Colt M4 OPS Carbine 22LR

Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Myslis poloautomatov so vzhladom samonabijacej zbrane?
No u nas GSG a M4 :-)

Jedna taka perlicka, dnes som konecne kupil objednany 10 ranovy zasobnik, pricom bol objednany od zaciatku oktobra 2009 :!: :!: :roll:
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

nuz to nie je velmi velky vyber a ano myslel som nieco take
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Pardon este mas malorazkoveho kalacha :!:
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Aj Rumuni vyrabaju malorazkoveho kalacha (Prerobene AKM), vola sa to WASR 22, cize nielen GSG.
omega51
prispievateľ
Príspevky: 300
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa omega51 »

Tak od dnes som vlastnikom M4 aj ja :D
Teším sa na strelnicu.
omega51
prispievateľ
Príspevky: 300
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa omega51 »

Dnes som bol otestovať Colta. Streľba celkom fajn, zbraň je presná, spoľahlivo cyklovala (do 200 ks). Strieľal som Ceco Rifle a nejaké SB. Držanie zbrane mi vyhovuje, nastaviteľná pažba je aj pre ľudí s dlhými rukami.
Spúšť je strašná, s tým by som mal niečo urobiť. Problematická bude asi údržba zbrane, ale aj to sa dá nacvičiť. Po vystrieľaní približne 200-220 nábojov mi začalo priečiť náboj v komore, čo bolo asi spôsobené splodinami. Trošku som vyčistil tú nábehovú plôšku a zase som dostrieľal zásobník v pohode.
Na vyblbnutie na strelnici je to fajn, dal som streliť aj synovi na plechovky a spokojný. Ešte vyskúšam Blazery, možno budú menej špiniť.
Používateľov profilový obrázok
pitlo
prispievateľ
Príspevky: 311
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa pitlo »

Ja sa tiez na nu chystam alebo chiapu ar 15 v .22
Používateľov profilový obrázok
pitlo
prispievateľ
Príspevky: 311
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa pitlo »

M4 objednaná.
Používateľov profilový obrázok
Mr.DRAKO
prispievateľ
Príspevky: 215
Registered for: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa Mr.DRAKO »

Tiež som o nej uvažoval, ale nakoniec som zvolil HK416D, čo je vlastne to isté, len v trochu inom kabáte... :)
Používateľov profilový obrázok
pitlo
prispievateľ
Príspevky: 311
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa pitlo »

M4 konečne doma. Celkom dobre vyzerá uvidíme na strelnici.
Používateľov profilový obrázok
pitlo
prispievateľ
Príspevky: 311
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa pitlo »

Takze dnes som sa konečne dostal s M 4 na strelnicu. Mal som 4 druhy nábojov, na testovanie. Zbraň som vybalil s krabice, skontroloval, vyskúšal na sucho. Najprv som vyskúšal náboje Agula Super Extra. 100 ks bez problému, potom 50 ks Federal - bez problému, potom 30 ks Remington Thunderbolt, prvých 10 v pohode,potom zádržka neprebilo, takže manuálne , potom zase a zase, dokopy asi 5 krát. Následne 50 ks American Eagle bez problému a nakoniec 50 ks Agula Super Extra bez problému. Takže dokopy 280 ks. Spúšt trochu tvrdá ale v pohode. Trochu divné mieridlá ale pomaly si zvykám. Zásobník funguje bez poruchy. Pri nábojoch Remington Thunderbolt bolo počuť , že je slabšia rana, taktiež aj pri Federaloch ale bez problémov. Strieľal som pomaly jednoranovo dvojrany 5 rany a aj 10 rany, náhodne, spätný ráz skoro žiadny. Bez problémov. Len to čistenie, rozobral som zbraň na dva kusy a taktiež aj hlaveň vonku, potom zubná kefga, medený kartáč cca 1 hodka a celá zbraň jak nová. čakám ešte 10 ranové zásobníky, lebo origo 30 strašne dlhá, rozptyl tak 10 cm na 25 m s oporou v sede. Cez pevné mieridlá. Za tú cenu čo by človek aj čakal, zatial som spokojný, uvidíme do budúcnosti. Zatiaľ všetko. Kto má ešte skúsenosti nech sa podelí, poprípade z Ke a okolia môžme spolu zaplinkať.
Prílohy
20140131_171818.jpg
20140131_171808.jpg
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Dovolím si vložiť citát z iného fóra:
My P22 eats any ammo I throw at it including Thunderbolts, but you will find that any Remington ammo is held with a very low regard among all the other ammo available. Its dirty and may have feeding issues. Buy a box and see how it works. Just remember that you are going to have to clean the gun more often if you use the dirty Thunderbolts.
Moja P22 zožerie každú muníciu, čo som jej podhodil včítane Thunderboltov, ale zistíš, že akákoľvek Remington munícia je hodnotená veľmi nízko/slabo voči iným dostupným. Špiní a robí zádržky. Kúp krabicu a skús, ako bude fungovať. Len pamätaj, že budeš musieť čistiť oveľa častejšie pri používaní špiniacich (prašivých? :wink: ) Thunderboltov.
:evil:
Naposledy upravil/-a Igrlik v 01 Feb 2014, 12:57, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
pitlo
prispievateľ
Príspevky: 311
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa pitlo »

Poprosim preklad.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Používateľov profilový obrázok
Mr.DRAKO
prispievateľ
Príspevky: 215
Registered for: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa Mr.DRAKO »

Remington Cyclone to isté + na krabičku tak 2-3 zlyhače, neodpálené ani na viac krát...
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"