9mm Luger ,,Samopal,,

duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Nie. Je to dlho a bude to dlho jediny kus.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

duros : nemas pravdu , zelenysport napriklad uz mesiac inzeruje:

Pro skalní milovníky Sa58 dovezeme do konce tohoto roku od slovenské
firmy Kolarms pušky v ráži 9x19mm na EVO zásobníky za cenu 12000kč.

i ked... myslim ze v Kolarmse teraz maju tolko roboty ze bude namieste otazka " do konca KTOREHO roku" tie lugerove 58my budu

Ja som cakanie na 58 mu v 9l od Atillu vzdal uz pred 1,5 rokom
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

I na stelectvi sa predstavitel firmy zeleny sport dusoval a sluboval, ale oni toho uz naslubovali :roll:
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Ja sa kludne aj stavim.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

prehral by si , lebo nejake uz zo Slovenska odisli ;) pokial viem ... takze jediny kus to uz nie je

myslim , ze na SK sa nepredal ani kus a tymto tempom sa ich ani moc nepreda

otazka este bude, co nastane ak sa naozaj vypredaju zasoby skladov , to uz cela tato vyvojova ulicka strati opodstatnenie
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Vzdy sa bude dat odborne prerobyt stary kusok ci uz nepouzitelny, znehodnoteny, alebo len tak.
Odpovedou na trh a vz58 je novy projekt BARK, ktory bude k zhliadnutiu na LT akcii.
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

a to je?
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Citam ze Brak?:)
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Abakan: :roll: ... BARK 9 - citaj Balkova Rucna KArabina 9 (mm) [pre englishmanov citaj Brechot 9]

K zhliadnutiu, osahaniu, vystreleniu si z nej bude k dispozicii spolu s ostatnymi 9mm karabinami od Jana Balka - Marauder (tzv. 58ma v 9x19) , AR 15 v 9x19 na Cachtickej puske. Jano Balko by tam mal mat vyhradeny jeden val na prezentaciu + BARK 9 bude pre puskarov po skonceni sutaze vylosovany v tombole.

V podstate je to Spustovka+sachta z EVO, telo zbrane + dynamicky zaver Janova konstrukcia, predpazbie + pazba ala AR 15.

Co je podstatne: karabina funguje, nekope, ergonomicky je vyborna,do 100-150 metrov presna a zere vsetky lugre co do toho nasypes. Od cajickov s faktorom 125 az po Openacke naboje.

Behom tohto tyzdna hadam obdrzim (citaj kupim) svoj BARK 9 a nafotim. Zatial sme intenzivne testovali len prototyp.
Naposledy upravil/-a cubitko v 22 Sep 2014, 20:26, upravené celkom 1 krát.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Pekny tahak na sutaz ale my prideme aj tak len kvoli vam :)
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Chcem sa opytat, mate niekdo skusennost z Chiappa M1-9 Carbine v 9x19?
Karabina na pohlad pekna, drzal som ju len chvilku na predajni. Cena viac ako zaujimava. A zasobniky z B 92
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Jedno male video od chalanov zo susednej krajiny:

https://www.youtube.com/watch?v=mEcjYe42iuM
Filip
prispievateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Filip »

Na vianoce som si doprial AM9 v 16" od Andersona a dnes je uz doma. Tymto chcem podakovat kombu zbranepresov/zbranebratislava ze sa im to podarilo dostat ku mne za 2 dni od objednavky (stvrtok 19:00 - sobota 14:00) aj napriek sviatkom a bordelu okolo, top servis :)

https://imgur.com/wf78CaR

Ak by chcel niekto v BA odskusat tak sa vieme dohodnut.
Filip
prispievateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Filip »

Tak, prva "klasicka" skusenost ... minuly tyzden som nastreloval optiku (60 ran v 12tich "zasobnikoch"), a dnes si vypukal dalsich 100 (paskovane po 6x15 a 1x10, cize 7 zasobnikov).

Vysledok je zlomeny drziak zaveru... prelomil sa v polovici testne pod pinom co ho drzi. Nejako to vecer zdokumentujem a poslem predajcovi ze co s tym, ale predpokladam ze je bud prilis slaby buffer alebo tam chybaju nejake podlozky pod pruzinou (kedze zaver lieta na moje gusto dost dozadu). Pri strelbe sa mi zaprel 19x, budem ratat ze raz tolko bolo obtahovanie, takze to rachlo po 40tich zaberoch zaveru donho... Podla internetu dost casty problem pri 9mm.

Foto: https://i.imgur.com/38e11mh.jpg (pruzinu uz v zivote nenajdem, ta vyletela dakde do priestoru :P)
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Predajca ich par dostal do foroty a pošle ti druhý. Aspoň na seba počas tých dvoch rokov záruky nezabudnete :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"