Bratislava V - Petrzalka

Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 7 months

Bratislava V - Petrzalka

Príspevok od používateľa telra »

Zdravim,
chcem sa opytat ake mate aktualne skusenosti s vydavanim ZP v Petrzalke. Jediny prispevok k tomu co som nasiel je stary 4 roky, zaujimal by ma aktualny stav (pytam sa pre znameho).
Tipujem ze B,E by nemal/nemusel byt problem, co A?
Vdaka za odpoved.
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

pri E-cku im zalezi na peciatke na potvrdeni od klubu no a A-cko je obohrana klasika... interny predpis
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Počul som, že na Bratislava V sa vymenili ľudia, že teraz sú tam oveľa ústretovejší.
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

moja skusenost je cca 1,5 mesiaca stara
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

menili sa na V ,ale len ten arogantny mlady je teraz tusim sefom :x
Takze A pojde tazko.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

ako bolo spomenuté v iných témach- dobre vedomostne pripravený žiadateľ -slušnou formou vypíše žiadosť, odovzdá ju a pri všetkej slušnosti a takte sa nenechá odbiť, ale požiada si písomné stanovisko v prípade odmietutia aj s odôvodnením.
blissful_shockley

Príspevok od používateľa blissful_shockley »

Otázočka na BA V. Poznáte niekoho, kto v poslednej dobe dostal sk.A bez toho, aby mal ŽL, bol býv. prísl. PZ, prevážal hotovosť, robil SBS a všetko to ostatné? Proste len na ochranu osoby a majetku?
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa telra »

Ma niekto skusenost v Petrzalke ze ziskal A niekde inde, potom sa prestahoval do Petrzalky a nasledne chcel vystavit novy zbrojny preukaz aj so skupinou A? Mna to caka za nejakych 5 rokov a moc ma tieto prispevky netesia... :roll:
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Za 5 rokov sa stahujes do Petrzalky a teraz to riesis? Dovtedy sa moze toho kopa zmenit. Aj predpisy, aj ludia na danom oddeleni ZaS.
blissful_clarke

Príspevok od používateľa blissful_clarke »

Akurát dnes som úspešne spravil zbrojný preukaz "A". Niesom Živnostník ani nepracujem v SBS. Jednoducho som sa naučil. V Petržalke sú dosť ústretový akurát že som to robil na druhý krát, lebo prvý raz som to dosť domrvil a bola to moja vina. :evil: Jednoducho sa treba učiť, učiť a učiť. Nikde vám to nedajú na prvý krát. A keď mám pravdu povedať tak tieto príspevky ohľadom BA V ma tiež dosť vystrašili. Nič hrozné to nieje. Podotýkam nikoho tam nepoznám a niesom žiadne zviera. :lol: Každý má právo na obranu a nie len kriminálnici alebo podnikatelia. Prajem všetkým veľa šťastia v BA V.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

majkl181 napísal:Nikde vám to nedajú na prvý krát.
Prosim ta, nefabuluj. Kazdy kto sa dobre pripravy to spravi na prvy krat. Toto nie je skuska na VS kde to "davaju na Xty krat".
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

telra napísal:Ma niekto skusenost v Petrzalke ze ziskal A niekde inde, potom sa prestahoval do Petrzalky a nasledne chcel vystavit novy zbrojny preukaz aj so skupinou A? Mna to caka za nejakych 5 rokov a moc ma tieto prispevky netesia... :roll:
To je čo za onačina ?
Chápem ako obavu, že Ti v Petržke vezmú ZP :?:
Aby bolo jasno, v tomto prípade na danom oddelení dôjde len k evidenčnému úkonu a nie k opätovným skúškam.
To aj skúšky na vodičák by si potom mal absolvovať. :roll:

Ej hoja, hoja...paranoja moja.

Študuj http://www.webforum.sk/viewtopic.php?t=1738
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

arminius napísal:Chápem ako obavu, že Ti v Petržke vezmú ZP :?:
Hoja, hoja, chápeš zle. :wink:
On sa nebojí, že mu vezmú zbroják, ale že mu budú robiť problémy so skupinou A. A nie pri sťahovaní, ale pri obnovovaní ZP po 10 rokoch už v mieste nového bydliska. Čo sa ľahko môže stať.

Uznávam, že riešiť to v predstihu 5 rokov je asi "mierne" predčasné.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Hoja, hoja...keby šrac písal jak sa patrí, tak by nemal paranoju. ;)
Píše jak mantak.... :roll:

Ale k veci.
Povedzme, že sa presťahuješ z mesta A do mesta B.
V meste A bol vydaný ZP (na skupine nezáleží) a máš povedzme 10 kusov zbraní v solídnej hodnote.
Prídeš do mesta B na oddelenie s náležitou dokumentáciou, ktorá obsahuje všetky pozitívne hodnotenia zo všetkých oblastí, nutných k vydaniu ZP.
...a teraz mi chceš povedať to, že záleží na svojvôli nejakého oného na oddelení a ten mi zamietne vydať ZP ???
...a následok toho by bolo to, že by som musel odovzdať kvéry minimálne do úschovy (za poplatok), alebo dokonca ich predať (pod cenu)....či ?

Nuž neviem, neviem, že ako by skončila debata...ale minimálne by došlo k urážke verejného činiteľa.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

arminius: nerád ti štrbím sebavedomie, ale občan-civil musí pri každom predlžovaní ZP odôvodňovať potrebu nosenia zbrane. No a ak nastane u niekoho presťahovanie na okres, kde si policajti tykajú s božstvom "ktojepánjasompán"- kľudne môže nastať nová situácia a žiadateľove dôvody nemusia byť dostatočné...
Stupeň a miera hnevu žiadateľa rozhodovacej právomoci referentov odd.zbraní nijak neublíži. (ani v tvojom prípade :wink: )
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"