9mm Luger ,,Samopal,,

inspiring_blackwell

9mm Luger ,,Samopal,,

Príspevok od používateľa inspiring_blackwell »

hello
chcel by som sa poradit chcel by som si kupit samonabijacku vlastne ,,samopal,, vzladom na kaliber nieco ako je beretta CX 4 storm, UMP 45 alebo UZI, berettu by som vedel zohnat za 850e ale uvital by som aj ine produkty pripadne poradte videl som aj od V-AR ze maju v ponuke styl AR-15 v 9mm ale taka zbran a ,,trci zneho taky tenky zasobnik,, sa moc nepaci...najlepsie by bolo keby bolo dostupne aj v tej nasej uzastnej plne rozvinutej krajine dakujem za kazdu radu a pomoc pri vybere :P
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Kolko mas vyclenenych penazi?
inspiring_blackwell

Príspevok od používateľa inspiring_blackwell »

no mam 1700e
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

VARko je z dnesnej produkcie najlepsia volba, len keby to nevyrabal Vosatka.
Pokial neberies 50ks, tak jednanie nic moc.
Pepik ma velke oci.

PS skus skor Scorpion EVO si niekde osahat, lebo tych 300 budes potrebovat na prislusenstvo.
inspiring_blackwell

Príspevok od používateľa inspiring_blackwell »

http://www.armory.sk/shop/Dlhe+zbrane?o ... b41dbfc50b
nasiel som uz asi pre tyzdnom tuto stranku kde maju celkom pekne hracky podla mojich predstav len cena viac nez dost prekracuje moju hranicu
vysnivana je MP5 ale ta cena .... stakou na strelniciach by som bol in :P
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

TO vies vela sem chodi chlapcekov, co si zo svojho vreckoveho neodlozia ani na pistol a vypisuju tu svoje tajne tuzby, preto ta otazka o budgete.

Tvoj je dostacujuci, ale nie na zbran snov. Takze drz sa pri zemi slovenskeho trhu.
Berreta je taka nic moc volba pokial to chces i na sportovu strelbu.
Skor sa zameraj na M4 platformu, alebo ked uz bude najhorsie tak to EVO.
inspiring_blackwell

Príspevok od používateľa inspiring_blackwell »

prachy mam ako som pisal viac nemam byvam s priatelkou treba aj na ine veci ale to tu nepatri....zbran snov ostava len tam kde je...jednu berettu px4 storm vlastnim striela fasa a kvalita je taktiez fasa takze od cx 4 by som sa nebal ale dizajnovo a sytem nabijania sa mi moc nepaci a uprimne vyzera to na zbran z roku 2150 M4 je dobra masina no v devine som sa o nej nedocital....nechcem ju na sportove uceli temu som preto dal sem lebo som este nenasiel takuto temu na stranke a kedze tuto zbran mozem nadobudnut podstate len na zb skupiny E co ja mam tak som sa rozhodol ju dat sem ...a k teme tu M4 v 9mm by si mi hohol navrhnut???
Používateľov profilový obrázok
LtTT
prispievateľ
Príspevky: 241
Dátum registrácie: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa LtTT »

Crematory:

riesil som obdobny "problem" ... prva volba bola na MKE T-94 ale pri tej cene som si povedal NIKDY. S rastom sme chceli riesit V-ARko aj ked sa mi tiez ten vzhlad s UZI zasobnikom nepozdava, no cena cca 1100 Euro to mala kompenzovat. Dopadlo to tak, ze cena sa vysplhala na 1700 a to ma uz az tak nelakalo mat doma 3-tiu AR-15tku ;) ... a tak sa to NIKDY zmenilo na marec 2012 ;)
Inak ak by si predsa len zvazoval to MKE, ja som ho objednaval uz v oktobri ale nakolko turci mali nejake problemy s exportom tak sa to "mierne" natiahlo, takze pocitaj aj ty minimalne s 3 mesacnou cakackou.
V Nemecku boli este do novembra skladom tie iste za cca 2000 Eciek, akurat to bolo na opacnom konci ale taktiez uz su vypredane.
Podla mna radsej priplatit a mat v trezore nieco "vysnivane" nez potom lutovat a prerobit na tom 2x ;)

PS: keby si silno trval na co najblizsej kopii MP5ky tak by som o jednej od BT co je na predaj za 4500 euro ;) samozrejme strielana
inspiring_blackwell

Príspevok od používateľa inspiring_blackwell »

takze asi si este budem musiet cosi nasetrit aby som si kupil to po com tuzim 4500e si zial nemozem dovolit ale tych 2500 mozna nasetrim do augusta 2012 popripade este daco vyspekulujem lebo chcel som daco na jar.....
Používateľov profilový obrázok
LtTT
prispievateľ
Príspevky: 241
Dátum registrácie: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa LtTT »

... ten model od BT ma skor zberatelsku hodnotu ale aj to musis byt naozaj "vasnivy" zberatel klonov MP5 aby si mu to zaplatil :D
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

AR15 9mm - jednoznačná voľba ! neskutočná univerzálnosť !!! ako vôbec nie je čo riešiť !

Inak Rasťo tak ide asi život ľudí čo sa živia predajom železa, mne z proarmsu odpisali , že moju požiadavku na dlhšiu hlaveň do mojej AR15 nemozu riešiť namkoľko na to nemajú čas .
erebos
expert
Príspevky: 2130
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Osobne by som isiel v pripade kalibru 9 Para do niecoho na baze MP5 so zasuvatelnou pazbou + original montaz z podhladom a optika. Je to lahke, kompaktne a presne. V tomto kalibri je to pre mna top. Zaujimava zbran je aj Steir na baze AUG...
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

aka je realna vyuzitelnost "samopalu" v lugeri? nie je lepsie kupit pistol so 6 palcovou hlavnou a pockat na novu univerzalnu fab defens konverziu, ktora bude aj na zbrane s vonkajsim kohutom?
samozrejme, ak mam zbytocnych par tisic a neviem co s nimi, tak kludne :lol:
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Kazda konverzia, kde sa zbran vklada v celku je nevyhovujuco nepresna.
Univerzalne veci su univerzalne na hovno 8)

6" hlaven je pre mna kratka, opakujem pre mna co potrebuje z kazdej zbrane dostat faktor bez jej destrukcie :-)
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1511
Dátum registrácie: 13 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

Prerobiť 26-ku na 9mm, a máš lugerový samopal, splnenie snu :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"