CZ SCORPION EVO 3 S1

sentinel
prispievateľ
Príspevky: 178
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa sentinel »

To s tou komorou som zistil. Záver je dynamický neuzamknutý. Myslíte že by bol záujem o takúto zbraň aj v 40Sw alebo 45?
Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa Sigarms »

No neviem mne sa s nim omnoho lepsie strielalo ako s Roni konverziou.
Treba vyskusat ty co s nim nestrielali. Mne lepsie vyhovoval Evo vzhladom na dlhe ruky som nemal problem to lepsie opret o rameno . Roni je kratky na mna cely som pri tom niaky zhrbeny a necitil som sa dobre pri strelbe.
To ze sa to v pohode da sklopit pazba a este aj strielat je tiez dobre . To su len take moje postrehy.
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa Sigarms »

Hmm a dotaz teraz prakticky ako je to ked by som so skorpikom dosiel napr. do TT a chcel tam strielat ? Je to Luger akurat dlha zbran je to mozne alebo nie ? :?:
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

všetky pištolove raže možeš strielat v T&T
len nesmieš použivat naboje z ocelovym jadron
Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa Sigarms »

dik
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

zrovna v TaT som si noveho skorpika osahal. musim potvrdit co sa pise na strelectvi, ta poistka je fakt umiestnena uplne debilne, konstrukter mal zrovna slabsiu chvilku
friendly_hoover

Príspevok od používateľa friendly_hoover »

mate ho uz niekto aj kupeny mne sa celkom pozdava ale zda sa mi to trosku vela liter tristo ale uvazujem o jeho kupe
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Sleduj ceske inzeraty, kde ho kupis za 1000E.
Strielal som z toho i full auto a neohurilo ma to natolko, aby som za to dal take peniaze.
Nerobia na to ani nahradne dieli mimochodom :idea:
friendly_hoover

Príspevok od používateľa friendly_hoover »

áno videl som nejaké České inzeráty ale neviem či by som to riešil takouto cestou mám totiž zo zahraničnými kúpami zlé skúsenosti (nie v oblasti zbraní), pokiaľ na to niesu diely tak to skutočne nemá význam kupovať, ale na čo vlastne na slovensku diely sú ja som nemohol zohnať ani diel na svoju cz nakoniec som si ho musel vyrobiť pretože predajcovia v našich obchodoch sú taký ochotný že mi radšej ponúknu novú pištoľ.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa telra »

tak som mal moznost na stretnuti v istebnom vyskusat.

nie som ziadne odbornik tak len tak laicky.
+++
Na pocit je to prijemna zbran, prevedenie je pre mna lahodne oku (subjektivny dojem), trosku tazsia nez by musela ale budis, sympaticke zasobniky, dobra presnost a hlavne imho dostupnost, skratka na slovensku nieco ine podobne tazko zozeniete (momentalne cakam na KolArms smg co to bude, tak uvidime)

---
cena - pri cene 1200E...za 400Eciek glock, za 200 cinsky roni a na vyblaznenie na strelnici vhodna alternativa je na svete
poistka
predvadzaci model mal urcite technicke problemy (natahovanie externou detasovanou suciastkou :D)

Zhrnutie:
Pri momentalnej cene 1200E za novy resp 1000E za second hand je to no-buy pre mna ak nevyhram v sportke (potom ale bude $$$ na uplne iny level takze zase bezpredmetne). Ako zberatelsky kusok a de facto ceskoslovensky vyrobok je to zaujimave.
Avsak ak by sa niekde objavila jazdenka za rozumnu cenu 700-800E kupa zacina vyzerat lepsie, mozno za nejakych 20 rokov (ak korupcia/baksis da tak za 10) sa objavia na trhu vyradene zbrane CZ policie prerobene na semiauto :D
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Mna na nej srdila poistka. Ked som dostrielal tak som od nej mal na poslednom článku ukazováka nepríjemný odtlačok.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

za 900 mas par 3 v lugri a nie hemtamtu kokocinu s kt. nebuchnes faktor. to skor taku polsku plechovu zlataninu za 400...nazov musis doguglit
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

EVO je oku lahodiace, ale streľba ma nijako neohúria. Po každom výstrele som mal pocit že sa rozpadne. Tak sa rozdrnčalo - rozvibrovalo, z HERA konverzie som mal lepší pocit, Roni sa mi nedostal do rúk.
MC
prispievateľ
Príspevky: 332
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa MC »

Mám ho pár dni a aj napriek všetkému to strieľa, čudujeme sa všetci, ale presne, takze neviem:-) a nemusí každému sedieť všetko.
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"