Samonabijacia malokalibrovka Remington 597 Scope Combo

eager_wu

Samonabijacia malokalibrovka Remington 597 Scope Combo

Príspevok od používateľa eager_wu »

cau chcel bi somsa opytat na samonabijaciu malokalibrovku ktoruma v ponuke Frano je to Remington 597 Scope Combo 10 ranova neviem ake su tieto malokalibrovky ci sa to nekazi nezasekava atd. vdaka
Používateľov profilový obrázok
mab
prispievateľ
Príspevky: 454
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa mab »

kupil si ju? ak ano daj prosim ta nejake info, uvazujem o nej
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

.... v cechach snou jeden striela MaO a co som si vtedy precital tak sa mu celkom darilo :)
zalezi na co ju chces .... tiez to bola moja prva volba ... videl som ju u frana ale dal som na rady "skusenejsich" a siel som do ZKM 455 8)
zatial nelutujem


ale ked som drzal remiho bola celkom prijatelna velkostne/vahovo ... ( pre mna a moju postavu :) )
Používateľov profilový obrázok
mab
prispievateľ
Príspevky: 454
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa mab »

moze to byt moja prva dlha, ak neminiem prachy inde :D
chcem to vyskusat ci ma to bude bavit..
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

ako som ml info a na ktore som aj dal .... remi je vhodna na rekreacnu strelbu a v mojom ponimani polopresnu strelbu na pesnu strelbu treba opakovacku


a ZKM sa stale daju zohnat za cca 180-200€ a je to rozumna investicia ... zavery sa pouzivaju aj na sucastnych malorazkach CZ a aj na norincach ako som si simol takze nahradne suciastky nie su problem :)


ale remi ma dizajnovo neco do seba :P

ked som cital na ceskych strankach tak najvacsi problem mal zo zápalkami (strelba na zápalky) a vyberom vhodnej municie

maju zmenene forum ... inak by som ti dal link :?

Bylo založeno skryté diskuzní fórum s názvem: "SSK Malá odstřelovačka".

Pohnutkou pro založení tohoto fóra byla snaha zajistit možnost nerušené diskuze účastníků a fanoušků soutěží "MaO". Důvodem bylo stále častější vměšování-se do diskuzí a napadání diskutujících ze strany lidí, kteří z nějakého důvodu šíří polopravdy či úplné nesmysly. Ať už jde o nepřející vyznavače jiných střeleckých disciplín, obchodníky hájící-si jen své vlastní zájmy či osoby, znající soutěž pouze z doslechu a řešící si tímto způsobem nějaký svůj osobní problém - tito "zlí jazykové" časem bohužel odradili téměř všechny mírumilovné uživatele fóra od veřejného diskutování.
Používateľov profilový obrázok
mab
prispievateľ
Príspevky: 454
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa mab »

dík za info, este budem chvilu dumat a uvidim..
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

tému si umiestnil do sekcie Poľovné zbrane, takže :

ako poľovná zbraň je nevhodná , jednak náš zákon povoľuje max. 3 náboje a taký zásobník neviem či vyrábajú a jednak je kaliber 22LR málo aj na škodnú , tak max. na potkany

ak s tým chceš skúšať niečo a'la športová streľba , treba si položiť otázku, čo s tým chceš strieľať.
Ak plinking na 50m na plechovky , je to ideálna hračka, zablbneš si.

AK niečo na štýl MaO , tam by som už radšej volil Ruger 10/22T ak trváš na samonabíjačke alebo sa poobzeral po opakovačke s ťažkou hlavňou, či už 50ročnú ZKM 456/455 alebo z novšej produkcie ZKM452/453 s Varmint hlavňou. Popr jednoranku , ruskú CM-2 alebo východonemeckú Suhl 150.

Vo všeobecnosti platí : jednoranka je presnejšia ako opakovačka, opakovačka je presnejšia ako samonabíjačka.

Uznávam však, že so samonabíjačkou sa lepšie kropí a je s tým väčšia sranda , ale zasa to rýchlo lezie do peňazí :)
Používateľov profilový obrázok
mab
prispievateľ
Príspevky: 454
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa mab »

roman, dík za rady.. este stale sa rozhodujem ci a do coho pojdem, súťaže typu MaO zatial neriesim, skor ta plechovka na 50 m a potom uvidim co dalej.. je to ako so zenami, nezaujme dostane kopacky :D

a mrkni prvy pripevok, temu tu umiestnil niekto iny, ja som len reagoval a potom sa to trochu rozprudilo.. tiez mi to pride skorej ako sportova a nie polovna zbran
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Strieľal som ňou včera. Má optiku ??? 4x50 alebo dačo podobné s krížom. Nastrieľal som ňou lepšie ako s mojou GSGčkou s kolimátorom Walther.
Má optický kríž a na 20 i 30 m som trafil čo som chcel !!!
Chce to ešte aspoň jeden 25 ranový zásobík. Pekná hračka. asi si ju kúpim/ za tie prachy čo predáva kamoš sa oplatí :lol: :lol: :lol:
Obrázok
Napísať odpoveď

Návrat na "Poľovné zbrane"