RUGER Mini 30 7,62x39

inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

nástrel na 50m
strelivo barnaul FMJ 123gr
strieľané zo sedu použité nožičky optika bushnell elite 3200 10x40 "stabilizator hlavne" account strut lt
tie v pravo boli nástrel , mierené na "červenú"
kruh 5,5cm .... keď nerátam tie dve nástrelné :)
Prílohy
DSC_0978.JPG
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

no a potom skúška na 100m ta istá poloha+zostava zbrane zmena munície na barnaul HP 123gr
8 ranová položka - kruh 4,5cm
tie 2 "dole" sú po výškovej korekcii

tak my vychádza ze kúpou som nespravil chybu ako sa mi niektorý snažili nahovoriť. :)
Prílohy
DSC_0979.JPG
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

pekne :wink:

..darmo, ta 5ta drazka a 47cm dlha hlaven vedia urobit svoje.

Tu prestavbu odberu plynov si uz zrealizoval?
- ak nie, zvaz ci tam neosadis aj dvojpolohovy ventil (0/1) = ak vyradis odber plynov z hlavne mozno Ta to co sa tyka presnosti posunie este o kusok dalej
- ale bacha na vyber materialu - kanalik nemoze byt z hocicoho, inac by sa vypaloval
- k puske som Ti tusim daval aj take tie original ruger valceky s roznym vnutornym priemerom pomocou ktorych sa na Mini 30 odber reguluje - kedtak by som pouzil tie s tym ze by boli zapuzdrene v tom dvojpolohovom ventile ..

..ten accu strut si aj nejako ladil, alebo si ho len namontoval tak ako sa pise v navode?
- ked mi ta puska este hovorievala Pane, pamatam si ze ak som ho dotiahol viac zvyklo mi to robit problem (tusim bolo nieco spatne s pohybom zaveru - to tiahlo sa vo vnutri v madle/nadpazbi vplyvom toho pnutia asi niecoho dotykalo .. nepamatam si presne)
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

theplaky napísal:Tu prestavbu odberu plynov si uz zrealizoval?
tak na 50% spodná čast je hotová vid ten lesklý bazmeg pod hlavnou ,takže využívam "štandardné" výmenné valčeky na odber plynov ktoré si k tomu dodal ,zatiaľ mi chyba čas na návrh a financie na realizáciu regulovaného odberu plynov alebo hľadania "univerzálneho" priemeru kanálika na odber plynov :/

theplaky napísal: ak vyradis odber plynov z hlavne mozno Ta to co sa tyka presnosti posunie este o kusok dalej
momentálne je tam valček s takým kanálikom ze je z toho opakovačka takže posune ma jedine tréning :)
theplaky napísal:..ten accu strut si aj nejako ladil, alebo si ho len namontoval tak ako sa pise v navode?
- ked mi ta puska este hovorievala Pane, pamatam si ze ak som ho dotiahol viac zvyklo mi to robit problem (tusim bolo nieco spatne s pohybom zaveru - to tiahlo sa vo vnutri v madle/nadpazbi vplyvom toho pnutia asi niecoho dotykalo .. nepamatam si presne)
ako som písal v inej sekcii nebol poriadne čas ani strieľať nieto "laborovať" :) takže tam bol len nahodený tak ako bol dodaný a ako do neho teraz pozerám tak je dutý,žeby sa v nom "šteloval tlak vzduchu" ?? :)
skôr ho nabudúce zhodím a uvidím co spraví prirodzené chvenie hlavne v kombinácii s mojimi rukami :)
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

takže konečne som sa dostal k "testu" stabilizátor alebo nie musim sa ze test prebehol chvíľu pred búrkou takže mraky a svetlo sa "trochu" podpísali na sústrele všetko ako predtým dvojnožka,stabilizátor, barnaul HP 123gr,bushnell 10X40 strieľané zo sedu .... mierené na červený bod
tu sú výsledky so stabilizátorom :
Prílohy
DSC_1017.JPG
DSC_1014.JPG
DSC_1013.JPG
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

a tu je terc po zmontovaní stabilizátora krásne vidieť posun zásahov aj zmena sústrelu ... ako je u mňa "normálne" 1 zásah je v jednej aj druhej položke strhnutý :
Prílohy
DSC_1025.JPG
DSC_1023.JPG
DSC_1020.JPG
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"