Breda AR15

Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 7 months

Breda AR15

Príspevok od používateľa hornet »

Máte už niekto túto zbraň? Nejaké dlhodobejšie skúsenosti? Nič som tu tomto klone AR15 nenašiel a vyzerajú zaujímavo.

Obrázok
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Vozi to Vidan, http://e-zbrane.sk/index.php/samonabija ... u-breda-b4

podla mna predrazene
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

To som čítal, to viem. Skôr ma zaujímajú reálne skúsenosti niekoho, kto má, resp. aspoň strielal. Cena je aká je, no...
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Nereálne ceny, za to sa dá kúpiť Sig alebo HK. To by musel ísť akciovo dole ešte tak o 40% z tých akciových cien...Praktických skúseností asi moc nebude, ak vôbec.
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

Otázne ale je ale pomer kvality medzi týmto a HK. HK je samozrejme top firma, ale zdá sa mi, že toto je odsúdené vopred bez reálnych skúseností.

Ale čo som pozeral, tak predsa je to HK ešte o niečo drahšie.

Ale ťažko tá cena, ako 40% dole z akciových cien? Neviem či na tak nízkých čiastkach nové AR vôbec začínajú.

V jednej predajni som teraz držal aj to čo máš ty, majú ju ešte k dizpozícii. 1 550 alebo tak nejako. Lenže k použitelnosti to chce vymeniť tie otrasné mieridlá, pažbu, aspoň tieto dve veci ako základ no a už si zas podstatne vyššie. A vyskúšal som tam aj Bredu a mala lepší chod spúšte aj hladšie naťahovanie ako tamto. Ale inak fajn zbraň za tie peniaze.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Tak vyhod svoje dva litre a poreferuj o realnych skúsenostiach :)
Pokial viem, nejake uz predal.
Len netusim ci dotycni zakaznici chodia na WF a su natolko skuseni strelci aby vedeli podat kvalifikovany report.
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

Ja tiež nie som tak kvalifikovaný, aby som dal objektívny report. Na omak a pohľad dobrá, páčila sa mi. Proste mi sadla.

Tak vyleziem s farbou von. Nechcel som aby bola hneď diskusia ovplyvnená ale včera som to kúpil. Ešte som sa nedostal na strelnicu. Keďže som chcel krátku hlaveň, zobral som tú B4-C. :D
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

hornet napísal:Otázne ale je ale pomer kvality medzi týmto a HK. HK je samozrejme top firma, ale zdá sa mi, že toto je odsúdené vopred bez reálnych skúseností.

Ale čo som pozeral, tak predsa je to HK ešte o niečo drahšie.

Ale ťažko tá cena, ako 40% dole z akciových cien? Neviem či na tak nízkých čiastkach nové AR vôbec začínajú.

V jednej predajni som teraz držal aj to čo máš ty, majú ju ešte k dizpozícii. 1 550 alebo tak nejako. Lenže k použitelnosti to chce vymeniť tie otrasné mieridlá, pažbu, aspoň tieto dve veci ako základ no a už si zas podstatne vyššie. A vyskúšal som tam aj Bredu a mala lepší chod spúšte aj hladšie naťahovanie ako tamto. Ale inak fajn zbraň za tie peniaze.
Hornet, aj keď by som vymenil pažbu, nahodil karbónové predpažbie, kvalitné sklopné mieridlá... aj tak ma to vyjde lacnejšie než akákoľvek akciová Breda. :wink:
Na druhej strane, robí sa to u Marocchiho (ktorý Bredu pred istým časom kúpil...), takže po stránke spracovania predpokladám solídnu úroveň. Problém je len tá cena, ale to už odbočujeme...
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Vidim, ze ponukaju moznost si kupit za este vyhodnejsiu cenu ich pusku pre IPSC strelcov.
6 rokov som si skladal pusku ktora mi teraz ako tak vyhovuje a popravde zadarmo by som ju na testovanie zobral, ale dat za nu mozno 2000E a spravit z nej pouzitelne sportove nacinie by ma stalo dalsich 500E bez optoelektronickych zameriavacov, takze za mna asi ee.
Keby ponukali skladacku bez preplacaneho prislusenstva a hlaven vhodnu na IPSC Open 18" 1:8, tak by to bolo zaujimavejsie.
14,5" je malo a 20" je vela ;-(
Cize nie som cielova skupina, pricom tie kufriky sa mi naozaj pacia :-) i ked je vhodny ako pistolovy kupis to v nom a potom to len zavadzia :-)

Ale mozem ju ist pozriet a mozem podat report.

Hornet nech sluzi!
Naposledy upravil/-a Rasto v 02 Mar 2017, 11:26, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

Dik. No ja nie som až tak vážny strelec ako napr. ty, mám to viac menej pre seba, pre radosť, občas si ísť zastrielať. Preto výber tej najkratšej. Ten kufrík je super, ja napr. nerád budím pozornosť a keď som niesol AK74 v obale, tak bolo každému jasné, že je to puška. Stretol som suseda vo výťahu a tak zazeral :D

Takto na ten kufrík nalepím namiesto breda HILTI a nikto nič nespozná :mrgreen:

Ak chceš, nemám problém ti ju dať okúsiť.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Kasli na susedov, tiez sa ma vcera pytal sused pred barakom ci som si bol zastrielat a povedal som mu ze som bol na rybach :-)
Neboj keby sa mu dobijali indiani do bytu sekerami tak by nevolal policajtov ale mna ;-0
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

Jasné no, rád som proste v tomto na verejnosti v takej anonymite.

Tu teda aspoň jedna fotka.

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Je to Milspec?
Uz len poriadny kolimator, kompik a vela nabojov :-)
Volal som im dnes ze by som si tie zazraky siel omrknut, ale ako vsetci sa aj oni pripravuju na IWU.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Čo obsahuje štandardné balenie?
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

Doplnky sú od magpulu. Balenie bola zbraň, kufrík, zásobník 20 ranový, vymenitelné chrby na pažbu.

Ten trojuholník som kupoval, ten k tomu nebol. To je FAB.

Kompenzátor to má namontovaný, či??
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"