Hammerli vs Hatsan

friendly_hypatia

Hammerli vs Hatsan

Príspevok od používateľa friendly_hypatia »

Poradte my prosim ktora vzduchovka je lepsia na strelbu na vzdialenost 30-40m hammerli_hunter_force_900_combo kal.4.5 alebo hatsan_125_kal.5.5 Dakujem
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

No keby bol hatsan v cal. 4,5mm tak su vykonovo cca rovnako takze dostrel tiez rovnaky okolo 50 metrov avsak hatsan ma zalamovaciu hlaven-menej presny a je to sistem DODO cize dorob doma...da sa sice tunning ale neni to bohvieco hammerli je sice cina ale neni s nou problemy az na upravene kusy...stazuju sas len na gunshope ale oni mali upravene kusy a niekto na nich p****** system poistky a potom sa cuduju ze striela sama...ale s neupravenymi niesu problemy..aspon s mojou nie..nechvalim ju sice ale strielat sa s nou da a silu ma riadnu.
friendly_hypatia

Príspevok od používateľa friendly_hypatia »

JA sa tiez priklanam k hammerli.....a smiem vediet odkial ju mas? som ju pozeral na colosus.sk
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

Ano aj ja ju mam z Colosus...su ochotni vozia aj na Slovensko a cena je tiez ok ...ale teraz ju zlacnili aj na www.merkuria.net a z tade by si ju mal skor doma ale ja by som sa tomu shopu vyhybal lebo presne z tade su tie pokazene hammerli co sami strielaju
friendly_hypatia

Príspevok od používateľa friendly_hypatia »

Dakujem za radu bude to teda z colosusu, a este by som sa chcel spytat co je to(strucny popis) ,,regulace paralaxy" na tom puskohlade.
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

To znamena ze pri nastrelovani mozes regulovat ten kriz co budes mat v puskohlade..aspon ja to tak viem...tam budes mat take veci v tvare srobu a staci ti jeden srobovak diabolky a terce a nastrelis si puskohlad
eager_wiles

Príspevok od používateľa eager_wiles »

čaute predám vzduchovku Hämmerli Hunter Force 900 Combo , má vystrielané cca 700 brokov , zakupená z Merkuria.net cena 100 Euro , , dôvod predaja: som z blavy a nemám čas ani miesto kam chodiť strielat , mozem poslat fotky alebo aj predviezt v akcii ak si z BA
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

regulacia paralaxy je zaostrovanie kriza samotneho nie celeho obrazu lebo ked sa divas na vzdialenost 50 m s paralaxou nastavenou na 10 m kriz sa ti bude zdat tenky alebo ho nebudes dobre vidiet ze bude priesvitny atd. teda si to doostris a mas kvalitny obraz cielu aj kriza.
friendly_fermi

Príspevok od používateľa friendly_fermi »

priklanam sa k hammerli
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

ja mam hammerli 750 a je super...strielal som aj s hatsanom 80 ale hammerli sa mi zda lepsia
eager_galois

Príspevok od používateľa eager_galois »

ja mám Hatsan 135 ..trocha upravený: úsťová brzda, tažisko posunute viac k botke, váha 5.5kg. Na potkanov či inú škodnú vyhovujúca, na 120m sa dá bez problemov trafiť A4-ka . Nástrel na 50m, strelivo JSB exsact 0.547g (s tým chodí najlepšie) : http://imageshack.us/a/img191/2149/snmka0710.jpg
http://imageshack.us/a/img441/4761/dsc01382f.jpg :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"