Haenel SUHL 150 .22LR

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

pocitaj s tym, ze ta vystrelena nabojnica vela nevydrzi, ale zasa je ich vsade plno :)
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

zakrympujes kombinackami akoze strelu z par sekund :-)
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

"Akože" strela z kúska plastovej tyčky - ozdobného miešadla na longdrinky - v nábojnici vlepená termolepiacou pištoľou...
Obrázok
:D
inspiring_johnson

Príspevok od používateľa inspiring_johnson »

Chlapi neviem naco sa s tym drbkate robit ja rozoberem zaver a hotovo a tak ho mam odlozeny aj pruzina je potom omnoho silnejsia oproti tomu ked ju len spustis
inspiring_diffie

Príspevok od používateľa inspiring_diffie »

chalani bol som si konečne vyskušat suhlku naostro nezohnal som iné náboje ako CCI Stinger v Michalovciach sa nič lepšie nedalo kupiť... s výsledkami som nebol vôbec spokojný ale to by ma až tak netrápilo ako to že prvých desať striel v pohode po vystrelení záver vybral a vyhodil z komory. No potom ich iba tak povytiahol na také tri milimetre a musel som nožom vyťahovať.
Strely CCI STINGER boli mastné ako .... nadržanej 19 ročnej vysokoškoláčky môže to byť tým?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

strely 22lr sú v podstate všetky namazané

inak.. pre tých čo majú dodrbaný spúšťový mechanizmus na suhlke som našiel na egun maníka čo predáva komplet spúšťáky po 49e.

majstri kutilovia v streleckých kluboch dokázali nejednu Suhlku zmršiť tak, že buďto neodpaľuje vôbec alebo spustí aj pri škaredom pohľade
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

ja by som len rad bližšie potreboval ozrejmiť ao to je s tým mazanim a s tou 19ročnou študentkou :) bo to ma pri tej moje Shulke nenapadlo :) inak mne dobre chodia zo shulky klasicke standard club, aj pixlové chodia dobre ale len vtedy ak ich rozvážim do skupín, nakoľko sú tam veľke rozdiely v hmotnosti. inak stinger ma tusim nejakú nestandardnú konstrukciu že ? rýchle strelivo shulke nesedi , to je kravina to tam davat , zasral si si komoru kamoško , pekne možeš leštiť.. a už to tam nepchaj ..
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Nie su nahodou 19 rocne este stredoskolacky ? :lol: :lol:
vaz22 : uvedom si jednu vec, ze stinger nie je vobec tercovy naboj, tj. nikdy nepojde tak presne ake bezne tercove 22 jky , skus RWS R50 , LAPUA X-act alebo aj lacne LAPUA SK, mne isli velmi slusne

No potom ich iba tak povytiahol na také tri milimetre a musel som nožom vyťahovať.

takze mas problem z vytahovacom :) alebo pridrzacom nabojnice v zavere, mozno ze je to iba zasadane olovom a spalinami a mozno tam treba zasah puskara , chce to vidiet a vyskusat
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

nepchaj to tam, maju dlhsiu nabojnicu ktoru tlacis do dražok!
Naposledy upravil/-a Miro389 v 04 Apr 2013, 22:22, upravené celkom 1 krát.
inspiring_diffie

Príspevok od používateľa inspiring_diffie »

miro maš pravdu chlape ... teraz som to premeral a oproti klasickym S&B najú nábojnicu skoro o 2 mm dlhšiu ... kurnik ani ma to nenapadlo... už to tam nedám ... A čudoval som sa čo tak ťažko zaver ide ..... och
Dajú sa objednať náboje z netu? neviete poradiť?
Chodím po stránkach lebo by som chcel puškohľad, teraz mám 3-9 x 35 ale ani značka tam nieje ... :) No ani na jednej stránke som nenašiel strelivo....
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Daj vediet ci to bolo v tomto
inspiring_diffie

Príspevok od používateľa inspiring_diffie »

TURBIAK:
ano bolo to presne to čo vadilo .... skusil som tam teraz len tak nasucho ladovat S&B čo mam na poľovačky a v pohode to šlo .... všetkých 50 nábojov pekne záver vyhodil.... ale toho Stingera som už tam nedal ... nechcem ho ani vidieť ....
inspiring_johnson

Príspevok od používateľa inspiring_johnson »

No vaz22 teraz treba spravit nasledovne kupit bronzovu kefu a pekne vylestit lauf :) potom kupit nejake slusne strelivo ako ty tu uz bolo pisane Lapua SK na zaciatok potom mozes dalej na drahsie a presnejsie RWS R50 Lapua Center-X a pod. Prajem vela presnich zasahov :o
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Pilot, moze byt ako hovoris , ked 30 rokov z toho niekto strielal iba klasicke kratke 22 LR a nabeh bude cely zasadany od olova a preto mu tam seka dlhu nabojnicu , nezda sa mi zeby tam bol tak kratky nabeh ze nabojnicu zasekne do drazok, to by na nej museli byt otlacene stopy :wink:
inspiring_johnson

Príspevok od používateľa inspiring_johnson »

Do drazok urcite netlaci nabojnicu stingeru ale do usadenin tak ako si napisal kratke REX-ky a RWS R25 boli obludene v tych rokoch najma preto lebo Svazarm ucil strielat deti na zakladke a tam pouzivali len kratke :) Ja osobne som nestrielal Stingeri zo Suhlki ale bez problemov mi ho zobere aj vytiahne aj na kamosovom aj na SM-kach 3 som to odskusal aj na ZKM-kach a vsade bez problemovo. Treba riadne vycistit hlaven aj zaver a bude fakcit ako ma tie zbrane vydrzia radovo statisice vystielat bez poskodenia
Napísať odpoveď

Návrat na "Snipers"