Vyber vzduchovky

Používateľov profilový obrázok
aparapi
častý prispievateľ
Príspevky: 617
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa aparapi »

Vie niekto, či k nám niekto vozí (alebo u nás predáva) zbrane od Feinwerkbau?
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

http://www.euroshooting.eu

S panom Vargom sa da dohodnut. Pokial ma cestu na Slovensko, tak je ochotny aj doviezt. Odovzdanie osobne.
medonos
častý prispievateľ
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa medonos »

Chalani poradte mi prosím nejakú vzduchovku pre prváka na ZŠ , niečo malé ľahké nič výkonné , zatiaľ frčí na vz. 47 ale je to pre neho veľké , spúšť musí ťahať dvomi prstami ale trafí všetko :lol: Prípadne aj niečo kúpim keby niekomu doma niečo zavadzalo a deti odrástli díky .
sego13
prispievateľ
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa sego13 »

Ja som synovi kupil tuto, je s nou spokojny.

LINK NA VZDUCHOVKU
Používateľov profilový obrázok
Mr.DRAKO
prispievateľ
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa Mr.DRAKO »

aj ja ju mám, ale je od ODEONu a dal som za ňu do 70 €.
Posielajú ju aj poštou. Na také plinkanie po dvore to stačí a pre decká má výhodu, že je ľahučká a ľahko sa naťahuje...
medonos
častý prispievateľ
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa medonos »

Chalani ďakujem za Vaše rady chlapcovi som kúpil Crosmann Ravenn
http://www.amazon.com/Crosman-Raven-Com ... B001H8W80E
rozstrieľal sa , teraz mu chcem kúpiť niečo podobné ale musí byť presnejšia doma už je optika
hawke 4- 16x44 a k tomu chcem malú vzduchovku ale s výbornou presnosťou .
Poradťe niečo menšie ale veľmi presné , samozrejme počítam s inou cenou . Tato je rozmaznaný :mrgreen:
ALKAJ
prispievateľ
Príspevky: 410
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa ALKAJ »

Menšie ale veľmi presné = CZ200S / AA200S
Pre juniora ako stavaná a ak oco nemá >180cm tak sa bude dať strieľať aj jemu.
Samozrejme počítaj s inou cenou. :wink:
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Diana?
medonos
častý prispievateľ
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa medonos »

Ďakujem ,samozrejme počítam s inou cenou , existuje aj mechanická alternatíva s podobnou presnosťou??
Oco má viac ako 180 cm ale preferuje krátke pažby . :D
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Prensejsie su s protibeznymi piestami. Neviem ci sa to robi este.
ALKAJ
prispievateľ
Príspevky: 410
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa ALKAJ »

Skúsim zhrnúť prečo PCP:
1. Lebo presnosť. Pružinovka nedosiahne takú presnosť ako PCPčko.
2. Lebo komfort. Strieľať s PCP je "trocha" iný zážitok ako strieľať s pružinou.
3. Lebo optika. Narozdiel od pružinoviek je možné PCP osadiť doslova akoukoľvek optikou a tá zbraň optiku nezničí. Pružinovky zvyknú optiku "rozkopať" a to aj optiku určenú na väčšie kalibre a výkony ako má vzduchovka.

Jediná nevýhoda oproti pružine je to že si ešte musíš zohnať potápačskú fľašu (prípadne od modelu zbrane ešte zopár maličkostí) a raz za čas ju ísť naplniť. Existujú síce aj ručné pumpy ale to nikto normálny nepoužíva (pumpa stojí cca toľko ako nová 6l/300bar fľaša a treba s ňou makať) . :mrgreen:

--------------

abakan: Prečo práve diana? Pýtam sa preto, lebo osobne nepoznám nikoho čo ju má a to si dovolím povedať že osobne poznám fakt dosť vzduchovkárov.
Medzi top pružinovky ktoré sú praxou osvedčené patrí Air Arms Pro Sport (AAPS) a Weihrauch HW 97 - aj na zahraničných akciách som sa tretol prevažne s týmito vzduchovkami. Na žiadnu dianu si ale nespomínam - teda okrem tých v stánku diany na MS vo Field targete ktoré sa konali v DE.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Lebo tato je rozmaznany...znelo to tak ze ide po znacke. Nic v zlom.
Preco nespominas Feinwerkbau?
medonos
častý prispievateľ
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa medonos »

Tá crosmann dala 2-3 x na 10 m do jednej diery s optikou a potom úlet 2 cm vedľa :? pri vyslovene nestrhnutej rane , opakovane som zistil , že chyba je v zbrani , prémiové diabolky vybraté z viacerých značiek , optika nová určená pre 22 LR . Samozrejme nechcem pre 8 r. chalapca vzduchovku za 1000+ e ale niečo normálne cena v pomere cena / výkon cca v cene tej cz 200 .alebo nejako tak okolo .
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

MEDONOS: U nás strieľajú deti vo veku cca 13-14 rokov na začiatku zo Slávie 631 a tiež sa naučia triafať na 10m takmer do jednej dierky. Pri redukovanom terči na 10m, teraz používanom na súťažnú streľbu zo Slávie, má desiatka priemer 6,2 mm a deti strieľajú cez 290 bodov z 300 možných. Takže na začiatok stačí aj Slávia 631. Pokiaľ máš prachy navyše, tak potom už nekupuj nič okolo 1000 eur (iba ak nejakú súťažnú jazdenku), ale došetri a kúp poriadnu súťažnú zbraň, napr. FWB 700. Viem zohnať super kvalitu za lepšie ceny ako sú katelógové ...
ALKAJ
prispievateľ
Príspevky: 410
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa ALKAJ »

abakan napísal:Preco nespominas Feinwerkbau?
Preto lebo Feinwerkbau okrem 800FT sériovo nevyrába žiadny 15J model - teda aspoň o ničom inom neviem. 800FT je fail - dupľom ak stojí bratm +- 2600€. Ale inak je to celkom pekná vzduchovka a dobre sa drží. :mrgreen:

Top modely som nespomenul preto lebo zadanie bolo iné čo CZ/AA200 spĺňa a pomer cena/výkon je u tejto vzduchovky viac než slušný. Keby zháňal v podobných parametroch vzduchovku oco tak by som odporúčal AA400. Tá je ale pre juniora nevhodná.
medonos napísal:Tá crosmann dala 2-3 x na 10 m do jednej diery s optikou a potom úlet 2 cm vedľa
Zabudol som ako plus PCPčiek uviesť že nie sú tak citlivé na úchop ako pružinovky.

A ak che Oco kúpiť poriadnu vzduchovku tak LG110FT, ale to asi nebude chcieť. :twisted:
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"