9mm Luger ,,Samopal,,

inspiring_blackwell

Príspevok od používateľa inspiring_blackwell »

mototechna: no ja nemam rad take prerobene vecicky.... chcem original nieco ako MP5 ale isiel by som aj do AR-15 ale rad by som ju vyskusal ze ako mi sadne a ako sa snou manipuluje pozeral som videa na YU a celkom pekna palba samozrejme MP5 sa mi paci viac ale vzladom na cenu po skuske AR-ky by som mozna aj isiel do nem ...otazka nema nejaky smrtelnik AR ku na skusku??? samozrejme strelivo by som doniesol :oops: :P
dirty.harry: ,,samopal,, je samopalov s kalibrom 9mm vacsie su sa mi zda ze utocne pusky teda 58 cka nieje samopalom ako ich nazyvaju terajsi hrdinovia ale ide o utocnu pusku po novom (ked sa milim tak ma opravte) a naco mi je ta 9mm hracka??? tak len na hranie sa na strelniciach mysliac ze som niekde v protiteroristickom commande ...onic viac nejde :D
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Este si spor penazky, ja pracujem na konverzii 9mmluger pre AR15 teda skor moj puskar, tak za dva mesiace by nieco mohlo byt vonku je nas tu par co na akame ako kura na sopel, zdrzal som sa konverziou na vz.43 ale ta nijak neoslnila takze uzto bude coskoro.
inspiring_blackwell

Príspevok od používateľa inspiring_blackwell »

takze som sa rozhodol tak ze dosetrim este na MP5 od MEK ale ked sa mi dostane do ruk AR-15 a po skuske sa mi zapaci a bude cenovo vyhodna co si myslim ze uz o moc nebude od MP5-ky tak mozna zoberem to ale zatial som rozhodnuty za MP5 ...takze este kus musim nasetrit ako aj kolega mi tu poradil ...dakujem kazdemu kto prispel a pomohol pri vybere :P
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

I ja cakam na jeden kusok od Durosa, pricom mam vyhodu polovicnej investicie, lebo to len nahodim na uz vlastniaci spodok M4.
U teba by bola ta investicia podstatne vyssia, ale min 2x mensia nez za MEK MP5.
O ergonomii a dostupnych doplnkoch je skoda reci v prospech M4 platformy.
inspiring_elbakyan

Príspevok od používateľa inspiring_elbakyan »

Je znama aj predbezna cena 9mm konverzie na M4?

Alebo sa opytam inac: Co je zmyslom vyvoja uz vymysleneho? Bude to lepsia cena, alebo lepsie vlastnosti? Zasobnik tiez vlastna konstrukcia alebo to bude fungovat s nejakym inym (napr. glock)?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Pepe nesekaj ramena, nejde ani tak o to vymysliet to.
To uz je davno vymyslene, ale v domacich podmienkach zrealizovat kompletnu vyrobu a nielen zlozenie kupenych casti.
Ako mozno vies tych AR15 komponentov sa na slovensku nevalaju hordy v kazdom nasom smiesnom polovnictve, takze to treba ak sa to financne oplati vyrobyt a este i predat so ziskom, pricom mas tu jedinecnu moznost si dat navrhnut a zostrojit jedinecnu zbran.
Cena este nie je stanovena, lebo nie je zostrojeny funkcny prototyp, pricom by to malo byt do leta, takze znova kto caka ten sa docka.

PS zasobniky budu casom osvedcene UZIckove 32 ranove a nebudu stat ako v ProArmse tusim 1950Kc za 25 ranove!
inspiring_elbakyan

Príspevok od používateľa inspiring_elbakyan »

Ja nerobim ramena. Iba sa pytam ze co bola zakladna myslienka ktora stala za vyrobou.
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa telra »

v poslednom case som zacal rozmyslat nad tymto, mp5 by bola idealna, ale zial cena/dostupnost vravi nieco ine.
tak som pozeral a natrafil som na toto:

http://zsuki.tumblr.com/post/4979450731 ... n-the-vz58

neviete niekto o tom nieco?
paci sa mi to strasne moc, snad jedine co ma na tom z estetickeho hladiska irituje je uhol zasobnika.
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

prekopana 58ma, hlaven 9mm, dynamicky zaver, sachta berie zasobniky Glock, zatial je k dispozicii prototyp s Full-auto rezimom, na podpazbi je zavesene brokova jednuska s 5cm hlavnou urcena na vyrazanie zamkov pre policajne zasahove jednotky.

Mal som to v ruke hadam pred 3 mesiacmi
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Je znama cena kolko to asi bude stat?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

nie je, ale zámer je, aby to bolo lacné
inspiring_napier

Príspevok od používateľa inspiring_napier »

Obrázok

Tak jsem to zatím poskládal dle oka a změny si vymíní až praxe...

Na optiku nekoukejte, ta čeká na Tikku a až k ní dojdou risery, tak se upne a zkusíme pumpnout V-ARku na přesnost na 50m (ať s nelze vymlouvat na přesnost optiky)

Optika bude asi na 99% ACOG 3*30, tak zítra hodím foto jak to vypadá s tím...

Více fotek na webu

Martin
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

http://www.waffen.sk/vyvoj-vyroba/-rmf-m3

Ma niekto blizsie info?
Predavaju to uz?
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"