CZ 750

vigorous_shaw

CZ 750

Príspevok od používateľa vigorous_shaw »

ahojte ako sa mate potreboval by som zistit cije dobra CZ 750 na polovne ucely napiste mi potrebujem na diviaky z vacsej vzdialenosti.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Za tie peniaze rozhodne NESTOJI, rovno kup SAKO TRG
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Podla mna nie je tych penazi hodna. A mozno aj radsej o nieco vykonnejsi kaliber,nejaky ten prebytok energie nikdy nie je na skodu.
Kupil by som dostupnejsiu zbran,moznosti su siroke a zainvestoval do spickovej optiky a montaze.
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Suhlas s lovcom a TURBIAKOM, cenovka tej zbrane nezodpoveda hodnote, a je dost inych zbrani ktore by boli na dany ucel vhodnejsie. A aj ked neviem co presne povazujes za "vacsiu vzdialenost", ak hovorime o povedzme 300-400m (cca dvojnasobok u nas beznych polovnych vzdialenosti :wink: tam nemusi byt ta zbran ani nejak extremne presna.


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

ano maju pravdu cena CZ 750 S1M1 je privysoka ale ak si mal na mysli CZ 750 oznacovanu v katalogu ako S2 M1 s laminatovou pazbou myslim ze cena je okolo 1.500 eur a zbran je v pohode a ku zbrani je aj Harris dvojnozka ktoru ku niektorym zbraniam treba dokupovat zvlast.Inak hodil som kratky poznatok o tejto zbrani do sekcie sniper.
Ano niektori strelci mi budu oponovat ze za tu cenu sa da kupit povedzme TIKKA ale najvacsi problem je ako byva zvykom ju ZOHNAT v SR :( :( :(

no a zase cena povedzme nejake to SAKO TRG je tusim okolo 2.800 EUR zaklad plus nejake doplnky a optika
inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

Ja mam Tikku T3 varmint, cakal som na nu Skoro rok ale oplatilo sa az na tu pazbu je to fakt neporovnatelna s CZ , CZ S2M1 a S1M1 neurobili na tej puske uplne nic okrem LW hlavne za tie peniaze mas aj TRG cko moj predajca ho dotiahne sice s malym rabatom za 2000 Eur v zaklade ,
alebo SSG 69 mas do cca 1600 EUR , alebo remington, HOWA cokolvek ine
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

ano TIKKA je fakt super zbran strielal som kamosovou 6,5- kou a vsetky strely isli skoro jednou dierou.
keby neboli take dlhe cakacie doby na dodanie tak by som nevahal ale zase ja som spokojny aj s mojou CZ 750 S2M1.
Inak ta cena za SAKO TRG co uvadzas je zaujimava kde sa to da za tie prachy kupit?
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

kupis v PO u soltesa...
prebijas do tej CZ 750 tky???ake mas vysledky
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

mam este nejaku zasobu LAPUA silver jacket scenar 10,85 g 167 gr ale pomaly sa minaju,minaju :( :( :(
asi mi nic ine nebude ostavat len sa naucit prebijat tak zatial si zbieram aspon prazdne nabojnice.Najhorsie je ze vsetko sa neda stihnut pistol,puska este daku brokovnicu by som rad a uz to ide- naboje po celom dome sa valaju :lol:
inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

RADO skade si ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Poľovné zbrane"