Puška PAR Mk3

Používateľov profilový obrázok
Johnny
občasný prispievateľ
Príspevky: 82
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Johnny »

Duros: Kusok nie som si isty tou prvou poznamkou, ale docital som sa o tom, ze 22lr adapter by mal fungovat.

A ake mas ARko v ktorom pouzivas CMMG?

Ta hlaven je tazka ozaj, ziadne idealne vyvazenie ako napr pri 58micke, ale mne sa musi zbran aj lubit, teda "vytvorit si k nej vztah :D" Takze PAR MK3.
Používateľov profilový obrázok
Johnny
občasný prispievateľ
Príspevky: 82
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Johnny »

Pisal som aj do Pro Arms-u.

Odpoved: Adaptery CMMG 22 funguji po mensim dopasovani v PAR mk3 bez problemu.

Zaujimalo by ma co je to mensie dopasovanie :-)
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

To sa spytaj ich :-)
Ked mas vybavenie tak je vsetko jednoduche.
3Guns
prispievateľ
Príspevky: 357
Registered for: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa 3Guns »

Jednoduché riešenie:
CMMG 22 adapatér je primárne určený pre systém gas tube. Piest v Par mk3 je cca. o 2 mm dlhší oproti plynovej trubici a tým pádom záver adaptéru nedosadne úplne. Demontuj piest a adaptér bude fungovať. V žiadnom prípade neskracovať piest, jeho správna dĺžka je pre činnosť Par-ky kritická.
Okrem iného tento typ adaptéra poriadne zanesie hlaveň a otvor v gas blocku olovom - strieľať celoplášte .22!!!
sentinel
prispievateľ
Príspevky: 178
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa sentinel »

Mám par-ku mkIII a urobil som prestavbu na bull barrel hlaveň od LW. Vyrobil som plynový nástavec podľa pôvodného starého originálu s pružinou uloženou vo vnútri, ale neni to ono. Neviem sa dopátrať k objednávkovému číslu nového piestového systému čo robí proarms. Vedeli by ste mi stým pomôcť? Chcel by som kúpiť nový piestový systém aj s plynovým nástavcom. Ďakujem za pomoc.
sentinel
prispievateľ
Príspevky: 178
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa sentinel »

Cenník je dobrý, ale nie je v ňom ten nový piestový systém: https://www.zbrane-doplnky.cz/pusky/pus ... rms-armory ten by som chcel do tej mojej prestavanej pušky. Musím k tomu vyrobiť nový gasblock, lebo pôvodný mi pasovať nebude kvôli hrúbke hlavne. Ale ďakujem za ochotu a snahu.
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

Aka kvalitna AR-15 sa da dnes kupit na slovenskom trhu za rozumne peniaze? Nechcem ale ten humus s klasickymi armadnymi mieridlami ale len rail hore, dole a po bokoch keymod ci mag lock. Je mi vcelku jedno ci plyn, ci piest. Cena do 1000 eur. Vdaka.
sentinel
prispievateľ
Príspevky: 178
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa sentinel »

Machead nechcem ťa sklamať ale do 1000eur asi nič :-( jedine Norinco CQA1 aj to neviem či sa dá kúpiť na slovensku.
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa vanto »

Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

Norinca boli za tie prachy obstojne ale uz sa u nas kupit nedaju. Aj ked to malo klasicke vojenske mieridla…

Co sa Radikal firearms tyka, na YouTube to moc pozitivnych recenzii nepobralo a za tie prachy ma clovek PAR Spartan (aj ked neviem, kto ho u nas predava a riesit to v CR je na dlhe lakte).

Je to dost bida :(
ozon
expert
Príspevky: 353
Registered for: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa ozon »

http://zbrane.shootingacademy.sk/produk ... orge-bf15/

Black Forge BF15

999,00 €

Black Forge™ A3 Flat Top Carbine: BF15 A3 je vyrábaná s vysokými nárokmi na vyrýobu, ktoré používa firma Black Forge™.

http://zbranenitra.sk/index.php/ostre-z ... l-2-p-semi

Názov: M 16 A1 Semi
Výroba: USA
Kód produktu: OSP009
Popis:

nutne nakupne povolenie a zbrojny preukaz,osobny odber
Technické parametre: utočná puška, kaliber 5,56 Nato,zbraň strieľa jednotlivými výstrelmi
Cena: 800 EUR
Dostupnosť: skladom
ozon
expert
Príspevky: 353
Registered for: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa ozon »

dovoz z ciech od proarmsu napr. cez www.alfa-proj.cz v brne - je to ich predajca
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa vanto »

Obstaral som si PAR-ku. Avsak od zaciatku mam pomerne velky problem s cyklovanim zbrane. Vcera som asi prisiel na pricinu problemu a sice piestik ide tesno v trubici a brzdi ticku v chode oboma smermi. To ma za nasledok slabe obtahovanie a sporadicke nedovaranie zaveru. Najprv som to pripisoval tesnej komore. Prelestil som poriadne piestik aj plynovy regulator, aby to chodilo zlahka bez zadrhavania a odvtedy to striela. Chcem sa opytat, ladili ste niekto ten piestik kto ju mate? Rsp. mam to brat, ze mi vysiel zly kus a trebalo to doladit alebo je to bezne? Stalo ma to vela usilia identifikovat problem, na zbran v takej cene sa mi to nezda ok.
veritas
prispievateľ
Príspevky: 288
Registered for: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa veritas »

Ako hovoria česi: PAR- skratka "porad ani rána"..... Radšej som kúpil Varku.
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa vanto »

nuz asi som mal smolu na kus. ono trebalo ani nie ze prelestit, ale az zbrusit aby to v plynovej trubici nedrhlo. cyklovanie ide ovela lepsie, este to musim poriadne otestovat. kazdopadne dam feedback priamo vyrobcovi.
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"