas120 napísal:Slavmiro: Tebe keď klin. psycho. neposkytol výsledok testu /15 min. záležitosť/ a vyplnenú kartičku po teste / čo trvá všehovšudy 10 min./ , vypracovanie správy tiež zrejme nezaberie veľa času - ktorý si si ty ako klient mimochodom pekne zaplatil, povedal ti pádny dôvod prečo tak nespravil?
Neviem, nepytal som sa preco, az tak mi to neponahlalo, obstaranie rozlicnych opraveven a povoleni v zivote ma naucilo trpezlivosti. :D Neviem ako vyhodnocuju tie cca 90-minutove testy :?: , po mne vsak isiel dnu dalsi adept o ZP na testovanie, takze tam urcite nebol cas vystavit spravu a karticky na pockanie. Podobne aj moji znami si chodili ob-tyzden pre vystupy. Zrejme je to individualne. :wink:
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

Kým som čakal na osobny pohovor "brigadnicka" nahodila odpovede do stroja a tie došli psychologovi.
Viem, že to bola "brigadnicka", tak to totiž komentoval psychológ - lebo posunula riadky a vyšiel som z toho ako alkoholik narkoman - takže chybu opravili.
Po pohovore som dostal kartičku okamžite do ruky.

Bratislava, Komarnicka.
P. S. Strom sa mi podarilo nakresliť parádny, pamätal som si ešte z vytvarky. Aj typek to uznal. Na postave sme sa už vrátili do reality.
Používateľov profilový obrázok
snajprd
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa snajprd »

slavmiro napísal:neviem o nikom, kto by dostal vysledok priamo po teste. Klinicky psycholog totiz musi material spracovat a vypracovat spravu, posudok o sposobilosti. Trva to typicky tyzden az dva, je to velmi individualne.
Ja som robil psychotesty pred mesiacom p Petržalke - v pondelok som zavolal psychologičke, ona, že vo štvrtok má voľný termín ešte pre jedného, že nech prídem. Boli sme tam traja. Psychotesty boli, plus rozhovor, po dvoch hodinách som mal kartičku a šiel som domov.
duskoko
občasný prispievateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa duskoko »

a vlasstne čo sa tak pýtajú na tom rozhovore ?
lubco
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 6 years 8 months

Príspevok od používateľa lubco »

U mna bol doklad na pockanie. Prebiehalo to pohovorom, kedy si zrejme robil o mne nazor, testami na pocitaci kde identifikoval choroby a degeneracie nervovej sustavy, nakoniec mi povedal svoje hodnotenie. Cele to trvalo asi 3 hodiny. Nebolo to nic zatazujuce ani neprijemne, v zamestnani robime psychotesty na cely den. Tie uz daju zabrat.
duskoko
občasný prispievateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa duskoko »

tak ono na tom asi nemá byť čo nepríjemné ani
RomanDiamond
prispievateľ
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 6 years 6 months

Príspevok od používateľa RomanDiamond »

Mne v BA v Petrzalke volali na druhy den, ze si mam dojst pre kartu. Cakacka viac ako 3 dni mi pride ako diagnoza lenivosti...
marek111
občasný prispievateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 7 years 2 months

Príspevok od používateľa marek111 »

dnes PhDr.Szeliga v Trnave. Výborná atmosféra, žiadne hlúpe otázky, machule, PC testy (pozornosť,pamäť,záťaž),príjemná konverzácia a kartičky ihneď.
každému môžel len doporučiť.
80EUR
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

RomanDiamond napísal:Cakacka viac ako 3 dni mi pride ako diagnoza lenivosti...
Také odsúdenie mi prichodí jednostranné, bez poznania zákulisia.
Áno, je jasné, že poniektorí si váľajú šunky, lebo nemajú klientov, takže tá lenivosť aj sedí.

Kde ja chodím na testy, tak je tam viacero doktorov...a veru, majú sa čo obracať.
Aj pri posledných testoch bolo v psychocentre klientov až do het. Či na zbrane alebo vodičáky, to ja neviem.
Ja som síce svoje kartičky dostal na počkanie, ale ostatní sa museli dostaviť neskôr.

No je potrebné si uvedomiť aj to, že psychológovia nemajú len žiadateľov o testy...tam sa točia aj pacienti, ktorí majú iné problémy, ako sú nejaké kartičky. Tým sa oni venujú v prvom rade...a tam sa rozhodne o lenivosti nedá teda ani v najmenšom náznaku niečo vravieť.
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Dátum registrácie: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

Psycholog nie je doktor, ale absolvent filozofickej fakulty.

A nepliest s psychiatrom, ktori fakt riesia ludi, co maju ine problemy.

Mne i tak pride chore vytesovat sa zo "super atmosfery a prijemni ludia" ked si komora psychologov vylobovala povinne testy, ktore o nicom nesvedcia a ani v CR ch nemaju.

Za tie prachy by som sa nad "prijemnou atmosferou" ani nepozastavoval, ba naopak, cakal by som este kavicku a pohostenie v cene.

Nevinim konkretnych koncovych psychologov, ale co si budeme nahovarat, sme nedobrovolni klienti jedneho nezmyslu. Rovnako, ako v pripade odvodov.

A to este nehovorim o tom, ze si chceli presadit aj povinne psychotesty pre kazdeho vodica, kazdych 5 rokov. Panecku, to im museli naskakovat cisielka v hlave.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"