Crosman low action cowboy BB rifle

friendly_goldstine

Crosman low action cowboy BB rifle

Príspevok od používateľa friendly_goldstine »

no nekup to za tu cenu,tak som si hned zo startu objednal dve.aj s 5 krabickami streliva,sak nebudeme trocharit,ked sa do zasobnika vojde 700 BB guliek,cal 4.5...kurna a važne dosiel balík ...hned zo startu sa ma poštarka pytala či som si nechal poslať guličky,zaskočila ma,a ano,jedna tuba s gulkami volne pohodena otvorena v krabici poteší ucho na potras...
vybalím nabijem,...važne pol pixle brokov do nej vliezlo,.prvy dojem za ty penize co chces vole.inka pekny hračka pre decka,...a ja som predsa velke decko.jediny kto ma traz predo mnou rešpekt je cap.ine som netrafil ani prd.zatial ale bavím sa náramne.tvrdé natahobvanie,že by človek čakal ranu jak z kanona,....male decko velmi ťažko natiahne.ale balistická krivka viditelná volným okom po desiatich metroch silne pripomína meteorit.žeby zemský magnetizmus na tomto mieste výrazne pridal na g?hm,...asi to bude tým že sila vzduchovky je v jej použití ako sečnej zbrane asi,myslim že potkan by mal chvilu modrinu to je asi všetko...
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

pretekarsky sa striela z BBckovych vzduchoviek na vzdialenost 4,5m, takze "meteoriticka" trajektoria sa na vzdialenost 10m a viac sa viac menej ocakava :D ...
Naposledy upravil/-a sirdo v 08 Apr 2013, 14:06, upravené celkom 1 krát.
DDT
prispievateľ
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 13 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DDT »

maxi1969 napísal:.....inka pekny hračka pre decka.....
Bacha...hracka to urcite nie je, oci to vystreli spolahlivo, deckam by som to istotne do ruk nedaval a nespoliehal sa na to ze to "nenatiahnu".

Tak isto....Airsoftky a ine BB zbrane su stale zbrane kategorie D tak ako bezne vzduchovky.
friendly_goldstine

Príspevok od používateľa friendly_goldstine »

sakris,a to mysliš vážne?šak to ked by som sa postavil na startovu ciaru,hodne skočil dopredu,a este aj s natiahnutou rukou,a v nej tu pusku,tak by som ten terč asi aj zhodil,....a to ale strielaju len male deti,či to si myslel vážne?že dospelí?
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

nerobim si srandu, staci si precitat pravidla tohto sportu, kapitolu 6 (Range standards), odsek 6.4 (Shooting distance)...
http://compete.nra.org/documents/pdf/co ... b-book.pdf

no a k tomu strielaniu do oci a spolahlivemu vystreleniu si oka len tolko...
http://youtu.be/tpYN6wsUrVY
samozrejme nikomu neodporucam to skusat nazivo...
friendly_goldstine

Príspevok od používateľa friendly_goldstine »

je mi jasné že zákon je zákon,..ale všetci sme vyrastali na vzduchovkách,...a celý civilizovaný svet všetky decka mali niekedy v živote skúsenosť so vzduchovkami,.....k mojmu detstvu vzduchovky patrili,.....samozrejme určite aj k tvojmu....a toto je hračka.nech sa mi kto chce ako chce nahlas smeje,..decka by sa mali od malička učiť nzaobchadzať aj s nebezpečnými vecami,....lebo navyky a vlastne skusenosti su vo vychove k nezaplateniu.ked som napriklad strelil svojho prveho vrabca,ustrelil som mu lrn krídlo,a potom som ho doma krmil lebo mi ho bolo luto,samozrejme že aj tak zhebol,ale som cely večer preplakal pod perinou,už ked som ho strelil......a uvedomil som si vtedy čo som vlastne spravil už vtedy ked išiel trepotajuc sa dole že ja som ho trafil,a kvoli mne zomrie....odvtedy som vzduchovku používal naozaj učelnejšie,len na ciele ktoré boli nepriatelom,ako okna lampy,strašiaci,terče,potkani,holuby...a nie nevinnou obeťou,ako vtáčiky a podobne.dneska decka vychovane na videohrách,maju pocit že headshot sa vylieči medikitom,a v realnych postavách človeka vidia len bezduchý terč......v tomto vidím vetší problém ako v pytomej vzduchovke ktorá má menšiu devastačnú učinnosť ako dobrý prak z leteckej gumy dvojmo,alebo trojmo natiahnuty na celý rozmach až za ucho s ocelovou gulou z ložiska.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"