Remington 700 Police / 700 MilSpec SS 5R

inspiring_lalande

Príspevok od používateľa inspiring_lalande »

Vidím že tu nikto nevie pomôcť, čo som sa dočítal na USA fórach, sú tieto vyťahovače dosť problematické, vie mi niekto povedať kde by som kúpil ten vyťahovač? Poprípade kto by mi to prerobil na SAKO vyťahovač?
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

vytahovac vyzera OK ale ved tam mas prasknuty zaver, treba to vidiet a skusit
Ares
občasný prispievateľ
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa Ares »

Turbiak má pravdu. Docela by mě zajímalo, kdo ti tu zbraň prodal, protože podle fotek dostal ten závěr dost slušně na prdel. Jestli to bylo opravdu jen 50 ran bych si podle toho jak vypadá nebyl vůbec jist
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Dátum registrácie: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Zdravím, chalani nemáte niekto weaver základňu na Remington 700 LA s náklonom 20MOA? Objednal som ju cez Midwaydeutschland, prišiel mi mail, že v najbližších dňoch obdržím faktúru a už je to pomaly 2-3týždne a nič. Doteraz mi vždy poslali všetko, väčšinou dopredu, platil som až po obdržaní tovaru ale teraz neviem kde je zádrhel. Nie je problém ju objednať aj inde, ale tu je oceľová za cca 100euro.
inspiring_lalande

Príspevok od používateľa inspiring_lalande »

Takže vyťahovač došiel z ProArms za 3 dni za 27 EUR s poštovným, v ten istý čas som objednával aj z USA shop "Brownless" (aby som mal do zálohy, ale v podstate som ani nedúfal že ho pošlú, lebo som počul že súčiastky na zbrane neposielajú) prišlo za 6 dní, cena 18 EUR s poštovným.
S novým všetko funguje ako má, ide ľahko, nábojnicu pekne vyhodí. :idea:
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

kazdopadne je ten zaver poskodeny.... ktovie co sa s tym robilo a ake naboje sa strielali...
peto454
občasný prispievateľ
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa peto454 »

Mne presne takto dodrbali zaver v skusobni v Ke. Svojho prveho Remiho SPS Varminta som si doviezol zo statov na vlastne triko a samozrejme trebalo v nasom Slovakistane este robit tlakovky. Tak som dosiel do skusobne, nechal im gun, ze za cca hodinu to bude hotove. Ake bolo moje prekvapenie ked mi chlapik za tu hodkku povedal, ze puska nechce vyhadzovat prazdne nabojnice a ze ten zaver vyzera ako by na nom bolo nieco odlomene. Vyzeralo to presne tak ako tvoj zaver maclos. Vytahovac zlomeny a zaver po obvode trocha nastrbeny. Sklamanie samozrejme velke. Od Brownels som objednal novy vytahovac. Na dalsiu tlakovku som uz ale trval na tom, ze budem pri skuske aj ja. Bolo mi to umoznene. Skusobny naboj je vraj cca 30% viac naloborovany ako je inak bezne maximum. Vystrel puska samozrejme prezila v pohode, ale sok [aspon pre mna] prisiel az ked chcel chlapik dostat nabojnicu von z komory. Neslo to rukou, tak zobral drevene kladivo a zacal trieskat po kluke zaveru. Stihol asi 2x kym som ho slusne upozornil, ze nech si takto trieska po svojom majetku. Potom uz len pekne asi 2-3x dovrel a zasa otvoril zaver a jemne poklepal tym drevenym kladivom po kluke a zaver v pohode otvoril. pri druhom a tretom vystrele uz to islo lahsie. Takze asi aj takouto cestou sa mohol tvoj uzaver dostat do stavu v akom ho mas teraz. Inak po vymene vytahovaca, uz s vyhadzovanim nabojnic problem nebol. Puska ako viem, tak doteraz odstrielala okolo 2000 nabojov a vsetko funguje tak ako ma.
inspiring_lalande

Príspevok od používateľa inspiring_lalande »

Po všetkých "kladných" radách čo som dostal, prvá čo ma relatívne dosť ukľudnila, díki Peťo.

<upravil yarco>
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Maclos:
Pravidlo fóra č. 9 - Necitujte príspevok, ktorý bezprostredne predchádza vášmu.
inspiring_lalande

Príspevok od používateľa inspiring_lalande »

OK, nečítal som SORRY.
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

to peto454 a maclos ale stale nemate vyriesene co pisal TURBIAK

TURBIAK napísal:kazdopadne je ten zaver poskodeny.... ktovie co sa s tym robilo a ake naboje sa strielali...
jedna vec je ze ste viacmenej "mozno" odhalili pricinu - prelaborovany naboj ale nemate odstranenu zavadu teda ciastocne ano ze vam vyhadzuje naboj ...
na vasom mieste by som to tak ci tak dal pozret puskarovi



co sa tyka naboja o 30% "silnejsieho" osobne som zaviezol mosina na tlakovky do BA a tam cez neho "neprehnali ziadnu gulu" :shock:
Používateľov profilový obrázok
xmaster
prispievateľ
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa xmaster »

nazdar chlapi,
zaujimala by ma "zivotnost" hlavne na remington 700 police...
ide o to, ci by ste si dali nejaku hranicu max. vystrelov z hlavne a to na lovecku strelbu, resp. sportovu do 300 m kde by strelba touto zbranou uz bola vylozene nepresna...
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5147
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Kolko tisic ran vystrelis rocne z gulovnice?
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Dátum registrácie: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Tak,tak ako pise Lovec..zbran ako stvorena do pohonu, na pirs :mrgreen: :mrgreen: ..na polovackach budu na teba pozerat ako na idiota, zvol nieco v polovnej verzii, ked uz chces 700-vku a k tomu dalsiu 700-vku na sutaz. A zase polovat v horsich svetelnych podmienkach povedzme s osvetlenym mildotom, poviem ti ziadna vyhra. Pri dobrom splne o.k... Ale inac zabudni.
Používateľov profilový obrázok
xmaster
prispievateľ
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa xmaster »

lovec: ja za rok asi tolko co ty mozno za lepsi tyzden :D :D :D

v tejto strelbe som zatial novacik, preto ma zaujima nazor v tomto skusenejsich...
chcel by som s tym zacat, len asi ako vela inych by som chcel jednu zbran na polovnictvo a sucasne aj na sportovu strelbu...som si vedomy aj toho, ze to nebude "to prave orechove" ani pre jednu disciplinu, ale zivot je plny kompromisov :D :D :D
mam moznost kupit jednu pouzivanu 700-ku Police, z ktorej bolo podla majitela strelene cca. 2000 ks a preto ma na to zaujima vas nazor...tu na fore som nezachytil ze by sa k tomu niekto nejako zvlast vyjadroval...
Napísať odpoveď

Návrat na "Poľovné zbrane"