Vzduchová pištoľ na terčovú streľbu

gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

V podstate pazba je z dreva , je preto aj vhodný materiál na menšie úpravy. Celkovo ako objemovo mi to vyhovuje sem tam vyčnelky som tiež poobrusoval , tak lepšie pasuju okolo prstov . Pod cielnikom mne sa zdá že keď sa posunie smerom do zadu tak sa nedotkne dreva-pazby. A ešte sa počíta že sa upravi ram vo vnútri pazby s nastav.skrutkami a potom je to OK. Ale som to zbrusil decentne z vrchu , pre mňa je to super . Este mám priestor v zlepšení sa a skúmaní ostatných diaboliek a atď..
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

gabrielm6 napísal:https://ulozto.sk/!atVKADKJM/steyr-evo-10e-zip
Heslo na stiahnutie aaaa
Ospravedlňujem sa :
Heslo je: aaaaa
Nie 4x ale5x .
Používateľov profilový obrázok
aparapi
častý prispievateľ
Príspevky: 617
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa aparapi »

Zdravím. Čo si myslíte o pištoli MK 8 – MATCH od Tau Brno?
http://www.taubrno.com/product/vetrovky ... _-orech/27
Pištoľ chcem hlavne na udržiavanie "streleckej kondície" v zime (strelecká disciplína, ktorej sa venujem, sa dá strieľať len v lete a keď po zimnej pauze prídem na jar na strelnicu, tak moje výsledky sú strach a hrôza, kedže štvrť roka vôbec nestrieľam) a keby mi to aspoň trocha išlo, tak aj skúsiť nejakú "zimnú vzduchovkovú ligu". Ostatné, čo (by) ma zaujalo (Steyer...) je minimálne dvakrát tak drahé ako Tau-ka a určite s tým nebudem strieľať dvakrát tak dobre :D
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

V zime vzduchovkarcim z rovnakeho dovodu ako Ty, ked som sa rozhodoval co si kupim zmyslal som podobne. Bol som dost nalomeny na vzduchovku od Alfa-Proj (http://www.strelivo-zbrane.cz/volne-pro ... ovky-alfa/) no nakoniec sa mi podarilo kupit jazdenu Steyrku za velmi dobru cenu. Vzduchovku "nevystrielas" a tie renomovane jazdenky za dobru cenu sa v streleckych kruhoch objavuju dost pravidelne..
99% ludi s ktorymi som sa rozpraval mi ako prvu vzduchovku odporucali TAUku (7). Ano, je to "dedecek" ale co sa presnosti tyka siahnut mu na dno nedokaze kazdy. Ma vsak jednu "nevyhodu": je na CO2. Prave preto som aj ja poskuloval skor po zbrani na vzduch. Nech sa uz rozhodnes akokolvek uisti sa ze si k pistoli budes vediet zohnat aj pazbu ktora Ti bude sediet..
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

aparapi napísal:Zdravím. Čo si myslíte o pištoli MK 8 – MATCH od Tau Brno?
http://www.taubrno.com/product/vetrovky ... _-orech/27
Pištoľ chcem hlavne na udržiavanie "streleckej kondície" v zime (strelecká disciplína, ktorej sa venujem, sa dá strieľať len v lete a keď po zimnej pauze prídem na jar na strelnicu, tak moje výsledky sú strach a hrôza, kedže štvrť roka vôbec nestrieľam) a keby mi to aspoň trocha išlo, tak aj skúsiť nejakú "zimnú vzduchovkovú ligu". Ostatné, čo (by) ma zaujalo (Steyer...) je minimálne dvakrát tak drahé ako Tau-ka a určite s tým nebudem strieľať dvakrát tak dobre :D
VzPi Ti určite veľa dá ale je to úplne niečo iné ako perkusný revolver, kt. tu podľa príspevkov strielaš. Čiže budeš v niečom dobrý ale bude to niečo úplne iného ako čierny prach.
Nemíňal by som takto energiu, čas a peniaze a radšej sušil s perkusom.
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

..Stefan Ernst striela celu zimu v Jarovciach vzduchovu pistol (a vie preco to robi).
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Iste, to vie len on.
Mne to žiadny prínos neprinieslo. Lebo iná charakteristika spúšte, iný úchop.
Mierenkou som začínal. Áno presne tam.
Oveľa viac sa mi osvedčilo sušiť so sezónnou zbraňou.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"