Lov skodnej so vzduchovkou

eloquent_banzai

Príspevok od používateľa eloquent_banzai »

Milox pocuvaj ak chces vylakat tych potkanov von aj cez den tak si zozem aspon trosku cerstveho hnoja "vonaveho" !!! a daj ho pri dieru ako salamu neviem teraz presne ci prasaci alebo kravsky opytam sa deda my sme potkanov vzdy lakaly tak a bolo to dost rychle!!! akurat sme nemali vzduchovky ale nad kazdou dierou stal clovek s lopatou nad hlavou a cakal vacsinou to netrvalo viac nez 5 minut !!!!! akurat ze ty pouzijes vzduchovku... a na lov v noci ak chcete nieco vidiet tak si zozente UV neonku to je ta fialova pri nej vsetko biele ziary... ja som pouzival dve neonky a nemal som problem ale neviem kolko svetla ti prejde cez puskohlad ja som strielal cez klasicke mieridla bohuzial uz potkanov nemame takze nemam co strielat :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: smola ale nevadi cez leto budu skorce... a pointa UVcka zvierata nevidia UV svetlo maju normalnu TMU aspon tak som sa docital .... CUS DZUS BAMBUS
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Dik za radu, musim skusit.
Lebo uz ma seru tie potkany. Behaju od suseda ku nasim sliepkam. Normalne tie sliepky sa uz ich ani neboja. Minule som videl ako potkany spolu zo sliepkami zrali. Kym pribehnem pre vzduchovku su prec.
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Takze len jednu otazocku: ci mysi a podobna haved bude vidiet ked si na nich budem svietit UV svetlom?

Za tuto zimu som v pivnici popravil uz 20 mysi a uz su take vychcane ze len zasvietim uz zdrhaju do dier co maju vyhryzene. Minule roky ich byvalo tak 2-3 mysi pri zemiakoch a zite pre sliepky, ale teraz si prehryzli dieru. Vsetci mi hovoria ze ju treba zamurovat, ale ja nechcem lebo takto mam teoreticky neobmedzeny pristup mysi :D . Stale nove a cerstve :D

Zatial som sa vybavil takto.
http://facka.sk/index.php?page=search&n ... vzduchovka
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

oki
Naposledy upravil/-a inspiring_mclaren v 21 Júl 2009, 14:13, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Chlapi ked uz robite taketo blbosti,aspon to sem nedavajte :roll: este aj foto.Kazdy robi blbosti ale bacha este sa toho niekto chytí :!:
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Pripajam sa k Balistikovi....

Tu foto radsej vymazte...

Netreba zbytocne provokovat....
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

SKULLMANN, prečítaj si veterinárny zákon a zistíš, že páchaš trestný čin. Zabíjaš bez dôvodu a bez povolenia zvieratá. Hrozí ti dosť masná pokuta, ktorá sa môže zmeniť pri opakovaném konaní až na trest odňatia slobody. A samozrejme potom zabudni na vydanie ZP ...
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

A co ak nezabijam bez dvovodu? Co ked mi tie mysi dokazu sa rozmnozit v pivnici a narobit tam taky smrad a bordel ze sa tam neda vydrzat. Zrno co sme mali vo vreciach pre sliepky dierave a rozvlacene po celej kotolni. Namocene v rohoch a ten smrad... No co mam snimi urobit? Ked su uz take vychcane ze ked im dam vonavucku salamu do pacse a oni ku nej ani nepridu. Tak ich strielam. To by potom podla zakona som nemohol ani nastavit pascu na mys.

Nestrielam NIKDY bezdovodne napriklad po vrabcoch alebo inych vtakoch, dokonca ich cez zimu este aj prikrmujem. Ale ked vidim ako sa do kurina ku sliepkam snazi dostat hnusny potkan velky ako macka tak to nie! Strielam :!:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Neviem ale nik tu nehovoril o mysiach,potkanoch :roll: jednalo sa o škorce :!: jasne je ze mysi,potkani a pod.O.k ved na to sa kupuju pasce,ale nie na vtactvo,su vtaky aj skodne ale na ne maju pravo len polovnici.Tu islo hlavne neuverejnovat fotky mrtvych vtakov na forum a pod. :!:
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Jaj tak... ja som si myslel ze preberate lov na mysi lebo ziadne skorce som tu nevidel, uz boli zmazane. Myslel som ze reagujete na moju fotku co mam vyssie :wink:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Len nech nas zas nehadzu do jedneho vreca,chlapi aj cez PM sa ide pochvalit :lol:
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

okso napísal:... a pointa UVcka zvierata nevidia UV svetlo maju normalnu TMU aspon tak som sa docital ....
"Z potkaních zmyslov je zrak na poslednom mieste. Na sietnici sú dva druhy svetlocitlivých buniek - tyčinky a čapíky.Tyčinky pre čb videnie (svetlo a tma) a čapíky pre farebné videnie - z nich majú len dva druhy (človek má tri), a to citlivé na svetlo zelené, a svetlo modré (človek plus červené), ich citlivosť je teda posunutá ku kratším vlnovým dĺžkam, do UV spektra, teda rozoznávajú modrú, zelenú, fialovú, a "ultrafialovú" farbu. Celkovo však farby vnímajú špatne -> malý počet čapíkov."

....takže treba červenu lampu!
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

ja som tu dal iba jedno foto ale pozrite si tento odkaz
http://www.crowbusters.com/gallery.htm
infallible_ardinghelli

Príspevok od používateľa infallible_ardinghelli »

ak by sa vam nechcelo cakat kym pride obet mozete sa inspirovat na http://elipsa.org/hahaha/ :wink: kliknite "vodka a mys_" ked sa vratite obet bude cakat :twisted:
inspiring_goldberg

Príspevok od používateľa inspiring_goldberg »

Constantine napísal: Keďže mala mať silu 220 m/s a samozrejme prevrtali hlaven tak mala len okolo 150 diabolky len plula tak som sa s nou pohral a dostal som celkom slusnych 315 m/s.
myslel si piest nie? :?:
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"