Lov skodnej so vzduchovkou

inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Dnes som skolil v garáži poriadne veľkého a tučného potkana. Skoro ako mačka bol veľký. Aké strelivo by ste odporučili na takéto veľke príšery? Mal som poruke len klasické guličky a aj tých potreboval viac.
Potrebujem niečo okamžite účinne.
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

najlepsie su s plochou hlavickou...narobia najviac skody...spicate len preletia a hlodavec este stihne utiect pokial dokona
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Proste môj pes stále vštekal v garáži na pneumatiky tak ma napadlo že tam bude myš. Tak som zobral pár guličiek do vačku a išiel sa tam pozreť. Odtiahnem pneumatiky a tam potkan ako mačka, a díval sa na mňa. Zostal som stáť ako obarený :D a brat mi podal potom vzduchovku. Skonal až po 4 ranách ztoho 2 do hlavy. Bolo mi ho chvíľu aj ľúto. V tej bolesti začal hrýsť do betónu :x . Teraz ma štve že som si z izby nezobral ploché oceľové strely čo sú v plastovom púzdre.
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Diabolky Hollow point su ovela ucinnejsie ako ploche. Doporucujem.Su to tie co maju v hlavicke jamku.
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

to hej ale nie kazdy ma take doma...najbeznejsie su ploche, spicate a s oblou hlavickou
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Levicke nemaju o nic väcsi ucinok ako bezne diabolky(iba cena zvykne byt podstatne lepsia). Ked uz tak Gamo Expander alebo Crosman Destroyer ...ale je to podla mna zbytocne, staci nabit diabolku obratene a ucinok je neporovnatelny ;-) a podla typu aj presnost ostane zachovana na 10m.
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

No ked nabijes diabolku opacne, urobis dost velku blbost Preco? Ak to neni plocha diabolka, vzduch ju obtecie a polovica pojde cez vyvrt...

Najlepsie Hollow Pointy robi Crossman a Walther.
http://www.zbrane-frano.sk/shop/proginf ... -point-500

Obrázok
Naposledy upravil/-a inspiring_hopper v 24 Jan 2010, 21:50, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Anti Kapitalista 47 napísal: ...
To by malo zabrať na potkany ale strieľať na myši v pohybe je podľa mňa so vzduchovkou prakticky nemožné. To by netrafil ani Gunny Hatcook.
...

Prajem ti Good Hunt.
a čo tak ... :lol: :lol: :lol:
Chuck Norris má dve rýchlosti, chôdza a zabíjanie, ale nedá sa medzi nimi rozoznať, lebo Chuck Norris zabíja aj počas chôdze.
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Kamos dnes zastrelil hadam dva kiloveho potkana s S620 na dve rany do hlavy ale boha on skakal meter do vzduchu ten potkan po prvej rane, taky bol uplne mimo :D
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Niečo som minule skúšal ako mi radili už viacerý. Zobral som diabolku a jemne žiletkou som jej ten košík zozadu narezal na 4 časti a jemne postlačal tak aby vyzeral normalne. Otočil som ju a dal do vzduchovky. Strelil som na take vačšie jablko a kde vletela bola len dierka, ale kde vyletela odtrhlo pol jablka :D . Diabolku som našiel krásne otvorenú a mala šírku skoro 1 centimeter, a vyzerala ako templársky kríž :D ....tomu sa hovori odovzdanie energie. Skúste to.
Podarilo sa mi stakou diabolkou trafiť myš priamo na hlavu :x . Škaredý pohľad, nezostalo snej skoro nič, úplne cela bola namotana na diabolke :x . Ale tak sa mi to páči, netrpela, ani nepípla :wink:

EASA: to si mal vidieť čo dorabala ta moja príšera po rane :D strelil som ju v garaži pri pneumatikach. Vbehol do jednej a behal stale dookola a bláznel ako šalený :D
...ale keď mám pravdu povedať tak potkanov mi neni ľúto po tom čo nakazili nášho psa niečím a skoro nám skapal (tuším Leptospirózu dostal)
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Milox

Takéto veci už fungujú dávno a vo väčších kalibroch , ako je vzduchovka ...
A majú aj opodstatnenie ... :wink:

http://www.kunai.estranky.cz/stranka/strelivo
friendly_fermi

Príspevok od používateľa friendly_fermi »

dostal som chut zapolovat si na potkany.uz len treba najst miesto vyskytu.neviete o niecom
friendly_colden

Príspevok od používateľa friendly_colden »

Treba sa vybrať na Luník IX :twisted: :twisted:
friendly_fermi

Príspevok od používateľa friendly_fermi »

videl som minule v telke,to by bol masaker.........hadam 500 potkanov pokope.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"