BAJKAL 153

inspiring_gould

BAJKAL 153

Príspevok od používateľa inspiring_gould »

Ahojte zaujimalo by ma aké máte skúsenosti s Ruským automatom Bajkal 153?

Vydeo-http://www.youtube.com/watch?v=--GbVKwDfNU

Dakujem za váš názor!
inspiring_gould

Príspevok od používateľa inspiring_gould »

tak čo priatelia nenajde s anikto, už sa schyluje ku kúpe aj povolenie je už doma!!!
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

na lovuzdar je o ňom vytvorená kratšia téma
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Moze byt. Bude sa musiet trosku rozbehat a nikdy nebude 100% spolahlivy s lahkymi naplnami 24g a 28g, ale inak pomerne obstojny kver. Sice sa jeden kamosovi v Srbsku na prepeliciach rozpadol (zaver), potom presiel na Benelli. Ale s tym treba pri tej cene ratat. Takisto poznam dalsich co s tym bez problemov poluju.....
inspiring_gould

Príspevok od používateľa inspiring_gould »

Tak že dnes som bol kúpiť MP 153! prvé dojmy po otvorení original zabalenej krabice zbran bola precízne zabalená na moje prekvapenie.Prvá cesta bola na strelnicu kde som vyskúšal kritie a či vôbec funguje vybuchal som zhruba 150 nábojov 3. 3,5. 4. 4,5 5. flinta šlape úžasne aj kritie je ok strielané bolo s plným čokom.Po výmene čoku za cilinder prišly na rad jednotné streli :shock: ideálne do pohonu na čiernu presnosť 10cm kruh na 40m.Cena zbrane bola 460 eur v šuranoch u Jágra.
Obrázok

Obrázok
inspiring_perlman

Príspevok od používateľa inspiring_perlman »

Aj ja chcem, nekope to velmi ?
inspiring_gould

Príspevok od používateľa inspiring_gould »

Kope ako kozlica normálne ked daš magnumky tak doví do po...Dnes som ju mal prvý raz v revíi líšky si pochvalujú 4,5mm na 50 metrov ideálne pracuje...
inspiring_gould

Príspevok od používateľa inspiring_gould »

Obrázok

Obrázok
inspiring_gould

Príspevok od používateľa inspiring_gould »

Ahojte od posledného príspevku ubehlo trochu času MP 153 sa stala mojou obľúbenou spoločničkou v poľovnom revíry zatiaľ bez poruchy pracuje na 100%.Používam ju hľavne na kačice a ľov líšok.Lovu zdar!
Napísať odpoveď

Návrat na "Poľovné zbrane"