Cheyenne Tactical (Chey Tac) M200

Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

tenorista: Ktore strely su dostupne z ciech? Nejake navazky, info o zapalkach, tlakoch, seating depths, atd. (a o nepresnosti QuickLoadu pre .408 :-) najdes napr. na:
http://www.snipershide.com/forum/ubbthr ... er=1237565

Inak, celkom zaujimava debata (klasika - .416 vs. .408) je na:
http://airbornecombatengineer.typepad.c ... 6_vs_.html

Skoda len ze ten kaliber (.408) nakoniec asi pochova firma ktora s nim prisla (aj ked ludia sa pomenili)... :roll:


Gunslinger
tenorista
prispievateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa tenorista »

monolitické strely,cnc cena 40Kč budem to musieť popozerať som dosť zvedavý ale výsledky sa aj tak ukážu na strelnici.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

zaujimave porovnanie striel :
.308 Berger VLD 175
.338 Lapua Scenar 250
.408 Cheytac
Obrázok
tenorista
prispievateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa tenorista »

v nedelu možno asi prvé rany z .408 ,teda ak sa mi podarí urobiť náboje.som zvedavý čo to bude
inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

chcem povedat ze jedina firma v europe ktora vyraba zbrane v kalibri 408 je tzar-canon - vladislav Lobajev

Odkaz na video: http://www.youtube.com/watch?v=MDrSfsEBYnM


este poslem nejake fotky len ich vyhrabem v compe ich pusiek

Obrázok

toto nieje samozrejme 408 :) ale toto su jeho pusky , varaba super presne hlavne ktore dokazu konkurovat zapadnym firmam v podstate je to custom firma len 18-20 zbrani rocne aspon toto som sa docital ale nevidi sa mi to podla mna ich bude viac :D
inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Peto....si mimo . .408 CheyTac robi aj anglicka RPA :)
inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

Palo ukaz mi kde na ich stranke to maju v ponuke lebo ja som to tam nenasiel dik...
inspiring_keller

Príspevok od používateľa inspiring_keller »

RPA síce vyrobila aspoň ja viem o jednej custom hlavni v kalibri 408, ale nie je to 408 CT, ale skôr 505 Gibbs stiahnutý a skrátený na 408 proste to 408 CT nie je aspoň tie nábojnice čo z toho vypadávajú vyzerajú strašne.

A nepíšte, že 408 CT je upravený z 505 Gibbs to vie každý, kto pozná wikipediu, ale táto komora od RPA je proste nejaký medzistupeň medzi 505 a 408.
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa sniper68 »

...počul som,...To sú tie veci keď kupuješ mačku vo vreci.Asi by ma klepla pepka.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Myslim zeby sa mal vyjadrit uzivatel a majitel :)
inspiring_keller

Príspevok od používateľa inspiring_keller »

A k čomu by sa mal vyjadriť užívateľ a majiteľ, že či je to pravda čo som napísal no asi je inak by som sa neunavoval :-)

V ľavo je 408 CT a v pravo to čo vypadáva z RPA.
http://www.freewebs.com/uktactical/408imp.jpg
inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

takze ked som pisal ze jedine tsar-cannon tak myslel som tym jedine :) ak niekto vie rusky tak sem viem prihodit link na clanok , Lobajev v podstate vsetko nakupil v US a zacal to robit v rusku , momentalne je cela firma zaneprazdnena uz len zakazkamy z obrany , takze na civilny trh momentalne zastavili vsetky objednavky
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Mark 77 napísal:A k čomu by sa mal vyjadriť užívateľ a majiteľ, že či je to pravda čo som napísal no asi je inak by som sa neunavoval :-)

V ľavo je 408 CT a v pravo to čo vypadáva z RPA.
http://www.freewebs.com/uktactical/408imp.jpg
To z tej RPA mi je sympatickejsie,lepsi uhol ramien....s trochou nadsazky by sa dalo ze take "Ackley Improved"..... :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

lovec: .408 A.I. by som bral vsetkymi desiatimi :twisted: ale toto skor bude .408 R.S. (RPA screwup :roll: :lol:

mark77 / tenorista: Uz ste s nou prederavili nejake terce ? Ako sa zatial javi presnost ? Pokial sa tie vystrelene nabojnice budu dat nejako prebijat :?: a presnost bude porovnatelna s klasickou .408 tak by to nemuselo byt zle. Hacik je asi len ze ze aka taka presnost asi pride az po prvom prebiti (ked sa bude robit len neck-sizing uz pretvarovanej nabojnice), a ten prvotny fire-forming asi nebude komore robit moc dobre :roll:



Gunslinger
Napísať odpoveď

Návrat na "Snipers"