Dostrel slavie 630

eloquent_heyrovsky

Dostrel slavie 630

Príspevok od používateľa eloquent_heyrovsky »

Ahojte, aky ma dostrel slavia 630 model 77 v dobrom stave a bezvetry?
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

blba otazka, blba odpoved
AJ 300 METROV.

Zalezi aky dostrel myslis. Dostrel na aky mas nastavene mieridla....alebo co vlastne myslis. Nechapem, pribliz viac co chces presne vediet.
eloquent_heyrovsky

Príspevok od používateľa eloquent_heyrovsky »

cisto dostrel keby som stielal rovno az dokym nepadne gulka na zem... :) teda ci by prestrelila napriklat taku 300m siroku rieku ...
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

tak ked chces strielat 300 m so 630 :D tak na to rychlo zabudni asi tak 25-30 je ucinny a dalej je to nic
eager_nobel

Príspevok od používateľa eager_nobel »

Ja som strielal na 60 metrov na stupel z petflase a trafil som ho na prvi sup a prestrelil som ho.Pouzil som normalne diabolky match a mam vzduchovku slaviu 631 lux z optikou nastelovanou na 10 metrov.
infallible_shockley

Príspevok od používateľa infallible_shockley »

to je NEMOZNE, prestrelit na 60 metrov vrchnak z PET flase, moja Deltamax neprestreli uz na 50 metrov PET flasu..len ju odhodi :roll:
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

The Jarko klobuk dole....trafit a ešte aj prestrelit.... :o
Ja mam 630 skoro novu,ale myslim,že nad 20-30m,už neprestreli ani tvrdši karton a pokles na 30m bude minimalne 10cm.Ale ako pišem ja mam len 630-ku.Nie som vzduchovkofil,ale myslim že s bežnymi je realna presna strelba tak do 20m.S tymi silnejšimi s lešou optikou napr:Hamerli combo900),možno do 30m.....to je moj subjektivny nazor. :)
Naposledy upravil/-a Peter Elektro v 23 Júl 2010, 14:18, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Ja som »

Poprosim presunut medzi "Vtipne veci" :lol: :lol: :lol:
eager_nobel

Príspevok od používateľa eager_nobel »

Mna netrapi ze mi neverite.VOBEC a dokazovat vam to nemusim.A som si na 100% isty ze by to islo spravit aj zo 630 len musu byt dobre nastelovany puskohlad nova struna,tesnenie hlavne,tesnenie piesta a musi to byt namazane tymto olejom: http://img694.imageshack.us/i/b770000.jpg/ ten olej je zazrak mohol som vzduchovku namazat hocicim a nikdy to nebolo ako toto.
medonos
častý prispievateľ
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa medonos »

Keď som sa ako chlapec hrával zo vzduchovkami dostrel som skúšal na rybníku pri kľudnej hladine ...
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Ja som »

V poho Jarko, vsak neber to v zlom alebo osobne, mne len pride vtipne jak sa tu ludia hadaju kvoli blbostiam :)
K tym streleckym vykonom pokial to je pravda tak klobuk dole
inspiring_nightingale

Príspevok od používateľa inspiring_nightingale »

Ani sa nedivim, ze mu ta slavia tak "dobre" striela s tym olejom, ked ma bod vzplanutia 150°C. Cize naskor ide o dieseling ako "svina". :oops:
A s naftou kvapnutou na diabolku by to mozno bolo este lepsie. :D
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Konecne normalna odpoved, najblizsie k pravde snad 8) velmi zaujimave by bolo merať odchýlky ustovych rýchlosti, +-100m/s? :lol:
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Ja som »

mzprx napísal:Ani sa nedivim, ze mu ta slavia tak "dobre" striela s tym olejom, ked ma bod vzplanutia 150°C. Cize naskor ide o dieseling ako "svina". :oops:
A s naftou kvapnutou na diabolku by to mozno bolo este lepsie. :D
noo ked mam byt uprimny neviem neviem ci ma SLavia 630 dostatocny "tlak" resp, ustovku na to aby mohol vzniknut dieseling, co som pocul na slabsich vzduchovkach vraj dieseling moc nejde..
inspiring_nightingale

Príspevok od používateľa inspiring_nightingale »

To nesuvisi s tlakom, ani ustovou rychlostou, ale s mierou stlacenia vzduchu. Aj keby bol kompresny pomer len 1:10 (10cm voci 1cm stlacenia piestu), tak by pri teplote vzduchu 25°C, bola teplota vo valci cez 200°C. Olej pre pneumaticke naradie, je olej s nizkou teplotou vzplanutia - podla udajov vyrobcu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"