Malorazka

erebos
expert
Príspevky: 2130
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Bujny : nedava to spat ani na forach za oceanom....
http://www.rimfirecentral.com/forums/sh ... p?t=530555

O tych cislach si myslim, ze sa jedna o cisla streleckych oddielov v ramci Svazarmu. Teda ne organizacna struktura ako taka, ale konkretny strelecky oddiel ktoremu bola zbran pridelena...
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

...tá na fotke je z r. 57 a má na hlavni tie isté razenia SVAZARM 19 A SVAZARM 26 :lol:

(Skôr mi to pripadá, ako preberacie či vlastnícke značky - z výroby. Kvalitár Honza č. 26 a Pepa 19. Pochybujem že niekde na ústredí Zväzarmu niekto razil čísla základných organizácií či oddielov a potom podľa toho balil a expedoval flinty. )
erebos
expert
Príspevky: 2130
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Igrlik : moze byt, ale vtedy to fungovalo inak. Ta zbran prisla do oddielu a uz nikam nesla. Tam skoncila, neexistoval odpredaj neupotrebitelneho majetku a ine zlodejiny... Proste zbran sa vyrobila pre koncoveho uzivatela a tam zostala. A ani sa nepredpokladalo, ze by niekam isla. To ze ma ta zbran dve cisla je zaujimave...
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

erebos

Celkom slušne sa mýliš... :wink:
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2036
Dátum registrácie: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Co si myslite o Browning T-bolt v 22lr? Ma to niekto? Predstavuje ten "t-bolt" nejake vylepsenie, alebo ide len o marketingovu zalezitost? Diki vopred za info.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

V šuflíku mi oddychuje diopter predný aj zadný z Brno Model 4 /ZKM 456. Zvažujem že niekomu by poslúžil viac, no netuším akú to má hodnotu. Na bazaroch som videl ceny od 10 do 70€.
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

Cenu si určíš podľa " citovej väzby" :mrgreen:
Ja som svoj daroval.....
atrej177
občasný prispievateľ
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 9 years

Príspevok od používateľa atrej177 »

Aký je Váš názor na túto CZetku?
Máte ju už niekto?
Na IWE som ju mal v ruke a veľmi sa mi páči.
Ako je na tom s presnosťou?

https://www.czub.cz/cz/produkty/maloraz ... bhole.html


Oplatí sa to kúpiť alebo ísť radšej do 455 grey?


Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Na aky ucel to chces?

Kamos to ma a predava to. Pazba je mala a neprakticka. Na obrazku to vypada dobre, ale v realite je to horsie. Mne ta pazba tiez nesadla. O spusti ani nehovorim. Napriklad so Suhl 150 sa to neda porovnat.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

457 MTR? Načo kupovať starý model 455, nová je lepšia.
atrej177
občasný prispievateľ
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 9 years

Príspevok od používateľa atrej177 »

Chcem to ná súťaže M400.
Na 457MTR Som tiež pozeral možno by som ju zobral.
klapek
prispievateľ
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 8 years

Príspevok od používateľa klapek »

Prepacte za mimo temy otazku. Z CZ malorazku ked netreba nakupne, pojdem kupim, dovezem a zaregistrujem?
Dakujem za odpoved.
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Používateľov profilový obrázok
Capone
prispievateľ
Príspevky: 303
Dátum registrácie: 7 years 5 months

Príspevok od používateľa Capone »

Na SK požiadaš o zbrojný sprievodný list (ZSL) na trvalý dovoz. Pred tým je idealne, ked sa s predajcom dohodneš (ak bereš novú flintu a vieš do čoho ideš, rovno zaplať i zálohu) - nech ti zároveň dohodne i termín na polícii a kúpi kolok 800kč - ty už v ČR na polícii vyplníš fialový zbrojní průvodní list na vývoz, a ste kvit.
Pred samotným žiadaním o slovenský ZSL na dovoz si zisti čo najviac informácií o zbrani - model, kaliber, značku CIP, a o predajcovi - názov, sídlo, IČO, číslo zbrojnej licencie, a tak ďalej. Urýchli to proces žiadania.
Po nadobudnutí zbrane ju choď zaregistrovať na svoj PZ ideálne čo najskôr. :wink:
Rada nad zlato: nekupuj mačku vo vreci. Pred vybavovaním papierov si choď pušku pozrieť, osahať, streliť si z nej..

Troška neskôr, apropo... 455tku v .22LR mám doma v laminátovej Thumbhole pažbe, akurát v prevedení "Varmint". Čo sa týka presnosti - sústrel lacných neplášťovaných CCI Blazerov SP sa mi na 50m zmestia do dvojcentovej mince. Užívateľský komfort neporovnám objektívne - je to moja jediná malorážka - troška zamrzí plastový päťranový zásobník, ktorý pôsobí dosť krehko a lacne. Chod záveru dostatočne hladký pre mňa.
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"