Sniper Trening soft

tenorista
prispievateľ
Príspevky: 411
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa tenorista »

ja som ju kupoval,keď stála ešte viac.
balistika http://www.gorila.sk/product/153792
ten ultimate sniper je v angličtine?
tenorista
prispievateľ
Príspevky: 411
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa tenorista »

jasne že by som si prosil to pdf.
tenorista
prispievateľ
Príspevky: 411
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa tenorista »

neviem či tieto trenažere sú až taký zázrak aj lejzrový systém čo používa OSSR vlastne aj usa a tak,je dosť o ničom skúšali sme to na záhori,neexistujú tam poveternostne podmienky,práca z vetrom, zmena dialky a na dlhé zvdialenosti dosť veľky rozptyl,na dragunova sa to skúšlo na 1200m.inak niečo podobné mali na simulačnom centre vo VVP lešť
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

C08R4 :to co si poslal je o nicom...to fakt pre 10-15 rocne deti info , tenorista ma pravdu... ovela lepsia volba. celkovo sa da povedat ze existuju lepsie vyucne knihy na tuto tematiku:) ale ako uz bolo spomenute vsetko je v AJ jazyku
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

tenorista: Moju hard-copy poslednej verzie Ultimate Sniper od Plastera ma teraz tusim Mark77 alebo D.C., ak by si s nimi v dohladnom case bol tak si ju kludne vypytaj. Plaster na to ide trochu zosiroka, a niektore oblasti len tak zbezne preleti (stopovanie, atd.), ale je tam napr. aj kapitola o poslednych skusenostiach z blizkeho vychodu, a kolem a kolem pre ludi ako sme my je to take pohodove citanicko na dlhe zimne vecery... :wink:


Gunslinger

P.S.: Podstatne je ze Plaster sa vyzna a vie o com pise (na rozdiel od niektorych CZ/SK publikacii ktore radsej komentovat nebudem - slovami jedneho nemenovaneho ceskeho kolegu ktory autorov pozna dost doverne - plagiaty najhrubsieho zrna a znoska zle poprekladanych davno neaktualnych postupov a informacii...)
tenorista
prispievateľ
Príspevky: 411
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa tenorista »

s tým sa dá iba súhlasiť,väčšina kníh ktoré sú dostupné sú prakticky o ničom,ich hodnota je prakticky nulová.
inspiring_keller

Príspevok od používateľa inspiring_keller »

Gunslinger: tvoju knihu mám ja a keď ju požičiaš tenoristovy tak čo budem dlhé zimné večery čítať ja :cry:
inspiring_banach

Príspevok od používateľa inspiring_banach »

Ten soft čo tu spomínate máte ktorú verziu?
Lebo ja mám V2.02, ale už by mala byť aj V3.0...
inspiring_banach

Príspevok od používateľa inspiring_banach »

aaaha... parada... som zvedaví o koľko to vylepšia...
inspiring_aryabhata

Príspevok od používateľa inspiring_aryabhata »

nasiel som long range simulator online . ma tam aj atmosmeter , akurat, ze sa mi zda, ze na vietor reaguje opacne...
http://www.shooterready.com/moademo.html
Napísať odpoveď

Návrat na "Snipers"