Remington 770

wodnicek
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Registered for: 14 years 2 months

Remington 770

Príspevok od používateľa wodnicek »

Ahojte, chcem sa spytat ohladom tejto pusky... chcel by som zacat trenovat strelbu na dlhsie vzdialenosti strielal som doteraz brazilsku malorazku a 9mm pistolu chcel by som ist vyssie kedze zatial studujem az tak penazii nemam (chcel som rovno TGR 42 338 lapua magnun) a ponukli mi za celkom prijatelnu sumu tuto pusku 770 remingtona raz 308 w chcem sa spytat co si myslite o tom a ci je vyhovujuca na strelbu na dlhsie vzialenosti prevazne na ucenie... potom kupim rovno tgr...
Este sa chcem spytat kolko to asi vydrzi vystrelov kym to bude este presne...
Vopred dakujem za vecne prispevky.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Nie je to vhodna puska na tvoje ucely.

Nez dostudujes a dosetris na TRGecko, kup si napr. Remington SPS Varmint 308W, ktory si mozes kupit aj zanovny a neskor ho budes vediet predat. Popritom si ho mozes poupravovat....pripadne nejaky dalsi model od Remingtonal, ktory uz ma z fabriky bedding, aby si nemusel investovat do upravy. Nezabudni na puskohlad, haraburda za dve-tri stovky ti nebude na nic. Ale vyber by som nezuzoval na Remington, pozri Howu, Savage.....prejdi inzeraty u nas a v CZ, prip. ak vies nemecky, je tam fura zbrani za priaznive ceny....
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa sniper68 »

Zabudni na R 770. Neries preco. Ked uz tak chod do rady 700.
wodnicek
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa wodnicek »

to lovec : Ano uvazoval som len sa bojim pouzivaných zbrani pretoze clovek nema sancu zistit ako strielaju ci nie su poskodene ale hlaven nemam nastrielane prislis vela..hlavne ked zacina a nevyzna sa... :/
Takze to nie je dobra volba ani za 500e nova zrejme... dobre teda este dobre ze som ju nekupil hned ale napisal sem skusenejsim ludom.. Dakujem vam.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

kup Rem 700 Police , 1100- 1200 € novy , z prebitym nabojom mozes ist vyhrat 1000m sutaz na SK
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

pozeram ze frano ma akcie ....
http://www.zbrane-frano.sk/main.php?page=web
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Alebo Tikku T3 Varmint za 1.199eur od súdruhov z Nemecka...
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Wodnicek :

Rem. 770 nie je zla zbran, ale nie je to zbran urcena na strelbu na dlhe vzdialenosti. Je to zbran pre farmara, prip. lovca ktory potrebuje pracovnu pusku na obranu pred zverov, alebo komercny lov a chce nieco lacne. Myslim, ze ta puska pokial ju bereme na tento ucel nie je zla, ale to je do inej debaty. Rozhodne zabudni na tuto pusku na strelbu na long range.

Osobne ti radim sleduj inzeraty, casom sa nieco objavi. Zbrane z druhej ruky sa neboj. Pripadne problemy sa daju odhalit velmi lahko. Najjednoduchsie je zobrat zbran na strelnicu a zistit rozptyl, ktory ti naskor povie ci je tam problem. Samozrejme je dobre si niekoho zobrat kto sa tomu rozumie..

Dolezite je aby si si zbran ktoru chces vyskusal ci ti sedi. Ak mam zaujem o Rem. 700 zistim kto ho ma a poziadam ho o vyskusanie. Moze sa ti stat, ze ti tvoja vysnivana zbran proste nesadne... Co spravis?? Predas ju za polovicu???

Na zaver jedna rada : "lacna vec je DRAHA vec" toto plati v tomto sortimente dvojnasobne.
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

.....wodnickou prispevok bude "skoro" stary 3 r :mrgreen:
Simoo
prispievateľ
Príspevky: 154
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa Simoo »

Chcel by som si kúpiť Remington 770 na občasné strieľanie. Max. vzdialenosť 300m. Aký kaliber by som mal zvoliť, 308W alebo 30-06Spr.?
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Ak budes aj zaroven prebijat tak idealne 308 kvoli dostupnosti a rozsirenosti komponemtov.
Simoo
prispievateľ
Príspevky: 154
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa Simoo »

Nie, prebíjať isto nebudem.
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Rozhodne si kup 308Win. Ten naboj je dostupnejsi, lacnejsi pricom je vykonovo porovnatelny s 30.06.
podes
prispievateľ
Príspevky: 218
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa podes »

Ak sa rozhoduješ medzi .308 a .30-06 a nechceš prebíjať, tak radšej .308. V tomto kalibri je určite viac dostupného streliva určeného na terčovu strelbu. Môžeš si však zvoliť aj iný kaliber, ktorý je svojimi parametrami vhodnejší na terčovú strelbu. Neviem však ako je to s cenou. Časom ťa to možno chytí viac a začneš aj prebíjať.
Kall
prispievateľ
Príspevky: 308
Registered for: 20 years 1 month

Príspevok od používateľa Kall »

malinká nevýhoda v ranivosti 308 proti 30 06 se dá dohnat vhodným výběrem kule.
Napísať odpoveď

Návrat na "Snipers"