Steyr SSG 04

eager_rhodes

Steyr SSG 04

Príspevok od používateľa eager_rhodes »

Má niekto skúsenosti s uvedenou zbraňou ? Dnes som mal možnosť sa s ňou zoznámiť a priznám sa nebola mi ľahostajná.
Na úvod, myslím celkom kompletná zbraň, mimo optiky. Na výber je v ráži .308 Win. a .300 Win. Mag.
Mám otázku ohľadom uvedenej zbrane a to presná streľba na vzdialenosť 300 až 500 m a druhú otázku, ktorú ráž na úvod s továrenským strelivom ?

Ďakujem

http://www.steyr-mannlicher.com/index.php?id=65
inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

bolo to uz rozoberane na inom fore , mne za tie peniaze prave vobec nic nepovedala :? s tovarenskym strelivom to bude strielat rovnako ako ktorykolvek nedodrbany varmint...
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5147
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Ked nie su €€€ problem, isiel by som do nej v tristovke. Mne je sympaticka.
Ale ked strelba 300-500m, tak samozrejme 308W, nie je o com spekulovat.
eager_rhodes

Príspevok od používateľa eager_rhodes »

Na tomto fóre sa mi v rýchlosti nepodarilo nájsť nič o tejto zbrani, skôr o ráži. Nemám s tým žiadnu skúsenosť, ale každý raz musí začať, ak ho to baví.
Cena za strelivo mi nerobí problém, prípadná investícia do niečoho iného tiež nie. Skôr sa mi páči, že už má niektoré príslušenstvo priamo od výrobcu a hlavne sa mi jedná aby som ju za rok nemusel meniť.
A tá vzdialenosť 300-500m, to som chcel byť len skromný, na úvod, ale kto z nás nepoškuluje aj po väčšej vzdialenosti, pokiaľ má možnosť.
Budem vďačný aj za dobré typy na optiku.

Ďakujem
inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

preberalo sa to tu model 08:
http://www.strelectvi.cz/forum/ssg-08-t13308-20.html
Osobne mi viac vonial SSG 69 len na to supnut Mcmillan ak nehraju peniaze ...
Staci si len vybrat
:) ( SSG 04,08,69P)
Obrázok
inspiring_bohr

Príspevok od používateľa inspiring_bohr »

to jožo 456: SSG 69 je stará dobrá klasika,tiež je moja srdcová záležitosť mám v kasni TRG ,ale nebezpečne sa pohrávam s myšlienkou zakvačiť do kasni aj "69" aj ked je to už dáma v rokoch stále dobre vyzerá.Len čakám kedy sa bude chcieť niekto s ňou rozísť kua :? :lol:
inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

no ono na nej nic zle nieje okrem pazby , cievkovy zasobnik je v poho a cele je to kompaktne osobne mi zaver na SSG 69 siel lahsie ako na 04-08

ja som tiez zatazeny na finky :) SAKO/Tikka ,ale TRG by som nebral= pohlad studenta :evil: ( koli cene), Tikka RCS 1-2 toto leto uz bude mozno aj za mesiac 8) tak poslem foto :)
inspiring_sammet

Príspevok od používateľa inspiring_sammet »

No ja mam SSG69 a som velmi spokojny
inspiring_bohr

Príspevok od používateľa inspiring_bohr »

jozo 456: Tiež som vlastnil T-3 Varmint slušná zbraň za slušnú cenu,ked to prepažbíž nemá chybu. negev: nepochybujem :wink:
inspiring_booth

Príspevok od používateľa inspiring_booth »

ahoj. tak dnes som si kupil ssg 04.
Naposledy upravil/-a inspiring_booth v 27 Jan 2011, 21:25, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Ta zbran ma jednu fajnovu vec a to ze ma v serii 20 moa picatinny listu , konecne rozmyslajuci vyrobca :D
pertr 112
občasný prispievateľ
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa pertr 112 »

Tak ako to vyzerá po čase s touto zbraňou? Aké máte skúsenosti? Aké úpravy ste porobili?
inspiring_sammet

Príspevok od používateľa inspiring_sammet »

Potrebujem poradiť a nechcem zakladať nové vlákno na Steyr SSG 69 keď chcem dať harisky akú redukciu musím kúpiť? tu 3/8 european rai alebo je to iná? vďaka za odpoveď.
Napísať odpoveď

Návrat na "Snipers"