Gamo PT-85

Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 12 years 11 months

Gamo PT-85

Príspevok od používateľa Vaquero »

Dcérka (9) si prečítala článok v poslednej Streleckej revue a pýta si na Vianoce túto zbraň. Má s tým niekto skúsenosti? Pozrel som si ceny a ak to má zmysel, asi by som jej to objednal. Budem mať aspoň jednu vianočnú povinnosť z krku.
inspiring_shockley

Príspevok od používateľa inspiring_shockley »

Sympaticky prispevok (aspon vidim co ma caka o par rokov) hodny aspon takejto odpovede:

http://www.pyramydair.com/s/m/Gamo_PT_8 ... istol/2208

snad pomoze.

:)
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

S Pyramydair aj s GunDepot som si dopisoval jak cesky zandar. Sice boli velmi slusni a odpovedali rychlo s ohladom na casovy posun, ale nakoniec nic z toho, to postovne ma odradilo. Proste to nechcu poslat normalne postou, co je najlacnejsie, ale silou-mocou to posielaju roznymi dorucovatelskymi spolocnostami. Darmo som im vysvetloval, ze my Slovaci platime DPH este aj s postovneho. Skoda, vyber maju slusny, aj ceny dobre.
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Vďaka, Deputy, prečítal som si recenzie a vyšlo mi, že tie kritické sa týkali hlavne výkonu, o ktorý mi až tak nejde. Amíci jednoducho chceli použiť vzduchovú pištoľ na účely, na ktoré ani nie je určená.
inspiring_benz

Príspevok od používateľa inspiring_benz »

Ahojte, neviem ku ktorej Gamo teme pridat dalsiu otazku ohladom tej temy tak toto vyzera byt viac zamerana je podla vas kvalitna Gamo P 900 na strelbu ako trening presnosti alebo ju neodporucate? (ak ste onej nekedy poculi)
ozon
expert
Príspevky: 353
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa ozon »

k ziadnej. ak nie je, zaloz novu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"