AR-15 all about

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

300 blekaut
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

a co riesis? tam to ti neni treba ani BCG. treba ti len a len hlaveň .
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

duros: chcem to aj s komplet upperom, raz a nafurt zlozene a spasovane, aby som to mohol preklikavat podla nalady. Hlaven si doma srobovat sice mozem, ale nechcem.
Nemecky brownels : lauf 300BLK 10,5" s gasblockom a trubkou 210e (do dnes v akcii za 190), upper od stovky vyssie, plus bolt, nosic atd celkom tak do 500-600e
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

len som nepochopil na čo taký kaliber je ?

nemas hilzne, musís ich robit z 223rem,
treba ti drahú 308 gulu
nedáva to nič viac, balistika des, nevystreliš a už pozeráš kde ti padla hilzňa, nemá to žiadne využitie u nás pokým nemáš výjnimku na tlmič, a aj tak je to na prd, v maďarsku som pozbieral pár hilzní, ale to boli spravené z 223, strielal s tym nejaký tam z hora, nor alebo fin a bol v majore.

ale srdcu nerozkážeš, je mi to jasné.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

tak kup tu najsprostejsiu AR a tam si to supni.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

nejaky sig, alebo SWMP15, alebo Radical, alebo ja neviem RUGER 556do tisícky a treba ti len hlaven a gastubu dokonca skratiľ a mas dve krty zbrane , na flintu a na hlaveň.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

na otazku "naco" je jedina pravdiva odpoved : "lebo chcem" :D ziaden extra racionalny dovod za tym nie je

na vymenou hlavne v nejakom lowcoste som samozrejme uvazoval tiez, vid vyssie debata o Norincu, celkovo sa to vsak vysplha cez 1000 a to je uz strop za hracku ktoru nepotrebujem :D
tych 600 za upper s hlavnou by som este prezil
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Ziaden zmysel, uplny nezmysel...
Jediny vyznam dava 6,5 grendel na presnu strelbu, kolega to striela uz nejaky ten rok..
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

vyhodu 300AAC vidim v tom, ze na plinkanie to staci hnat laufom pod 500m/s a to vydrzia aj Aresacke strely za par centov
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

To uz dava zmysel aky taky , ale.... 223rem kombinovat s 9mm alebo 22 lr. Bohhate staci na vsetky ucely.
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

je na Slovensku niekto (puškár myslím) kto je schopný dodať a dopasovať hlaveň na AR 15?
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

žeby člen fóra s nikom duros ?
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Ano chlapci , teraz chystam dve 18 a jednu 20 palcovu, 1:8, rifle lenhgt gas system , nitridovane budu vsetky , ale da sa aj 16 palec , disipator. Akomile to dojde z vyroby testujem a po overeni presnosti budu k dispozicii. Komorované 223 wylde , to znamená aj 223 aj 556, prechodový kužel je niekde medzi...
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

chalani z IPSC, aky magwell, a aku spust pouzivate/odporucate?
cemsi
občasný prispievateľ
Príspevky: 17
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa cemsi »

Novinka na Slovenskom trhu http://www.zbranepresov.sk/zbrane/ar-15 ... ufacturing
Najväčší USA výrobca AR15 s materiálom RF85 zbrane netreba vôbec mazať, materiál RF85 znižuje trenie materiálu, až o 85%. RF85 nie je len povrchová úprava je to celý materiál. Hlaveň je odolnejšia ako tvrdochrómovaná hlaveň.
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"