Vyber vzduchovky

inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

hmmmm, to je na prd, tak asi nějakou slávku.......

A si docela dobrej že si 76 stránkový forum přečet tak rychle!
friendly_galois

Príspevok od používateľa friendly_galois »

HH tak cital som to do tretej rano :-D nedal mi spat ten Hatsan... (Cas kedy som pisal tam to je iny preto lebo potom ked som docital som dal iba edit...)

Ale tie mieridla su iba zevraj jemu zle, lebo sa nevie prilicit ku puske... a nastrel bol zly kvoli prasknutej pruzine... Tak neviem uvazujem este furt o nej... A zas ked napisal, ze je porovnatelny ten hatsan s 630 a 631 tak asi to je dobre... A za 634 nechcem urcite dat 5000 sk aj 4000 je uz vela... Ten Hatsan mozem mat z gunshopu za 3000 sk v prepocte... A potom chcem este dokupit optiku Takze celkovo 4000 sk to je dobre...
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

jj, četl jsem gunshop :)
friendly_galois

Príspevok od používateľa friendly_galois »

Ešte by som sa chcel spytat o tuto optiku... Je dobra ? Znacka ZOS... Sklo, kov, 4-12x40 priblizenie... Sniper vezicky... Korekcia dioptrie, paralaxi, AO

Cena 1900 CZK...

Myslim, ze to nebude dobra optika, ale este som vzivote nepracoval s puskohladom a ako prvy by to mohol byt... nie? Montaz kupim neskor nejaku kovovu dobru ... tak za 1000 sk...
http://www.airsoftmorava.cz/index.php?a ... ductId=623

Alebo porad nejaku optiku variabilnu... 4-9x alebo 4-12x alebo 4-7x...
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

hmmm, to je těžký, ty airsoft optiky jsou na hovno.....Protože jsou na airsoftky a ty vůbec nekopou......na to co ten puškohled má tak je až příliš levnej, já buch ho nebral ani za 5000......Vono zas ty optiky jsou celkem drahý, tak akorát si vybrat nějakej nikko stirling, ale ten moc rád nemám.....Ale nejspíš vydrží.
friendly_galois

Príspevok od používateľa friendly_galois »

Na gunshope jeden taktiez zaciatocnik s tym, ze si kupil TASCO 3-9x40 a ze je vyborny... Apon jemu, ze drzi nastrel a setko proste... Kvalita je dobra... Aj ked ja tiez tejto znacke velmi neverim, hlavne pre tu cenu a aj ako to vyzera ten puskohlad...

A ten ZOS co som daval link tu... Tak som ho videl aj niekde v e-shope vzduchovkovom.... Alebo tak nejak ako prislusenstvo ku vzduchovkam... A myslim, ze mne bude treba velmi odolny puskohlad, kedze zevraj ten Hatsan 55s kope nenormalne...

Ja by som chcel puskohlad najlepsie do tych 3000 sk, ak nie tak si dosetrim a tak za 4000 Sk... Su v takej cene aj tie nikko ? Montaz kupim zvlast, ale aby cena puskohladu aj montaze nepresahovala 4000 sk... A chcem sa spytat, ci existuju aj vysoke montaze... Kedze ten hatsan ma velmi velke mieritko na hlavni a by som ho musel odrubat, keby som mal normal montaz...
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

jj, jsou, zkus to třeba z něměc, koukal jsem tam že za nikka i s poštovným by jsi zaplatil asi 2500kč, i míň......, nrbo i u nás se možná něco sežene
eager_nash

Príspevok od používateľa eager_nash »

Chcel by som si kupit vuzduchovku (samozrejme bez ZP) ale neviem aku znacku a aku silu by mala mat ta vzduchovka, porosim poradte mi.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Poteším ťa: totálna väčšina vzduchoviek sa dá kúpiť bez ZP.
:lol:
Ale teraz vážne: s kúpou vzduchovky to máš ako s každou inou zbraňou. Najprv si povedz, čo od nej očakávaš, potom si urob rozpočet a potom sa pýtaj na fóre. Lebo takto ti ťažko odpovedať.
:wink:
eager_nash

Príspevok od používateľa eager_nash »

Ja by som ju chcel pre zabavu ,strielat do tercou ak by sa dalo tak na väčsiu vzdialenost a tak podobne a este aj na nejkeho zajacika (neviem ci sa to zo vzduchovkou da) a pokial ide o cenu tk do tych 6-7 tisic.Neviem ci su moje pozidavky realne a preto vas peosim o radu. :P
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

jo, za 7 táců máš z německa HW97k, a to je už sakra dobrá pístovka.....
přesně se dá střílet na 50m(víčka od piva je pro mně na 50 až moc velký terč :) ), a na 80 m se dají každou ranou zasahovat plechovky od Big shocku.....Zajíčka tim zabiješ v pohodě, a silná taky je.....
eager_nash

Príspevok od používateľa eager_nash »

takze mam prveho favorita, prosim este napist dalsie znacky aby som mal s cim porovnavat :lol:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Jojo, s tým zajom by som bol opatrný, aby ti neprišili pytliactvo. My sme ako decká strieľali starými Slaviami tiež po všeličom, ale treba brať ohľad nielen na bezpečnosť, ale aj na to, aby si sa nedopúšťal priestupku, či nedajboh prečinu.
:wink:
Ale inak za sedmičku kúpiš už aj ostrú flintu, napr. útočnú pušku SA vz. 58. Takže s takým budgetom môžeš veselo vyberať.
:D
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

no, ehm ono v této cenové hladině nic lepšího není, Diany jsou předražený a na stejný ůrovni jako Weihrauch, spíš je ale lepší, bo diany používají takzvané Čínské prvky to je že používaj plasty, a to neni dobrý :? A může se ti taky stát že se ti u nich ošoupe pojistka... :lol: Možná ještě Hammerli hunter Force 900 combo, taky není špatná (prý) co jsem viděl na Gunshopu, celkem přesná a dobře opracovaná.......

P.S.-jo, těch 7000 jsem myslel v Kč.....
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

Linky:

http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t=2976&start=0

http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t=4534&start=0

Nebo, kopie Hw97 od AA má akorát hezčí pažbu, taky je dražší (11000Kč)
ale má horší vlastnosti, jinak :

http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t=4893&start=0

A potom jsem si vzpoměl ještě na jednu krasavici :) , celkem dobrá vzdůša, má stejné vlastnosti jako víše zmíněné...

http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t=5559
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"